21. Hafta Eskişehirspor & Giresunspor
11-02-2018, 23:11,
RE: 21. Hafta Eskişehirspor & Giresunspor
Valla açıkçası yılmaz vuralın elinde sihirli değnek yok kardeşim her iki yarının ilk 15 er dakikası oyunu çok iyi kurduk baskıladık, topu ileriye taşıdık çokta rahat ama takımda gözle görülür bir bitirici forvet eksikliği var, Batuhan ve jones ile gol sorunu aşılmaz he almedia direk oynamalı kondisyonu artırmalı ben verimli olacağı düşüncesindeyim, onur kaç haftadır oynamıyor maç eksiğinden dolayı 2 hatasıda gol oldu keza dodo ayağında topu dolandırıyor çok fazla, ilk 2 daha önce zaten kaçtı play off denicez, takım toparlanacaktır, bu arada aykutun can siparane defansa etkisi ortaya çıktı sakalı ile uğraşanlara slm olsun, birde az stres iyidir takımın totosu tavandı az uğraşsınlar he yatanada gereken ayar en kısa zamanda verilsin. Bu takım devre arasında etkili transferler yapmadı onun için kimse topçuya kızmasın muhatap belli.
Başkentten !
Reply
11-02-2018, 23:51,
maçı izlemedim sadece ilk yarının son 10 dakikasına baktım. futbolcular bezmiş. futbol oynamak istemiyor. dodo panos. hiç adamlar ölmüş bitmiş gibiydi. caner keza öyleydi. bu eskişehire karşı korişko iş yapmış adam o yoktu jones vardı. yılmaz hoca resmen ezbere takım çıkartmış. ben farklılık bekliyordum şahsen ama yanıldım. bu takım play off yapar ama play off da ankaragücü gelir çakar gider bu da net .. kaldıramayız biz bu durumu
Reply
11-02-2018, 23:56,
Daha yeni maçın özetini izleme fırsatım oldu onur ve dialiba maçı katletmisler derhal kadro dışı bırakılmalı ikisi de özgürün ahı takımın üstüne çöktü resmen. Dialiba sanki bu takımı içten yıkmaya gönderilmiş bir ajan gibi "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" 5 metreden topu anasının amna dikti. Onur desen top oynamayı unutmuş. Bireysel hata ile acaba kaçıncı maçımızı kaybettik ben sayısını unuttum vallahi. Bu arada iyi ki maçı da izlememisim bugün isim vardi eğer izleseydim sinir krizine girerdim. Allah hepimize sabır versin. Bu takımın basindskilere de akıl fikir versin. Bu arada dialibaya bir daha sövecem amna soktuğumun drakulasi sen 13 golü geçen sene nasıl attın siktgmn pici topa vurmakta  aciz mahluk.
Reply
12-02-2018, 00:00,
(11-02-2018, 23:56)Slck28 Wrote: Daha yeni maçın özetini izleme fırsatım oldu onur ve dialiba maçı katletmisler derhal kadro dışı bırakılmalı ikisi de özgürün ahı takımın üstüne çöktü resmen. Dialiba sanki bu takımı içten yıkmaya gönderilmiş bir ajan gibi "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" 5 metreden topu anasının amna dikti. Onur desen top oynamayı unutmuş. Bireysel hata ile acaba kaçıncı maçımızı kaybettik ben sayısını unuttum vallahi. Bu arada iyi ki maçı da izlememisim bugün isim vardi eğer izleseydim sinir krizine girerdim. Allah hepimize sabır versin. Bu takımın basindskilere de akıl fikir versin. Bu arada dialibaya bir daha sövecem amna soktuğumun drakulasi sen 13 golü geçen sene nasıl attın siktgmn pici topa vurmakta  aciz mahluk.

özeti bende şimdi izledim. ilk golde abdülkerim semihe ne yapıyorum amuha çaktıgımın malı. buna benzer olayı kupada yaptı penaltı oldu . ya bunlar stoper oluyor ya cıldırıyorum
Reply
12-02-2018, 00:04,
gollerin hepsinde onurun suçu var. bu çocuk böyle değildi. iyice poşet olmuş arkaya adam kaçırıyor adam sıfıra iniyor dışa çıkıyor ama hala aval aval bakıyor Sad bence onurda problem var böyle değildi.
Reply
12-02-2018, 00:10,
(12-02-2018, 00:04)Semih Karahan Wrote: gollerin hepsinde onurun suçu var. bu çocuk böyle değildi. iyice poşet olmuş arkaya adam kaçırıyor adam sıfıra iniyor dışa çıkıyor ama hala aval aval bakıyor Sad bence onurda problem var böyle değildi.

Maç eksiği var aylarca oynamadı dahası konsantrasyon diplerde takımdaki kotu hava etkilemiş olabilir
Reply
12-02-2018, 00:11,
(12-02-2018, 00:10)bulancak28 Wrote:
(12-02-2018, 00:04)Semih Karahan Wrote: gollerin hepsinde onurun suçu var. bu çocuk böyle değildi. iyice poşet olmuş arkaya adam kaçırıyor adam sıfıra iniyor dışa çıkıyor ama hala aval aval bakıyor Sad bence onurda problem var böyle değildi.

Maç eksiği var aylarca oynamadı dahası konsantrasyon diplerde takımdaki kotu hava etkilemiş olabilir

bence bunlar bahane olamaz olmamalı. giresunspordan sonra bu ligde tutunmak istiyorsan kendini her türlü hazırlaman gerek mental açıdan ..
Reply
12-02-2018, 09:16, (This post was last modified: 12-02-2018, 09:17 by Slck28.)
(12-02-2018, 00:00)Semih Karahan Wrote:
(11-02-2018, 23:56)Slck28 Wrote: Daha yeni maçın özetini izleme fırsatım oldu onur ve dialiba maçı katletmisler derhal kadro dışı bırakılmalı ikisi de özgürün ahı takımın üstüne çöktü resmen. Dialiba sanki bu takımı içten yıkmaya gönderilmiş bir ajan gibi "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" 5 metreden topu anasının amna dikti. Onur desen top oynamayı unutmuş. Bireysel hata ile acaba kaçıncı maçımızı kaybettik ben sayısını unuttum vallahi. Bu arada iyi ki maçı da izlememisim bugün isim vardi eğer izleseydim sinir krizine girerdim. Allah hepimize sabır versin. Bu takımın basindskilere de akıl fikir versin. Bu arada dialibaya bir daha sövecem amna soktuğumun drakulasi sen 13 golü geçen sene nasıl attın siktgmn pici topa vurmakta  aciz mahluk.

özeti bende şimdi izledim. ilk golde abdülkerim semihe ne yapıyorum amuha çaktıgımın malı. buna benzer olayı kupada yaptı penaltı oldu . ya bunlar stoper oluyor ya cıldırıyorum
Maçın kısa özetini yapacak olursak yine hatalarla ve son vuruş eksikliğimiz ile verilen bir maç olmuş. Buna ilaveten hocanın da ahmedi kadroya almasını beklerdim dialibanin fener maçında attığı gole bakarak kadroya almış resmen başka açıklaması yok bunun ama bundan snra o drakulanın ilk 11 yapması çok zor. Ben olsam ona tribünden güzel bir yer beğen derim sene sonuna kadar burdasin.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)