8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
05-10-2018, 23:48, (This post was last modified: 08-10-2018, 00:18 by turkuaz_0628.)
8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
07/10/2018 Pazar saat: 16:30 Bolu 

Maçla alakalı yorum yapmayacağım buraya yazıyorum ümit özat gelirse bu takımın başına ki olması an meselesi imiş Bozbağ gidene kadar yokum.
Başkentten !
Reply
06-10-2018, 09:53,
RE: 8.Hafta | Boluspor - Giresunspor'umuz
Ümit Özat gelirse hedef ligde kalmak demektir ki eses, Karabük ve Elazığ zaten o fırsatı vermez bize. O zaman takilsinlar kafalarına göre.

Ben maçları yine izlerim, Giresun'a gidersem stadda izlerim ama takımın bir amacı var diye değil, arma sevdalısı olduğum için. 2. ligden çıktığımız sene başı kartalla hazırlık maçı yapmıştık, mavi Karadeniz gece 2'de banttan yayınlamıştı ve hevesle izlemistim. O kadar bile heves olmaz bu maçları izlerken.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
06-10-2018, 14:25,
Sinan bayraktar zamani 2.ligdeyken. artik hedefimiz kalmamis ligde ve son hafta. Dusmesi kesinmiydi ne zonguldakspor ile oynuyoruz. O gun disardayim maci takip edemedim arkadasi arayip telefondan mac sonucunu soruyordum. Hani o maca bile heyecanla sonuc beklerdik. Keza zamaninda gorelespor un bal da 3.lige yukselme maclari var. Ilk turu gecmisti finalmiydi ne. O zamanlar sakarya üniversitesindeyim heyecanla mac sinucunu arastiriyorum internette ve telefonla. Ha bu arada goreleli bile degilim yani sirf sehrimin takimi cikacak diye. Simdi ise o heyecanin ceyregi yok. Soyleyeceklerim bu kadar.
Reply
06-10-2018, 15:44, (This post was last modified: 06-10-2018, 15:45 by sokakbaşımeyhane.)
Bozbagin amaci akp den yurumek bunun icin giresunspor u arac olarak kullanmaya basladigi alanen ortada..yazik gunah...Arkadaslarin dedigi gibi 3.ligeki heyecanin 10 da 1 i yok...cunku genclerbirligi gibi az olsun benim olsun zihniyetinde...cikmam dusmem diye diye Turkiyenin sayili taraftarlarindan olan Giresunspor taraftarini soguttu heyecan kalmadi kimsede statlar bosaldi...
Derelili çotanak
Reply
06-10-2018, 16:35,
sırf tribünlerdeki karşılıklı etkileşimi görmek için maçı izliyorum ama o övdüğümüz bursa ankaragücü tribünleri de tükenmekte. bu maçta taraftarın sesini daha fazla duyabilirdik. milyonluk nüfüslu kentlerin takımı bile seyirci açısından düşüşteyken bizim bundan yana şikayetimiz pek göz önüne gelmez. adamlar passolig masssolig yaparak taraftarın ayağını kesti zaten tribünlerden
Reply
06-10-2018, 19:14, (This post was last modified: 06-10-2018, 20:07 by maicon_28.)
ümiz özat ve ali tandoğanın istediği fiyatlardaki uçurumdan dolayı olmadığı yazılıyor

Kalpar, Özat, Tandoğan elendi şuanlık ama belli olmaz.

İsmi geçenlerden Mehmet Altıparmak hariç bu üçünden az para istemez
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
06-10-2018, 19:32,
Ali tandogan yabsen kimsin ve de umit ozat parayi begenmiyisun ulan sizin bu ligde hocalik yapmaniz bile nimet...a.g olaya bak
Derelili çotanak
Reply
06-10-2018, 21:06,
ben hakan hocanın yerinde olsam her hafta takımın başındaymışım gibi karşı takımları izler kendimce analiz yaparım. başkan zaten para vermek istemiyor en azından çabaladığını görürse direk takımın başına koyar . kimsede ses çıkarmaz
Reply
06-10-2018, 21:24,
O değilde hadi Ümit Özat ve Hüseyin Kalpar neyse de, Ali Tandoğan ile nasıl uçurum oluştu lan Big Grin
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
06-10-2018, 22:13,
Boluspor fark atar, rahat maç olur
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)