22. Hafta| Giresunspor - Denizlispor
19-02-2018, 12:26,
RE: 22. Hafta| Giresunspor - Denizlispor
(19-02-2018, 12:17)sokakbaşımeyhane Wrote:
(19-02-2018, 12:14)Semih Karahan Wrote: Kaleye deli eray savunmanın sağına berkan ortada özgür ile selim belki o zamanki onur soluna da mücadeleci hüsam. biz bu kadronun değerini bilemedik beyler .. başkanı severim çoğu ortamda laf söyletmem ( sosyal medya dışı yani arkadaş ortamında ) ama bu takımı bu hale getiren başkandır .. sezon başı canere istemsizce tolerans .. kadroyu geç kurmayı geçtim ikinci devre iskeleti bozulmayan tek takım idik onu bozduk . berkan ile özgür ne etti de gönderdin be insafsız. şimdi o abdül denen ibişe kalmayacaktık. özgür aykut sağlam gidecekti. caner formsuz olunca forvetten sağ açığa oradan sağ beke bozulan murat oynamayacaktı .. başkanı severim sayarım ama bu sonuçların tem sebebi bu dur. futbolcular arasında sorun oldugu zaten belliydi bunu belirtmiştim .. reis için taa ilk zamanlar bu adam el freni demiştim. korişko da bir sorun var demiştim. dodo da var demiştim. bu demiştimler kendimi üstün tutmak için değil. ben,biz bunları görürken bir allahın kulu yönetimden kulupten bunu göremedi mi ? görmek mi istemedi ? bizim hiiiç haddimize değil süper dene lig. bunu bu sene bize anlattı başkan sağolsun. kendi yağımızda kavrulalım eyvallah ama haksızlık ve itliğe dayanamıyorum. forvet alıyorsun sinan oynuyor ( sinana laf söyletmem) . sinan kendince birşeyler yapmaya çalışan takımı ateşlemeye çalışan biri ki ben bunu canlı şahit oldum. olan metin hocaya oldu . onun başını yediler. sene sonu bu takım dağılır zaten. reis ile ahmetin yeri garanti nasıl olsa. bizim burdan mahalleden futbolcu çıktı ümraniyede oynuyor ibrahim. ben çok beğenirdim hatta bana formasını göndermiş. bu hafta babası maça gitmiş anlatıyor babama ; ümraniyenin 2 penaltısı verilmemiş ben izlemedim maçı ama adamın babası diyorki herşey ayarlanmış çıkacak takımlar ; rize ankaragücü gazişehir.. bunları çıkartacaklar diyor. ümraniye falan hikaye.. garipsedim şahsen . ama bazı durumlarda cidden buna inanıyorum ben .. cumhurbaşkanı talimat verdi ankaragücü toparladı. rize kadroyu 31 kişiye çıkarttı gazişehir süper lig transferi yaptı. şimdide verdiği talimat eti nin eskişehire isim sponsoru olması 50 milyon tl de . deli paralar dönüyor. biz hala canikli bunu yaptı şunu yaptı. ulan birşey yapmadı be. 3 milyon sus payı verdi en ala sponsorluğu aldı. adam kendi pr ını yaptırdı. miss gibi takılıyor. işte benim sinirlendiğim bu . bu arada bolu maçını canlı izledikten sonra yaklaşık 3 haftadır takımdan koptum izleyemiyorum iş güç nedeniyle ama çok canım yanıyor sonuçları özetleri ve sizin yazdıklarınızı görünce. şuandan itibaren tek temenim küme düşmememiz. saygılarımla .

Küme düşün deseler dusemezler emin ol 
Playoff umudum var herşeye rağmen 
Bazen kaoslar olumlu sonuçlar doğurur
o kaos türkiye de bi ankaragücüne yarıyor birde es es e
Reply
19-02-2018, 13:48,
Konuyla alakası yok ama ankaragücü taraftarı son maçta "senin seven kalbim sana deli oluyor anlasana,sana dayanamıyorum ..."tezahuratini değiştirmiş sözlerini piyasaya sunmuş ..
Yemeyenin malını yerler
Derelili çotanak
Reply
19-02-2018, 16:26,
@sokakbasimeyhane

bizim maçta ankaragüçlüler özellikle o tezahürata bayılmıştı ama bence öyle ahım şahım tezahürat değil
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
19-02-2018, 17:16,
(19-02-2018, 16:26)maicon_28 Wrote: @sokakbasimeyhane

bizim maçta ankaragüçlüler özellikle o tezahürata bayılmıştı ama bence öyle ahım şahım tezahürat değil

Orjinal olması önemli ..
Denizli maçındaki saldirin durmadan rezaletinden 1000 kat iyi..
Geçen sene göztepe giresun maçında adamlar bir tezahüratlar yapıyor maçı bırakıp stadı izledim. .
Derelili çotanak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)