9.Hafta | İstanbulspor 3-1 Giresunsporumuz
23-10-2018, 23:49,
RE: 9.Hafta | İstanbulspor 3-1 Giresunsporumuz
Başkanı biri ayıktırsın şuraya üye olsun görsün düşünülenleri . . .
Başkentten !
Reply
24-10-2018, 05:54,
Rasim Zaimoglu başkan olsa sizce iyi olur mu?
Reply
24-10-2018, 12:54,
(24-10-2018, 05:54)GurbettekiCotanak Wrote: Rasim Zaimoglu başkan olsa sizce iyi olur mu?

Gitsin GS'ye başkan olsun o. Ali Sami yen'de yatıp kalkan başkan istemiyorum.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
24-10-2018, 13:28,
(24-10-2018, 12:54)chotanax Wrote:
(24-10-2018, 05:54)GurbettekiCotanak Wrote: Rasim Zaimoglu başkan olsa sizce iyi olur mu?

Açıkcası bende istemem Gs ile yakınlığından dolayı ama şu soruyu da sormadan geçemiyorum bozbağ giresunsporla yatıp kalkıyorda sportif anlamda bir başarısı var mı? Bence kulüp başkanının futboldan anlamasına gerek yok para babası birazda giresun sevdalısı biri olsun yeter,önemli olan kurduğu yönetim kurulu ve transfer komitesi onlar işinin ehli insanlar olsun isterse kulübe uğramasın.Kulüp başkanları her şeyin içine girdikleri için malesef bu haldeyiz.
Reply
24-10-2018, 15:49,
(24-10-2018, 13:28)cotanak88 Wrote:

Açıkcası bende istemem Gs ile yakınlığından dolayı ama şu soruyu da sormadan geçemiyorum bozbağ giresunsporla yatıp kalkıyorda sportif anlamda bir başarısı var mı? Bence kulüp başkanının futboldan anlamasına gerek yok para babası birazda giresun sevdalısı biri olsun yeter,önemli olan kurduğu yönetim kurulu ve transfer komitesi onlar işinin ehli insanlar olsun isterse kulübe uğramasın.Kulüp başkanları her şeyin içine girdikleri için malesef bu haldeyiz.

kimse öyle parasını durup dururken ortaya koymaz. samsun deplasmanına gittiğimde bir memur abiyle tanışmıştım yaşca büyük. samsuna gelen başkanların fabrikaları tam batmak üzere iken hepsi 2. fabrikayı açar oldu dedi. örneği ; demirören, belkide 5 sene sonra aziz yıldırım , dursun özbek alakasız şekilde takımı otelinde konaklatmış kulübe kitlemiş.
Reply
24-10-2018, 21:03,
koyu gs li fb li bjk li ama memleketi sırf Giresun olduğu için bize başkan olacak bir kişiyi istemem. Sonra maç satıyorlar, süper ligte çokca tanık olduk..

Mesela Kerim Aksu'da geçmişinde Fb li diye biliyorum ama günün birinde bunu Giresunspor'a yansıtacak karakterde değil.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
24-10-2018, 22:07,
(24-10-2018, 15:49)Semih Karahan Wrote:
(24-10-2018, 13:28)cotanak88 Wrote:

kimse öyle parasını durup dururken ortaya koymaz. samsun deplasmanına gittiğimde bir memur abiyle tanışmıştım yaşca büyük. samsuna gelen başkanların fabrikaları tam batmak üzere iken hepsi 2. fabrikayı açar oldu dedi. örneği ; demirören, belkide 5 sene sonra aziz yıldırım , dursun özbek alakasız şekilde takımı otelinde konaklatmış kulübe kitlemiş.

çotanak88 haklı. oda zaten parası olsun demiyorki, giresun sevgisi olsun diyor, işin başına profesyonel birini getirsin diyor vs. senin verdiğin örnek bunlara uymuyor zaten. ha böyle biri varmı bilinmez. ama zaten verilen mesajda isim değil, olması gerekenden bahsedilmiş. bozbağ ise belki parasını çalmıyor ama itibarını çalıyor giresunsporun.
Reply
25-10-2018, 00:41,
Rasim Zaimoglu uzak olsun Giresunspordan. Hatta malum 4 takımla alakası olan herkes uzak olsun.
Reply
25-10-2018, 00:43,
Rasim Zaimoğlu yaşıyor mu ya ? Huh
Reply
25-10-2018, 11:59,
R.zaimoglu uzak olsun bizden. Asil sebebi X takimli olmasindan ziyade kendisi oyle cok bi Giresun sevdalisi biri degildir. Yani baskanligi gonulden degil sadece sahsi menfaatleri icin yapar. Örnegin kitapci zamani ads yi 5 leyip ciktigimiz sene takima gram katkisi olmusmu? O seen onun sayesindemi ciktik? Hangi yuzle final macinda saha icine girip pozlar veriyosun sen be?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)