29.Hafta | Giresunsporumuz - Altınordu
27-03-2018, 19:51, (Son Düzenleme: 27-03-2018, 19:52, Düzenleyen: maicon_28.)
29.Hafta | Giresunsporumuz - Altınordu
p6ApOm.png

TFF 1.LİG 29.HAFTA MAÇI

TARİH: 31 MART C.TESİ
SAAT: 15.00
HAKEM: .............
YAYIN: beIN SPORTS MAX 2

Başlık bulunsun. 
Bundan sonra diyecek bir şey yok, sadece hayırlısı...
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
27-03-2018, 19:56,
RE: 29.Hafta | Giresunsporumuz - Altınordu
Bence cok farklı alacağız..altinordunun son maçı denizli çok gol kaçırdı tesadüf son saniye golüyle yenildi bizimkilerde rahat Aykut dönüyor rahat maç olur
Derelili çotanak
27-03-2018, 21:32,
Gazoz maçı.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
27-03-2018, 21:33,
Yenek de lig bitsin bir an önce. Önümüzdeki senenin planlarını yapalım.
28-03-2018, 12:18,
Eğer ki benim takımım play-off oynayamıyor veya üst lige çıkamıyorsa Altınordu çıksın.Altınordu vizyonu, misyonu olan bir kulüp.Bugün parmakla gösterilip heyecanlı gözler ile izlenen, gurur duyulan Türk oyuncular bu kulüpten çıktı.Üst ligde olmalarını isterim.
Direkt çıkma potası ile farkları da erimiş.Abidik gubidik takımlara beleş puanlar verdik.Hedefsiz konumdayken Altınordu kazansın diyorum.
Sahipsiz kentin sahipli değeri
28-03-2018, 15:55,
(28-03-2018, 12:18)mvsr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer ki benim takımım play-off oynayamıyor veya üst lige çıkamıyorsa Altınordu çıksın.Altınordu vizyonu, misyonu olan bir kulüp.Bugün parmakla gösterilip heyecanlı gözler ile izlenen, gurur duyulan Türk oyuncular bu kulüpten çıktı.Üst ligde olmalarını isterim.
Direkt çıkma potası ile farkları da erimiş.Abidik gubidik takımlara beleş puanlar verdik.Hedefsiz konumdayken Altınordu kazansın diyorum.

Gecen günlerde bir açıklama yapmıştı başkanları: "Bizim hedefimiz super lige 2020'de çıkmak. Eskaza bi yıl çıkarsak zaten hemen düşeriz" diye.
28-03-2018, 23:15,
Zaman kaybı bir maç
29-03-2018, 00:13,
Son 2 senedir ilk defa bir iç saha maçına gitmeyeceğim.En azından 1 puan alalım antepi yenip ligde kalalım.
Genç Çotanaklar

29-03-2018, 12:10,
Bu maçta taraftar yoğunluğu olmayacağını düşünüyorum.Standartın da altında kalacaktır.
Sahipsiz kentin sahipli değeri
29-03-2018, 15:53,
(28-03-2018, 12:18)mvsr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer ki benim takımım play-off oynayamıyor veya üst lige çıkamıyorsa Altınordu çıksın.Altınordu vizyonu, misyonu olan bir kulüp.Bugün parmakla gösterilip heyecanlı gözler ile izlenen, gurur duyulan Türk oyuncular bu kulüpten çıktı.Üst ligde olmalarını isterim.
Bucaspor, Süper Lige çıktı menajerler kulübü ele geçirdi, hala bellerini doğrultamıyorlar aradan kaç yıl geçti. Altınordu da aynı akıbete maruz kalabilir. Birinci ligde kamuoyu baskısından yoksun bir şekilde senelerdir aynı hocayla güzel bir istikrar yakaladılar. Süper Ligde bu çizgiyi tutturmak zor. Gs`yi yendin Fb`ye yattın, Bjk`yi yendin öbürüne yattın muhabbetleri başlayacaktır. İstanbul medyası bu takımı hemen harcayacaktır.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi