TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
07-05-2018, 18:16,
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
(07-05-2018, 17:41)kerasus Wrote: birazcık onuru şerefi olan insan şu maçtan sonra antrenörlük lisansını yırtıp atardı. ben bu işi yapamıyorum kazandığım para helal değildir diyip gider onurluca simit satardı.
   Vallahi aklım almıyor. 2 yabancılı ve Türkleri bu kadar vasat bir takıma nasıl kaybedilir ders verdi resmen. Duşan'ı bu maçta çok etkili kullanabilirdi 5 numarasında Bora Han Paçun olan bir takıma karşı. Dragicevic sakattı diye düşünüyorum, yoksa 1 dakika bile oyuna almamasının başka bir sebebi olamaz. Sakat değilse ve oynatmadıysa zaten beyin ölümü gerçekleşmiştir kendisinin, açık ve net. Takım öndeyken Jefferson'u son bir kaç dakika kala yanına aldı, içerisi koridor oldu ve Trabzon öne geçti. James 3. çeyreğin sonunda dört faul oldu, kenara bile almadı beşleme tehlikesine karşı. Resmen maçı nasıl vereyim diye uğraştı ve başardı sonunda. 

Bu arada maç kazansak bile Antep'in yine kazanmaması lazım, üçlü averaj denilen bela musallat bize şu an. Antep alırsa zaten bir tane alır ve 10 olur, biz bir tane alırsak 10 olur, Çekmece de muhtemelen Uşak'ı yenip BJK'ye yenilir ve 10 olur. Ondan sonra buyurun cenaze namazına. Kısacası birim bir maç almamızdan daha önemli olan Antep'in ikide sıfır yapması. Veya elin ..... ile gerdeğe girlmez deyip 2 maçı da kazanacağız ki hiç sanmıyorum.
Reply

Messages In This Thread
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - by uniquest - 07-05-2018, 18:16

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)