Arda Turan ve Milli Takım
06-06-2017, 21:27,
Arda Turan ve Milli Takım
Makedonya maçından sonra gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan Milli Takımı bıraktığını açıkladı ya da bıraktırıldı.Son şampiyonada ortaya çıkan prim meselesinin tuzu biberi oldu sanırım.Rıdvan Dilmen dışında destek veren yok gibi.Takımdan uzaklaşmak için bilerek mi yaptı nedir.
Reply
06-06-2017, 23:24,
RE: Arda Turan ve Milli Takım
Mustafa Kemal Atatürk ne güzel söylemiş: "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim." diye. Bunun gibi egoist, terbiyesiz, pişkin adamlar yeteri kadar prim yaptı. Kimse bu ülkenin milli takımından büyük değil. Alttan Cengiz'li, Enes'li, Çağlar'lı mükemmel bir nesil geliyor. Şu terbiyesiz mafya gibi ülkenin futboluna çökmüş adamlar teker teker gider umarım bu ülkeden.
Reply
06-06-2017, 23:48,
milli duyguları olmayan gözünü para hırsı büyümüş insanların o formayı giymesi abes kaçıyordu zaten. isabet olmuş.
Reply
07-06-2017, 01:10,
19 yaşında, daha yolun başında, sürekli öğrenen, kendini her anlamda yetiştirmek isteyen ve başarı basamaklarını, emin adımlarla yavaş yavaş çıkan, adamın dibi Enes Ünal bir tarafta, şımarık, üst gözden bakan, çok çok önemli bir turnuva da sırf tepki görüyorum diye taraftara maç sırasında tavır alan, bencil, ne oldum delisi Arda Turan bir tarafta.

İyi olmuş bırakması.Çok sevindim.Darısı Burak Yılmaz ve futbol katili Fatih Terim'in başına.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
07-06-2017, 02:22,
Olayin butunuyle, ne oldu ne bitti, bilmiyorum. Media'dan takip ediyorum sadece.
Her yazilanada inanmam. Bu Arda'yi tutuyorum anlamina gelmez tabii.
O yuzden birsey diyemem. Beni aydinlatacak birisi var mi?

Enes'e ayri paragraf aciyorum cunku bu yasta, bu basari ve onu bu gidisle cok parlak gelecek bekliyor.
Yaninda Burak Yilmaz halt etmis.
Reply
07-06-2017, 08:17,
Şimdi benim anladığım kadarıyla Arda Burak Gökhan ve Caneri euro 2016'dan sonra kadroya almadığı zaman Fatih Terim, prim muhabbeti patlamisti. Bilal Meşe'de Trtde falan program yapan çok tecrübeli bi gazeteci. E prim mevzusunu yazmıştı o zaman detaylarıyla. Sonra Ardalar kadroya alınınca o muhabbet kesildi. Bilal Meşe deplasmandan dönerken milli takım ucagindaymis, Arda'da onu görünce boğazına sarılmış, senin milli takım uçağına alanın argo falan demiş.
Reply
07-06-2017, 08:20,
Prim mevzusundan sonra Ilk defa karşılaştık demiş açıklamasında Arda, iste hesap sormuş aklinca ve caner de yanındaymis ardanin. Yani caner gokhan burak Tayfası da yollanirsa şaşırmam
Reply
07-06-2017, 08:21,
Ardanin daldigi adam da babası yaşında, onu da unutmayalım tabii.
Reply
08-06-2017, 02:53,
2012 de Macaristana 2 0 yenildiği maçtan beri Milli Takımı bıraktım. O maça fahiş prim açıklanmıştı. Kazanamamisti salaklar. Milli takımda prim muhabbeti olduğu sürece (turnuvaya gider başarı gosterirsin hak edersin o ayrı eleme maçları için diyorum) Ben de desteklemiyorum bunları. Sonuna kadar boka batmış zaten.
Reply
08-06-2017, 08:16,
(08-06-2017, 02:53)123456 Wrote: 2012 de Macaristana  2 0 yenildiği maçtan beri Milli Takımı bıraktım. O maça fahiş prim açıklanmıştı. Kazanamamisti salaklar. Milli takımda prim muhabbeti olduğu sürece  (turnuvaya gider başarı gosterirsin hak edersin o ayrı eleme maçları için diyorum) Ben de desteklemiyorum bunları. Sonuna kadar boka batmış zaten.

Millî takıma prim veren zihniyetin eseridir binlar
Derelili çotanak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)