24. Hafta | Ümraniyespor - Giresunspor’umuz
22-02-2018, 22:26,
24. Hafta | Ümraniyespor - Giresunspor’umuz
Tarih : 25.02.2018
Stad : Ümraniye İlçe Stadı

Senelerdir bu ortamdayım açtığım ilk maç başlığıdır sanırım hayırlı olsun, maça gelirsek biz reziliz ümraniye de aynen öyle 3 haftadır, berabere biter gibime geliyor..
Sadece Giresunspor!
Reply
22-02-2018, 22:42,
RE: 24. Hafta | Ümraniyespor - Giresunspor’umuz
Benim bildiğim giresunspor kume düştüğü yıllarda dahi üst üste bu kadar maç kaybetmemistir..
Bu rezillik son bulmalı bulmazsa olay farklı yöne doğru gidiyor..
Derelili çotanak
Reply
22-02-2018, 22:46,
Şut dahi atamayız
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
22-02-2018, 23:04,
Kazanamazsak bi zahmet gelmesinler giresuna. Zaten ic saha maçlarını istanbulda oynama niyetleri vardi.
Reply
22-02-2018, 23:11,
Hic bir beklentim yok. Giresuna gelmesinler artık. Bu takim sene sonunda yonetimden futbolcusuna sıfırdan kurulmak zorunda. Artık midem kaldırmıyor.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply
22-02-2018, 23:14,
orta sahayı geçemeyiz

En iyi ihtimalle 13-0 falan yeniliriz
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
23-02-2018, 00:48,
Elazığ maçında en kötü berabere kalmalıydık takımda moralde 0 bitik hher anlamda, Ümraniyede tıkandı malum uzun soluklu götürmek çok zor, çıkış maçımız olurmu zor, bir beraberliğe dahi sevinirim açıkçası.
Başkentten !
Reply
23-02-2018, 01:11,
Çağlar ve Onur cezalı Aykut sakat tek stoper Abdülkerim var elde diğer stoper kim olucak bakalım.Yılmaz Hoca artık Ahmad ve Almeida ile başlamalı tanıdığı topçulardan bir fayda yok tanımadığı topçuları denesin kan değişikliğine ihtiyacı var bu takımın bariz belli bana kalırsa şu kadro ideal.

Anıl
Murat Abdül X Hüsamettin
Panos Hakan
Dialiba Almeida Abad
Batuhan
Batuhanın bir fayda sağlamayacağını bende biliyorum ama çift forvet yada önde Batuhan arkada Almeida olarak denenmeli Dodo Jones Caner Ahmet kesik yemeli stoperede alt yapıdan birini koy üsttekiler kadar oynar büyük ihtimal
Reply
23-02-2018, 01:16,
Rakip kaleciyi görmeden biter bu maç. 
Ben bunu hatırlıyorum da hangi sene yapmıştık bunu ya  Smile
Reply
23-02-2018, 08:37,
Ümraniye kazanmak zorunda rakibi oynatmama sistemleri bu kez işlemez, zaten karşılarında oynatmayacakları bir takım da olmayacak Big Grin Açık ve baskılı oynayacaklarını düşünüyorum. Çıkalım, Allahına kadar anti futbol oynayalım anasını satayım. Soğukkanlı ve defansif bir anlayışla oynayalım, kontradan bir tane sıkıştırabilirsek araya ne ala. En kötü sert oynayıp oyunu kitleyip 0-0'a yatalım. 3-5 in lafını yapacak halimiz yok, denizli toparlandı, adana demir de toparlanmadan acil bir şekilde puan almamız lazım.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)