9.Hafta | İstanbulspor 3-1 Giresunsporumuz
25-10-2018, 17:51, (This post was last modified: 26-10-2018, 15:28 by heyulaanil28.)
RE: 9.Hafta | İstanbulspor 3-1 Giresunsporumuz
(24-10-2018, 05:54)GurbettekiCotanak Wrote: Rasim Zaimoglu başkan olsa sizce iyi olur mu?

Olmasın yanılmıyorsam Bozbağ ile akrabalık ilişkileri var zaten mümkün değil olmasın da zaten.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
26-10-2018, 15:20, (This post was last modified: 26-10-2018, 15:21 by cotanak88.)
(24-10-2018, 22:07)kerasus Wrote:
(24-10-2018, 15:49)Semih Karahan Wrote:
(24-10-2018, 13:28)cotanak88 Wrote:
(24-10-2018, 12:54)chotanax Wrote:
(24-10-2018, 05:54)GurbettekiCotanak Wrote: Rasim Zaimoglu başkan olsa sizce iyi olur mu?

Gitsin GS'ye başkan olsun o. Ali Sami yen'de yatıp kalkan başkan istemiyorum.
Açıkcası bende istemem Gs ile yakınlığından dolayı ama şu soruyu da sormadan geçemiyorum bozbağ giresunsporla yatıp kalkıyorda sportif anlamda bir başarısı var mı? Bence kulüp başkanının futboldan anlamasına gerek yok para babası birazda giresun sevdalısı biri olsun yeter,önemli olan kurduğu yönetim kurulu ve transfer komitesi onlar işinin ehli insanlar olsun isterse kulübe uğramasın.Kulüp başkanları her şeyin içine girdikleri için malesef bu haldeyiz.

kimse öyle parasını durup dururken ortaya koymaz. samsun deplasmanına gittiğimde bir memur abiyle tanışmıştım yaşca büyük. samsuna gelen başkanların fabrikaları tam batmak üzere iken hepsi 2. fabrikayı açar oldu dedi. örneği ; demirören, belkide 5 sene sonra aziz yıldırım , dursun özbek alakasız şekilde takımı otelinde konaklatmış kulübe kitlemiş.

çotanak88 haklı. oda zaten parası olsun demiyorki, giresun sevgisi olsun diyor, işin başına profesyonel birini getirsin diyor vs. senin verdiğin örnek bunlara uymuyor zaten. ha böyle biri varmı bilinmez. ama zaten verilen mesajda isim değil, olması gerekenden bahsedilmiş. bozbağ ise belki parasını çalmıyor ama itibarını çalıyor giresunsporun.
beni anlayan birilerinin olması ne kadar güzel.. bazı arkadaşlar nedense çok ince düşünüyor bütün bunları yazınca bozbağ düşmanı olarak görülüyoruz bozbağla süper lige çıkmayı inanın benden fazla isteyen yoktur yanlışları da olsa bu kulüpte onca emeği var.Ama olmayınca olmuyor işte yıllardır borçsuz süper lige çıkmanın derdindeyiz sanki borçsuz çıkanı süper ligte tutuyorlar da bizim mi haberimiz yok. Bir de bizim takımda bir futbolcu egomanyası var istediği hocayla çalışma lüksüne sahip olabilecek kadar şımartılmış, bunlardan biri hala bizim takımda.
Reply
26-10-2018, 23:14,
ben Bozbağ'la süper lige çıkmak istemiyorum hatta inşalla h onun gittiği senenin ertesi filan çıkarız
Reply
26-10-2018, 23:20, (This post was last modified: 26-10-2018, 23:20 by kral1234.)
Ulan bu futbolcuları ormana ağaç işine mi gotürüyorsunuz? Çimento mu taşıtıyorsunu? takımda sağlam oyuncu kalmadı a m k. Admin sen de şu argo kelime şeyini kaldır ya.
Reply
27-10-2018, 00:49,
Ben sakatlık konusunda yönetimi suçluyorum.Ucuz ete yöneldikleri için sakat oyuncuları transfer ettiklerini düşünüyorum.
Tabi araştırmak lazım.Daha öncesinde ne gibi sakatlık geçirmişler, ne olmuş.
Ağır idman yapıyorlar desem Diyadin geçen yılda aynı programı uyguluyordu.Şansızlık desem çok basit kalır.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
27-10-2018, 11:38,
(27-10-2018, 00:49)mvsr Wrote: Ben sakatlık konusunda yönetimi suçluyorum.Ucuz ete yöneldikleri için sakat oyuncuları transfer ettiklerini düşünüyorum.
Ağır idman yapıyorlar desem Diyadin geçen yılda aynı programı uyguluyordu.Şansızlık desem çok basit kalır.
Metin diyadin zaten basın toplantısında herşeyi söyledi aldığımız oyuncular geldikleri takımlarda sakatlık yaşamış,fazla süre alamamış oyuncu diye yani bu oyuncuları metin diyadin alsaydı bunları söylemezdi diye düşünüyorum.Bizim en büyük yanlışımız Dimitriadis-Dodo-Recep gibi pres yapan çok koşan orta sahayı bozmamız oldu Korkishko da 7 gol atmasına rağmen 1-2 maç kötü oynadı diye gönderildi şuan ki kanatlar maşallah leblebi gibi gol atıyorlar görüyoruz. Yine aynı şekilde Mehmet akyüz gibi bir oyuncuyu elimizden kaçırdık daha ne dim hata üstüne hata bu sezon bu oyuncuların ahını çekiyoruz.
Reply
27-10-2018, 13:01,
(27-10-2018, 00:49)mvsr Wrote: Ben sakatlık konusunda yönetimi suçluyorum.Ucuz ete yöneldikleri için sakat oyuncuları transfer ettiklerini düşünüyorum.

