4.Hafta | Ümraniyespor - Giresunspor'umuz
30-08-2018, 01:16,
4.Hafta | Ümraniyespor - Giresunspor'umuz
01.09.2018 Cumartesi Saat 17:00 

Kazanılabilecek maç açık oynayalım yeterki gol atarız, ümraniyenin geçen seneki havasıda kalmadı bana göre ciddi düşme adayı bakalım bizim takım nasıl reaksiyon veriyor.Bu arada 90 kişilik bilet çıktığı anda bitti : ) o kale arkasına yapılan tribün 2020 de açılacak besbelli.
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
30-08-2018, 14:32,
RE: 4.Hafta | Ümraniyespor - Giresunspor'umuz
Yavaş yavaş takımlar güçlerini belli etmeye başlayacagı maçlara giriyoruz üç haftada ortasahanın fırveti besleyemediği açık şekilde görüldü maçın belirli bölümlerinde baskı yiyoruz sakatlar iyileştikten sonra takım gerçek şeklini alacak gibi görünüyor Landele gelince defansif oynuyor böyle adamları defansa bogmayacaksın serbest oynatıp ileri top taşısın nadir çıkıyor ileriye ümraniye depasmanı zor olacak onlarda galibiyete hasret kıran kırana bir maç geçecek gibi takımı ilk üç hafta degilde bu hafta oynayacagı maçla degerlendirmek daha dogru olacak gibi galip gelirsek havaya gireriz
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Alıntı
30-08-2018, 14:47,
Valla beraberlik kokan bi maç gibi geliyor. Ama olurda kazanırsak cidden süper olur. Takım asıl bu maçtan sonra havaya girmeye başlar ve galibiyeti alışkanlık haline getirmeye başlar.
Alıntı
01-09-2018, 09:21, (En son düzenleme: 01-09-2018, 09:22 maicon_28.)
bir tespit yaptım bakalım. İnşallah sadece bir rastlantıdır ve gelecek haftalarda tutmaz Big Grin

Fatih Atik deplasmanlarda kadroya giremiyor, Giresun'da bırakılıyor. İçerideki maçlarda hem kadroya giriyor aynı zamanda son 15-20 dk süre buluyor.

Gelecek haftalarda da bu senaryo gerçekleşecek mi bakalım
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
01-09-2018, 12:43,
aga o değilde maça bilet aldım ama korkuyorum acaba gitmesem mi Sad nazar değdirecek potansiyel var bende sanki ama maç 1-1 biter gibime geliyor
Alıntı
01-09-2018, 13:58,
Git bence.İstanbul deplasmanı bize iyi gelmiyor zaten.Takımı izler ve desteklersin.Rahat ol.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
01-09-2018, 16:01, (En son düzenleme: 01-09-2018, 16:02 genoa28.)
(01-09-2018, 09:21)maicon_28 demiş ki: bir tespit yaptım bakalım. İnşallah sadece bir rastlantıdır ve gelecek haftalarda tutmaz Big Grin

Fatih Atik deplasmanlarda kadroya giremiyor, Giresun'da bırakılıyor. İçerideki maçlarda hem kadroya giriyor aynı zamanda son 15-20 dk süre buluyor.

Gelecek haftalarda da bu senaryo gerçekleşecek mi bakalım

İldiz ve Husmani kadroya girince muhtemelen iç sahada da kadroya giremeyecek
Alıntı
01-09-2018, 16:27,
Fatih kadroda hiç olmamalıydı.35 yaşında bir futbolcu.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
01-09-2018, 17:14,
kalecinin çeldiği pozisyonda adama ba niye topun taca çıkmasını bekledi? kaleci bile yerinde değil belki boş kaleye gol atmak veya pas vermek varken, taç atışı kazanmak dahamı tehlikeli pozisyon? türk futbolunda şu taç atışı hastalığından bişey anlamıyorum valla. taç kazanayım diye gül gibi pozisyonu hiç etti ya.
Alıntı
01-09-2018, 17:21,
(01-09-2018, 17:14)kerasus demiş ki: kalecinin çeldiği pozisyonda adama ba niye topun taca çıkmasını bekledi? kaleci bile yerinde değil belki boş kaleye gol atmak veya pas vermek varken, taç atışı kazanmak dahamı tehlikeli pozisyon? türk futbolunda şu taç atışı hastalığından bişey anlamıyorum valla. taç kazanayım diye gül gibi pozisyonu hiç etti ya.

Pas atacağı kimse yoktu çevresinde ondan yavaş davranmıştır yada taç profosörü hüsama kullandırmak istemiştir.
Genç Çotanaklar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi