25.Hafta Giresunsporumuz 4-1 G.Gaziantep FK
26-02-2018, 17:53, (This post was last modified: 08-03-2018, 13:37 by hartama.)
25.Hafta Giresunsporumuz 4-1 G.Gaziantep FK
[Image: 605.gif]Giresunspor  - G.Gaziantep FK [Image: 572.gif]

TFF 1. Lig
25. Hafta
02.03.2018 Cuma
18.00
Sezonun ilk yarısında oynanan maç 1-1 beraberlikle sonuçlanmıştı.
7 maçtır kazanamıyoruz ve ligin 2.yarısında sadece 1 puan alabildik.Önümüzdeki 3 maçtan en az 7 puan çıkarmamız gerekiyor.
Reply
26-02-2018, 17:58,
RE: 25.Hafta Giresunsporumuz-G.Gaziantep FK
Metin diyadin le ilk maçımız adam istifa etti belki düzelir diye sonuç daha kötü oldu umarım tekrar düzlüğe çıkarır takımı
Derelili çotanak
Reply
26-02-2018, 19:52,
6.siradaki takım 37 puanda kaldı bu hafta ki mac bence sırat köprüsü geçersek playofa oynarız 3 de 3 le devam ederiz erzurum maçına kadar ama bu hafta herşeyi belli eder bırakalım bu kume düşme muhabbetlerini adam gibi playofa asilalim hoca da geldi
Derelili çotanak
Reply
27-02-2018, 00:21,
Ahmet Şahin
Caner-Aykut-Abdülkerim-Hüsam

Korkisho-Panos-Hakan Barış-Dialiba

Fatih Atik

Almeida
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
27-02-2018, 00:22,
En ideal on bir bu gibi Metin Diyadin umarım istifa ettikten sonra takımı takip etmiştir.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
27-02-2018, 00:47,
Metin Hoca etki eder artık takıma Hoca zamanı her maç tek başımıza oynuyorduk güvenim sonsuz hocaya istediğini kessin istediğini oynatsın hoca hakkıdır istediğini kadro dışı bırakmak ban göre şu kadro oynamalı

Ahmet
Caner-Aykut(sakatsa mecbur Çağlar) Abdülkerim-Hüsam
Panos Hakan
Abad Fatih Korkishko
Almeida
Reply
27-02-2018, 02:05,
-------------------Anıl------------------
Murat--Aykut--Abdülkerim--Hüsam
---------Hakan-------Panos-----------
Abad------------Fatih------------Mert
-----------------Almeida---------------

Sezonun geri kalanında olası mucizevi bir form artışı olmadığı sürece bence çıkması gereken 11 budur. 1-2 hafta daha Korkishko ve Dialiba denenebilir Mert dönene kadar en azından. Baktık olmuyor, bırakın Mert oynasın. Gencecik herif. Hiç olmadı ileriye yönelik yatırım olur. Bir Dialiba veya Korkishko'dan daha kötü olabileceğine inanmıyorum. Abad da denenmeli artık. Fenerbahçe maçında kötü bir performans sergilemedi. Bursa'dan gelen uşak da var. Denenir. Eldekinin ne mal olduğunu biliyoruz zaten. Hiç yoktan görürüz.

Orta sahaya gelirsek, sene başından beri söylüyorum. Recep iyi güzel, kendisini çok da severim, ama eski Recep değil. Harika bir hamle oyuncusu olur ama ilk 11 başlamamalı. Belki birçok kişi karşı çıkacaktır ama Fatih'in oynadığı maçlarda iyi kötü pozisyona giriyoruz. Fatih'in bu kadar sevilmemesinin sebebi pozisyonları harcaması, ancak Fatih olmadığında harcanacak pozisyonumuz bile olmuyor.

Dodo zaten malumunuz. Bana göre bu takımın en büyük el freni. Hızlı, akan futbola tepki olarak doğmuş resmen. Her aldığı topu bekletiyor, ileri de gitmiyor, saçma sapan paslar atmaya çalışıyor. Hakan yırtıcı, kesici bir oyuncuya benziyor. Hiçbir şey yapamasa bile, en azından takımı ateşler, Dodo gibi sahada yürümez.

Sağ bekte Caner'i kesmek farz oldu. Her yaptığı orta yüksek bir şekilde dışarı çıkıyor. Bilerek yaptığını bile düşünmeye başladım artık. Murat götürür orayı. Caner'den kötü olmaz.

Sol bekte Çağlar gitmez. Orta sahayı bile geçmiyor adam. Hüsam en azından enerji katıyor takıma. Az da olsa bindirme de yapıyor. Az, hiç değil.

Stoperde Abdülkerim 1-2 haftadır güzel performans sergiledi gibi sanki. Form yakalayabilirse stoper anlamında gözümüz geride kalmaz. Bence, form yakalama durumunda, Aykut'la güzel ikili olurlar.

Yine, belki karşı çıkanlar olacaktır ama. İstanbul maçından bu yana, Ahmet'in karşı karşıya yediği gollerin yarısını yiyeceğini düşünmüyorum ben Anıl'ın. Karşı karşıya da çok kaliteli bir kaleci Anıl. Ahmet'in yediği 3 golü yemezdi ama, kendi hatasından 1 gol yedirirdi. Ahmet boş geçmedi maşallah. Dinlendirilmeli.
Reply
27-02-2018, 12:57,
Bu kadro iyi.
Son haftalarda Abdül formunu arttırsa da Ümraniye maçında iki üç tane hiç olmayacak çalım yedi.Eski düzen Aykut’un yanında Çağlar’ın oynadığı formatta olabilir.
Çıt kırıldım Mert’in oynamasını savunanlardanım.Hatta olsa MertCan’ın da.
Şu kadronun eksiği yine ofans.Yıllardır çözüm bulamıyoruz şuraya.Hep eksik hep eksik.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
27-02-2018, 13:02,
Murat bomboş adam
Mert iyi ama çok kolay sakatlanıyor.
Abed'i merka ediyoruz ama kimse oynatmadığına göre yetersiz herhalde
Hüsam son maçta kendi kalitesinin bile altındaydı.
Reply
27-02-2018, 13:50,
Anıl
Caner aykut abdülkerim çağlar
Korkishko fatih panos hakan barış dialiba
Almeida
Derelili çotanak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)