zaten yerli transferlerimiz genelde, bi dönem isim yapmış parlamış ama artık o zamanlarını mumla arayan isimler. ildiz olsun reis olsun böyle. takımları çok iyi ve formda oldukları için bırakmadı heralde bunları. yada biz parasını bastırıp almadık. piyasaları bittiği için iyice ucuzladılar diye aldık. bu şartlarda zaten bişey beklememek lazım. ayrıca yine tüm transferlerimiz çok geç yapılıyor çoğu oyuncumuz kampa katılamıyor. sonrada açığı kapatmak için fazla yükleniliyor heralde. 

ayrıca bir yerde herhangi bir şekilde sıkıntı varsa ben öncelikle oranın yöneticisini, 1. adamını tanırım. bu klübün 1. adamı da bozbağdır. klübü yöneten o sonuçta. ve olabilecek her türlü olumsuzlukta da 1. derece sorumlu odur.
Reply
27-10-2018, 13:29,
Sakatlık mevzuları Metin hoca ve yönetimin ortak suçu yapılan transferler geçen seneye göre ortalamanın daha altında kalitede ve fizyoterapist kondisyoner yeterli değil. Hocanın bahsettiği gibi takımlarında fazla süre almamış oyuncular da var ama hoca bunları bilerek takıma kondisyon yüklemesini fazla yaptı. Geçen seneyle kıyaslarsak 7-8 hafta çok iyi başlangıç sonrası düşüşe geçtik oyuncuların kondisyonları yetersiz geldi hoca aynı sıkıntıyı yaşamamak için bu sene oyunculara yüklenmesi adele sakatlıklarına yol açtı. Oyuncuların sağlık durumlarını,fizik kapasitelerini göz ardı ederek böyle bir yanlış program uygulanmasının meyvelerini topluyoruz şu an her maç en az 1 sakat oyuncuyla.
Reply
27-10-2018, 23:19, (This post was last modified: 27-10-2018, 23:19 by maicon_28.)
(27-10-2018, 13:01)kerasus Wrote:

zaten yerli transferlerimiz genelde, bi dönem isim yapmış parlamış ama artık o zamanlarını mumla arayan isimler. ildiz olsun reis olsun böyle. takımları çok iyi ve formda oldukları için bırakmadı heralde bunları. yada biz parasını bastırıp almadık. piyasaları bittiği için iyice ucuzladılar diye aldık. bu şartlarda zaten bişey beklememek lazım. ayrıca yine tüm transferlerimiz çok geç yapılıyor çoğu oyuncumuz kampa katılamıyor. sonrada açığı kapatmak için fazla yükleniliyor heralde. 

ayrıca bir yerde herhangi bir şekilde sıkıntı varsa ben öncelikle oranın yöneticisini, 1. adamını tanırım. bu klübün 1. adamı da bozbağdır. klübü yöneten o sonuçta. ve olabilecek her türlü olumsuzlukta da 1. derece sorumlu odur.

kariyerinin iyi dönemindeyken aldığımız kaç yerli var ki zaten

5 sezonu toplasan toplamda 10 u falan biraz geçer sanırım
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
28-10-2018, 11:08,
Gecen hafta geride kaldi da bu hafta erkan hocam boluya guzel koydu vallaSmile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)