12.Hafta | Giresunspor'umuz 4 - 0 Karabükspor
09-11-2018, 00:54, (This post was last modified: 10-11-2018, 22:39 by turkuaz_0628.)
12.Hafta | Giresunspor'umuz 4 - 0 Karabükspor
10/11/2018 Giresun Atatürk Stadyumu SAAT 16:00 

Karabük maçı imdat çekici gibi oldu gerçi mücadele etmezsen değil karabük amatör takım olsa ne yazar rezil rüsva olmadan net bir skor alırlar umarım, kalpar bugün şaka gibi bir açıklama yapmış gerçi de en önemli maçımızmış bu açıklamanın tek nedeni var ben oyuncuları yeterince motive edemedim biraz gazlamam lazım yoksa karabüksporu yenmeyeni dövüyorlar.

Bşkn bey ise homurdanmalara cevaben yine bildik şeyleri söylemiş ara gazı attı 8 yıldır takım kendine yetecek seviyede ve borçsuz olduğundan bahsetmiş, akabinde diğer takımların birçoğu konkordato ilan edecek durumda imiş vs. vs. 
ŞİMDİ söylemek istediğim Bozbağ Başkana sen bizi aldın borcu erittin düze çıkardın diye kızanmı var onu öğrenmek isterdim kendisinden inatla tekrarlıyor biz bunu eleştirmedikki allah razı olsun dedik hatta ama artık bizi bir adım ilerisine atacak hamle istiyoruz hepsi bu yıllardır sıkıldık sene başı lige çıkma hayali ile başlayıp kümede kalmak başarı değil ve kalibresi iyi gerek hoca gerekse topçuyu neden kullanamıyoruz bizden gidince ağzımız açık izliyoruz biz bir kulüpmüyüz aile çay bahçesimi yönetim yanlışlarını görmek yerine tehdit eder gibi gerekirse seçime gireriz pozu atıp biz bu takımı 52 oyla aldık sahipsizdi diyemez bana göre varsa şikayetin bırak arkadaş ne olacaksa olsun.
Başkentten !
Reply
09-11-2018, 01:07,
RE: 12.Hafta | Giresunspor'umuz - Karabükspor
Giresunspor’un Bozbağ’a ihtiyacı yok.Bozbağ’ın Giresunspor’a ihtiyacı var.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
09-11-2018, 08:17,
Bir iyiliği 2190839 kere tekrar edince artık insanlarda onun değerini ve ederini de azaltıyor. Dese ki "ben başkan olarak şunları doğru yaptığımı düşünüyorum ama şu konularda hata ettim, şuralarda ders aldım, gelecek için bunları yapacağım", inanın ki bütün şehir destek olur ve arkasında durur.
Geçen sene devre arasında olanlar alenen onun hatasıyken hala daha gelip böyle şeyler söylemesi şunu gösteriyor ki Bozbağ kötü gidişatın ve kendisinin yetersiz olduğunun gayet farkında, borç harç muhabbetleriyle bunları maskelemeye çalışıyor.
Reply
09-11-2018, 11:19,
(09-11-2018, 01:07)mvsr Wrote: Giresunspor’un Bozbağ’a ihtiyacı yok.Bozbağ’ın Giresunspor’a ihtiyacı var.

Olay budur.. Valla ben Giresunspor baskani olmadan önce bozbagi tanimazdim. Ama Giresunsporu bozbagdan cok once tanıdım ve sevdim. Yani Giresunsporu var eden bozbag degil, bozbagi var eden Giresunspordur. Bu gercegi kabullense iyi olur. Yillar sonra Giresunsporu yine sevicem desteklicem ama acaba bozbag nerelerde isleri nasildir diye hic umrumda olmayacak. Kisacasi bozbag gelip gecici Giresunspor ise ebediyen olacaktir bu sehirde.
Reply
09-11-2018, 11:58, (This post was last modified: 09-11-2018, 11:59 by cotanak88.)
Bozbağ işte tamda bu yüzden eleştiriliyor sürekli kendini tekrarlıyor,insanların cevap beklediği konuları konuşmuyor sürekli borç batağındaki takımlardan bahsediyor bu takımlar senelerce süper ligte oynamış takımlar kötü dönemleri elbet olacaktır.Örnek Altay borç batağındaydı 2 sezon önce 3.ligteydi şimdi 1.ligte. Başka bir önek 2.3.lig ten gelip süper lige çıkan erzurum y.malatya var bunlardan bahsetmiyor o zaman bu takımların başkanlarının heykeli dikilmeli.
Karabük maçına gelecek olursak bolu maçında izlediğim karabük erken gol bulamazsak bizden puan alır gider bu takıma hiç güvenim kalmadı maça da gitmeyeceğim.
Reply
09-11-2018, 12:57,
Biz ligdeyken çıkanları düşünüyorum da, Ankaragücü, Alanya, Malatya, Eruzurum, Rize, bu sene ki Adana Demir... İktidar partisine yakın kişilerin veya belediyelerin yönettiği takımlar. Eskişehirspor'un da şu an yerel seçimler için malzeme yapılması durumu var. Basketbol takımının akıbeti de ortada. Bu takımı yerel seçimlere malzeme yapacaklarından hiç şüphem yok.
Reply
09-11-2018, 16:05,
Severiz böyle karşılaşmaları kağıt üzerinde ne kadar da kolay değil mi ama biz niye rahat değiliz?
YÜREKTEN!!!
BiZ GiRESUN'LUYUZ ÖLSEKTE EğiLMEZ BAşIMIZ
VASiYETiMiZ OLSUN YEşiL BEYAZ MEZAR TAşIMIZ!!!
Reply
09-11-2018, 17:54,
Beraberlik 5.50
Karabük galibiyeti 13.50
İyiymiş.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
10-11-2018, 02:55,
(09-11-2018, 01:07)mvsr Wrote: Giresunspor’un Bozbağ’a ihtiyacı yok.Bozbağ’ın Giresunspor’a ihtiyacı var.

çok çok doğru
Reply
10-11-2018, 13:54,
En iyi ihtimal beraberlik olur.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)