Poll: Yönetim İstifa etmeli mi ?
You do not have permission to vote in this poll.
Evet, olağanüstü kongre kararı ile en kısa sürede yönetim değişmeli.
64.71%
11 64.71%
Evet ama sezon sonu yapılacak kongre ile yönetim değişmeli
35.29%
6 35.29%
Hayır, yönetimden son derece memnunum.
0%
0 0%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
28-11-2018, 11:30,
RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
Borç olmaması gerekiyor.Geçen yıl ki sözlerini hatırlayın borçsuz bir kulübüz diyordu.Bu yıl için ise kadro kurduk desek ortada 8 milyonluk takım yok.Senin sezonluk gelirlerine ne oldu kardeşim.
Okumak’ın asgari ücret aldığı, çoğu futbolcunun maç başına oynadığı bir kulüpde bu kadar borç olmaması gerekiyor.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
28-11-2018, 11:44,
7-8 milyon borç derken futbolculara ödenecek garanti parayı söylüyor. Cümlesinin sonunda gelirler olduğunu diğer kulüplere nazaran çok düşük bi miktar olduğunu ve ödenebileceğini de belirtmiş zaten kardeşim. Futbolcuya garanti verdiğin henüz ödemediğin senin için borçtur eğer gelirleri futbolcuya vermezsen cebine atarsan geçmiş dönemlerdeki gibi borç olarak kalır. Bunu anlamak çok zor değil ama mesele anlamak isteyip istememek de.
Reply
28-11-2018, 16:29,
(28-11-2018, 11:30)mvsr Wrote: Borç olmaması gerekiyor.Geçen yıl ki sözlerini hatırlayın borçsuz bir kulübüz diyordu.Bu yıl için ise kadro kurduk desek ortada 8 milyonluk takım yok.Senin sezonluk gelirlerine ne oldu kardeşim.
Okumak’ın asgari ücret aldığı, çoğu futbolcunun maç başına oynadığı bir kulüpde bu kadar borç olmaması gerekiyor.
Volkan okumak asgari ücret alıyor derken sanırım günlük asgari alıyor demek istedi.Ligte 18 takım takım 36 hafta eder,bütün haftaları sayarsan 9 ay eder, oda 432.000 tl ediyor kamp dönemini,maç başı olayını katmıyorum bile yoksa aylık asgari ücrete amatörde bile oynamazlar.
Reply
28-11-2018, 18:55, (This post was last modified: 28-11-2018, 18:57 by maicon_28.)
(28-11-2018, 16:29)cotanak88 Wrote:
(28-11-2018, 11:30)mvsr Wrote: Borç olmaması gerekiyor.Geçen yıl ki sözlerini hatırlayın borçsuz bir kulübüz diyordu.Bu yıl için ise kadro kurduk desek ortada 8 milyonluk takım yok.Senin sezonluk gelirlerine ne oldu kardeşim.
Volkan okumak asgari ücret alıyor derken sanırım günlük asgari alıyor demek istedi.Ligte 18 takım takım 36 hafta eder,bütün haftaları sayarsan 9 ay eder, oda 432.000 tl ediyor kamp dönemini,maç başı olayını katmıyorum bile yoksa aylık asgari ücrete amatörde bile oynamazlar.

başkan mübalağ yapmış bence. Asgari ücret işin abartısı Big Grin

ama doğru söylüyor. 1 sene sakatken maaş aldığı için bu sene 100-150 bine anlaşmışızdır. Aylık 10 bin falan
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
28-11-2018, 20:16,
yalnız bu borç muhabbeti maliyeden gelen resmi yazı değil, bozbağın kendi açıkladığı sözlü bir bilgi. her fırsatta kendini klübün çok üzerinde gören egosu tavan bir başkan heralde bu sezonluk bütçeyi borç diye açıklamaz sanıyorum. dolayısıyla o açıklanan bu seneki oyunculara ödenecek miktardır vs diye fazlamı polyannacılık oynuyoruz acaba? bir yönetimde şeffaflık yoksa orada bir bityeniği ararım ben mutlaka.
Reply
28-11-2018, 21:17,
abi bana da saçma geldi. Bu sene ki ödenecekler olsa bunu açık açık söylerdi.

Bence görürsünüz bak kur farkı bütün ülke gibi bizi de vurdu. Borcumuz 3 ken 5 oldu. Futolcuya 3 öderken 5 ödemeye başladık falan diyecek olabilirler
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
28-11-2018, 22:15,
taaa üniversitede öğrenci iken kulüp bi ara sahipsiz kaldı ulan be dedim kaç para üyelik baktım 150 lira imiş. az kaldı işleri rayına koyayım 150 lira verip üye olacam kulübe. ortamlarda ağzıma geleni söylerim doğruya doğru yanlışa yanlış. şeffaflık benim için çok önemlidir. bak ovacık belediyesine gomüniste adam afiş yaptırdı bunları bunları harcadık yaptık ettik diye. sende açıklayacan kardeşim. hamroun noldu. muriçten gelen para nereye gitti . bildiğim kadarıyla sonraki satıştan pay vardı. o ne oldu ? sakaryaspor ne yaptı kim ne alıyor açıkladı. sende açıkla. sanki şirketsin de çalışanların aldığı parayı birbirinden gizliyor gibi. kardeşim kim yetenekli veya çalışıp oynuyorsa o fazla alır parayı . hani biz parayı peşin veriyorduk ya ondan dolayı geliyordu oyuncular bize. para alamama korkusu yoktu. volkana 400 verdim aykuta 1 milyon verdim de söyle.
Reply
28-11-2018, 22:30,
Sezon başında gelecek sezonun maç başları ödenecek duruyor diyen başkanın ta kendisi.Nasıl bu yılın borcu oluyor ?
Anlayıp görmemek mesele.Varsa 8 milyonluk borç, kendi borcudur, ödesin 0 bir şekilde bıraksın gitsin.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
28-11-2018, 23:45,
(28-11-2018, 22:30)mvsr Wrote: Sezon başında gelecek sezonun maç başları ödenecek duruyor diyen başkanın ta kendisi.Nasıl bu yılın borcu oluyor ?
Anlayıp görmemek mesele.Varsa 8 milyonluk borç, kendi borcudur, ödesin 0 bir şekilde bıraksın gitsin.

Nokta.
Derelili çotanak
Reply
29-11-2018, 05:45,
12 trilyon luk borcu kim ödedi
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)