28.Hafta BB.Erzurumspor - Giresunsporumuz
28-03-2018, 19:51,
RE: 28.Hafta BB.Erzurumspor - Giresunsporumuz
(27-03-2018, 19:41)maicon_28 Wrote: bana göre Bjk taraftarı şişirilmiş bir balondur. Yani balon derken tabi ki kötü taraftar demiyorum ama toplumda oluşturulduğu gibi 1 numaralı tribün değildir. Bunu söylememin de ilk sebebi adamlar yenilen 1 golde veya işlerin iyi gitmediği maçlarda şok oluyorlar, buz kesiyorlar. Deplasman tribünü sağlamsa bjk'ye kendi evinde deplasman yaşatır. Mesela Bursa'da aynı bu şekilde hatta Bjk'den bile daha kötü seviyede bu konuda. Totale baktığında iyi tribün olarak sayarsın ama işler kötü gidiyorsa bir anda bütün stat "sus pus". Ta ki işler yoluna girinceye kadar.  Eski İnönü'de bir dönem kapalı epey iyiydi ama dediğim gibi onun dışında şişirilmiş bir balon. O zamanlar sanırım tribün liderleri de farklıydı, tam net bilmiyorum ama Alen vardı sanırım. Gezi parkı döneminde vs. Çarşı iyi reklam yaptı, genel olarak da iyi P&R yaptıkları için toplumda 1 numaralı tribün gibi algı var ama bana göre kesinlikle değil.

Anadolu'da ise bana da Göztepe en iyisi gibi geliyor. Düşünüyorum kim çekişir diye rekabet edecek yok gibi. Aklıma gelenler 1 tık altında kalıyorlar

bence göztepe genele katarsan tek bile olabilir. harbi sağlamlar. giresuna geldiler gördük çok iyiydiler. giresun'da iyi karşılandı ellerini kollarını sallayıp gittiler maça sonrada sıkıntı olmadı.
Reply
28-03-2018, 21:58,
Göztepe ve Ankaragücü benim gözümde net iki iyi tribündür.
  Göztepe bestesiyle,şovuyla statinda harika tribün yaptığı için. Ankaragücü ise agresifligini koruduğu için sağlam tribünler benim gözümde.
Reply
31-03-2018, 11:58,
Mevzu, deplasman, yaş ortalaması, sayı, mazi hepsini bir araya getirirsek Ankaragücü açık ara birincidir.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
31-03-2018, 12:29,
mevzu sebebiyle Ankaragücü benim gözümde sonuncudur.
içerisinde ciddi derecede sorunlu tipler barındıran bir tribün.
ben kavgasız gürültüsüz, göze hitap eden, sporun amacını bilen ve tadını çıkaran tribün severim. Tabi o da zor.
Reply
31-03-2018, 14:07,
"Mevzu" nedir arkadaş? Ergen kafası bu. Hır gür yapınca kaliteli tribun mu olunuyor?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)