TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
01-04-2018, 18:11,
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
(01-04-2018, 17:57)kerasus Wrote:
(01-04-2018, 17:46)maicon_28 Wrote: @kerasus @uniquest

tamam iyi güzel Eskişehir'in form grafiğinden bahsetmişsiniz ama bizi de kendi evinde yenmeyeni dövüyorlar.
2.hafta seyircisiz maçta Bjk'yi yendik ondan sonra 11 maçtır yeniliyoruz deplasmanda.
İki form grafiğini teraziye koyuyorum Eskişehir'in kazanması daha ağır basıyor bence. Deplasmanda galibiyet alamayız biz, umarım yanılırım da sizin dediğiniz gibi olur hiç stres yaşamayız.

bizim genel performansımıza bakarsan efes ve gs yi zaten saymıyorumda, ibb yi dahi yenemezdik. uşaka bile yenildik o derece kötüydük. hafta içi bi yorum yapmıştım, beyler biz bu işi nasıl beceriyoruz rakiplermi aşırı mal? diye sormuştum. bugün tamamını izledim. oyunumuzda en ufakl biilerleme yok ama mücadele gücünü çok yukarı çekmişiz. birde kadro baya sağlammış bizim. eskiden bi boynton ile james harici oyuncu çıkmazdı pek. şimdi james baya arka planda kaldığı maçta 97 atıyoruz. jefferson ve dragiçeviç çok sağlam oyuncular. tek sorun rotasyonumuz olmaması ama o duruma baya alışmış zaten oyuncular, nerdeyse 40 dk yı çıkarıyorlar bi şekilde. şu kadronun başında normal bi koç olsa savunma yapan set hücumu falan oynatan, zaten play off içinde olurduk. koç faktörüyle g.tü g.tüne ligde kalıcaz.

3-4 ay önce takımın en iyilerinden biri olan Darrell'ın esamesi okunmuyor. Bence kilit hamle Buford hamlesiydi. Takım fizik açısından uzadı. 3 kısa ile oynadığımız için Rashad 3 numaraya kayıyordu, rakip fizik olarak eziyordu. Belki şutu yok, istatistik kağıdında dikkat çekmiyor ama istatistiklere yansımayan katkıyı sağladı geldiğinden beri. Müthiş Will Bynum hamlesiyle devam etseydik Dragicevic ve Jefferson bu kadar iyi oyun sergileyemezdi, dengesiz kadroya Lebron James'i getirsen ne fayda..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply

Messages In This Thread
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - by maicon_28 - 01-04-2018, 18:11

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)