TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
13-05-2018, 19:12, (This post was last modified: 13-05-2018, 19:13 by genoa28.)
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
(30-12-2017, 20:31)genoa28 Wrote: ben bu ahmet kandemir denen adamı hiç sevmiyorum, kötü de antrenör

YGBS yönetimini her ortamda bugüne kadar övmüş, takdir etmiştim ama şu hamle kendi vizyonlarına ters, başarısız olduğu için gönderdiğin koçu tekrar geri almak YGBS yönetiminin vizyonuna yakışmadı, bu hamle az çok sonunda başlangıcı gibi duruyor, o sene bu sene gibi düşüyoruz, bir daha tekrar geri gelmek çok zor olduğu gibi maddi destek kısıtlı olduğu için orada bile kalmak çok zor olacak, güzel heyecanlar yaşattılar ellerinden geleni yaptılar ama maddiyat olmadan bu kadar olabiliyor

Ahmet Kandemir denen koç bozuntusu geldiğinde yazmıştık zaten fikrimizi sonuç ortada

Gördüğüm en kötü YGBS yönetimi tercihleri bu sezondu. Düşmeyi hak ettik ve düştük. Yoldan geçen basketboldan az çok anlayan herhangi birine versen, bu tercihler yapılmaz ve küme düşmezdik.

Ayrıca bu ligde bulunduğunuz süre zarfında Giresunspor'a her türlü destek de bulunup bu kulübü yalnız birakanlarinda alayinin "Lüften argo kelimeler kullanmayınız"
Reply

Messages In This Thread
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu - by genoa28 - 13-05-2018, 19:12

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)