8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
10-10-2018, 15:57, (En son düzenleme: 10-10-2018, 16:05 kerasus.)
RE: 8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
ankara zamanında sağlam deplasman kareleri çıkarırdı ama şimdi nekadarı halen aktif bilmiyorum. bildiğim bi turkuaz var bu sitede yazan arkadaş.

bu arada hüsam mı bahadır mı bilmiyorum ama 4-5 senedir hafa bi hüsamı kesebilecek adam alamadıysak biz ciddi ciddi dükkanı kapatıp gidelim beyler. futbol şubeyi falan feshedelim toptan bitsin bu işkence. gayretli falan filan ama yetenek fukarası 2. lig seviyesinde adamı kesemiyorsak niye kasıyoruz hala? belli ki beceremiyoruz bu işi. 

hüseyin hocaya gelince. lig sıralamasını değiştirir ama sonucu asla. yani mesela lig sonunda 12-14 aralığında değilde 6-9 aralığında bitiririz ve küçük bi ihtimal play off yaparız belki. ama kesin olan şey seneye yine bu ligde olucaz. hakan hoca kalsaydı da aynı ligde devam edecektik seneye, hüseyin hocaylada aynı. sıralamayı değiştirir ama sonucu asla. o nedenle kim gelecek diye hiç ilgilenmedim açıkçası. sırf alışkanlıktan maç skorunu takip ediyoruz işte. giresunspor sevgisi içimize işlemiş işte, yoksa çekilir tarafı yok valla takip etmenin.
Alıntı
11-10-2018, 23:47,
(10-10-2018, 01:42)Giresun demiş ki: Ankara'da deplasman yapan bir grup falan var mı abiler bir bilginiz var mı ?

Ankarada bu site vasıtasıyla tanışmış birçok arkadaşımız var 2004 yılından itibaren birçok deplasmana gittik toplantı org. yaptık filan, kırşehir, yozgat, kırıkkale vs. senelerinden sonrasında çok etkili bir birliktelik olamadı dağıldı ama 4-5 kişi hala münferitte olsa devam ediyoruz, pankartımız filan o zamandan vardı ama asılanı bende gördüm yeni yaptırılmış, yeniden bir birilktelik sözkonusu olsa en kötü 30 kişi toplanır okuyan kardeşler filan...
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
12-10-2018, 01:19,
(11-10-2018, 23:47)turkuaz_0628 demiş ki:
(10-10-2018, 01:42)Giresun demiş ki: Ankara'da deplasman yapan bir grup falan var mı abiler bir bilginiz var mı ?

Ankarada bu site vasıtasıyla tanışmış birçok arkadaşımız var 2004 yılından itibaren birçok deplasmana gittik toplantı org. yaptık filan, kırşehir, yozgat, kırıkkale vs. senelerinden sonrasında çok etkili bir birliktelik olamadı dağıldı ama 4-5 kişi hala münferitte olsa devam ediyoruz, pankartımız filan o zamandan vardı ama asılanı bende gördüm yeni yaptırılmış, yeniden bir birilktelik sözkonusu olsa en kötü 30 kişi toplanır okuyan kardeşler filan...

Abi aslında bu tarz bir birliktelik yapılırsa çok iyi olur ya Ankara'ya yakın deplasman fazla büyük şehirlerde bildiğim kadarıyla Ankara'da bir grup yada organizasyon yok diye biliyorum Bolu deplasmanına gitmek istemiştim aslında ama tanıdığım ettiğim kimse olmadığı için gidemedim valla
Alıntı
13-10-2018, 00:05,
İsmail Güney'de gide gele bir hal oldu Smile

4 ay çalışıyor, sonra yeni hoca geliyor sonra hop başka takıma. 3 ay sonra tekrar geliyor, 5 ay çalışıyor sonra hop başka takıma

Boluspor maçı için sözleşme imzalamıştık. Şimdi de Denizlispor'a gitmiş. Bakalım ne zaman dönecek Big Grin
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
13-10-2018, 16:27,
(13-10-2018, 00:05)maicon_28 demiş ki: İsmail Güney'de gide gele bir hal oldu Smile

4 ay çalışıyor, sonra yeni hoca geliyor sonra hop başka takıma. 3 ay sonra tekrar geliyor, 5 ay çalışıyor sonra hop başka takıma

Boluspor maçı için sözleşme imzalamıştık. Şimdi de Denizlispor'a gitmiş. Bakalım ne zaman dönecek Big Grin

Bolu deplasmanı dönüşü gördüm  sabah 5'te sanayinin ordaki petrolde bırakmışlar adamı yürüyerek evine gitmeye çalışıyordu Big Grin
bu sezonu Denizli'de tamamlar önümüzdeki sene başında gelir yine yazın çalıştırır kalecileri Smile
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi