Poll: Yönetim İstifa etmeli mi ?
You do not have permission to vote in this poll.
Evet, olağanüstü kongre kararı ile en kısa sürede yönetim değişmeli.
64.71%
11 64.71%
Evet ama sezon sonu yapılacak kongre ile yönetim değişmeli
35.29%
6 35.29%
Hayır, yönetimden son derece memnunum.
0%
0 0%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
29-11-2018, 12:15,
RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
Arkadaşlar ezelden beridir başkan Ali gitsin Veli başkan olsun, Hasan hoca gitsin Hüseyin hoca gelsin, X şahıs şurada şu vakit şöyle dedin Y şahıs burada bu vakit böyle söyledin vs. 50 senedir aynı dalganın içinde yüzülüp duruluyor. Yıllar içinde hep birileri gidip gelmiş, peki sonuçta kalıcı olarak değişen ne olmuştur sorusunu kendimize soralım. Ağaçları saymaktan ormanı görememek diye bir söz var. Bence 50 senenin tam olarak özeti budur. Giresunspor'da mevcut yapı içerisinde sadece yönetim kurulları değiştiğinde bir şeylerin düzeleceğine dair samimi olarak bir inancı, umudu olan var mı? Burada yıllardır süregelen çok daha temel sıkıntılar var. Bunların peşinden gitmedikten sonra değirmen gibi durmadan adam öğütmenin de bir manası yok. Çünkü işin en son varacağı yer bir gün öğütecek adam da bulamamaktır.
Reply
29-11-2018, 13:20,
(29-11-2018, 05:45)nazmiemrah Wrote: 12 trilyon luk borcu  kim ödedi

Giresunspor klübü.
Reply
29-11-2018, 15:42,
12 milyonluk borca çok deniyor, kulüp kapanmanın eşiğinden döndü deniyor, sodamız yoktu, top kek yenmiyor artık deniyor, asgari ücrete futbolcu oynatıyoruz deniyor, ödüller alıyoruz deniyor, örnek gösterilen kulübüz deniyor 8 milyonluk borç ise hafife alınıyor çerez deniyor.Anlamak mümkün değil.
12 ile 8 arasında 4 milyonluk fark var.Bu farka yıkılıyor veya yapılıyor görüşe göre.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
29-11-2018, 15:42,
Kurumsallaşma olmadigi sürece ilerleme olmaz, basari gelmez.

Bu konuda son yillarda Kurumsallaşma'nin 'K' sini duyan var mi?
Reply
29-11-2018, 16:13,
(29-11-2018, 15:42)Okan Wrote: Kurumsallaşma olmadigi sürece ilerleme olmaz, basari gelmez.

Bu konuda son yillarda Kurumsallaşma'nin 'K' sini duyan var mi?
Resmi sitemizde bile hala Metin Diyadin teknik direktör olarak gözüküyor kurumsallaşma neyimize bizim.
Reply
29-11-2018, 20:15,
(29-11-2018, 15:42)mvsr Wrote: 12 milyonluk borca çok deniyor, kulüp kapanmanın eşiğinden döndü deniyor, sodamız yoktu, top kek yenmiyor artık deniyor, asgari ücrete futbolcu oynatıyoruz deniyor, ödüller alıyoruz deniyor, örnek gösterilen kulübüz deniyor 8 milyonluk borç ise hafife alınıyor çerez deniyor.Anlamak mü"Lüften argo kelimeler kullanmayınız"ün değil.
12 ile 8 arasında 4 milyonluk fark var.Bu farka yıkılıyor veya yapılıyor görüşe göre.

al sana tespit gibi tespit.. budur işte kardeşim..

birde bozbağcıların en çok savunduğu argüman gelirlerin diğer klüplerden az olması. gelir nedir mesela? sponsor olur, reklamlar olur, işadamları yada siyasilerin maddi yardımları olur, store geliri olur, tribün geliri olur, iddaa vs federasyondan gelecekler olur.. olur da olur işte. hemen her klübün gelir kalemleri bunlardır ama her klübün farklıdır. neden? işte genel anlamda marka değeriyle alakalıdır buda. kendini övmek için giresunsporu yerden yere vurursan, marka değerini ayaklar altına alırsan haliyle gelirlerinde az olur. aynı sektörde hizmet veren iphone ile generale mobile'nin geliri aynı olamaz heralde değilmi? niye? çünkü marka değeri denen bişey var. kaliteden ziyade g.mobile altın kaplama telefon bile üretse o telefonu iphone'un yarı fiyatına bile satamaz. gelelim tekrar klübümüze. marka değeri olmayan bir klübe, hangi büyük firma para yatırıp sponsor olsun? yada reklam versin.. şeffaf olmayan, nereye ne harcadığı bilinmeyen, nereden ne geldiği bilinmeyen klübe kim neden yardım yapsın? şahsen trilyoner olsam bile paramın nereye gideceğini bilmek isterim, bu benim en doğal hakkımdır. hele hele kimse al şu parayı afrikanın balta girmemiş ormanlarından bi zenci bul getir demez heralde. para veren adamda iyi bi futbolcu görmek ister, göze hoş gelen futbol izlemek ister. ki izlerkende içten içe gururlansın bu takımda bu başarıda benimde payım var diye. e sen bi store açmayı dahi organize edemezsen, hadi onu geçtim en basitinden bi websitesini bile organize edemezsen birde üstüne her açıklamanda klübü yerden yere vurursan, yarım asırlık klübü kendine muhtaç gösterirsen marka değerin yerlerde olur. buda gelirlerini fazlasıyla etkiler. taraftar konusunda şanslıyız türkiyede birçok klübe göre. karadenizin en iyilerinden biriyiz genel anlamda. ama gel görki onu bile küstürdü başkan. o şansı dahi kullanamaz oldu. bu klüp seyircisiz deplasmana organize yapıp giden bir taraftara sahipti bir zamanlar.
Reply
30-11-2018, 22:34,
12 milyon borç nedir Allah aşkına şu kadarcık borcu bir şehir takimi odeyemiyorsa zaten o şehir takımı gitsin amatör kümede oynasın.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
01-12-2018, 12:08, (This post was last modified: 01-12-2018, 12:09 by maicon_28.)
Ömer Ülkü Ve Hakan Karaahmet'in aday olacağı konuşuluyor
Ben Bozbağ'nın kesin tekrar aday olacağını düşünüyorum. Diğer 2 aday bunlar olursa hayli hayli kesin aday olur
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
01-12-2018, 12:33,
(01-12-2018, 12:08)maicon_28 Wrote: Ömer Ülkü Ve Hakan Karaahmet'in aday olacağı konuşuluyor
Ben Bozbağ'nın kesin tekrar aday olacağını düşünüyorum. Diğer 2 aday bunlar olursa hayli hayli kesin aday olur

Bu isimlere karşı Mustafa Bozbağ'ı en önde desteklerim.
Reply
01-12-2018, 12:34,
Öyle şeyler biliyorum ki buralara yazsam mahkemelik olurum. O yüzden fakir edebiyatını bıraksınlar. Bozbağ dönemi gibi maddi yardım yapılan yönetim yoktur.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)