17.Hafta | Altınordu 0 - 0 Giresunspor'umuz
25-12-2018, 11:19,
RE: 17.Hafta | Altınordu 0 - 0 Giresunspor'umuz
Barajdada önde olan yok ki
Derelili çotanak
Reply
25-12-2018, 12:08,
Barajin arkasinda hic savunma oyuncusu olmamasi imkansiz.
Reply
25-12-2018, 15:15, (This post was last modified: 25-12-2018, 15:19 by kral1234.)
Hakemler konusunda TFF son iki senedir bizim ligi pek sklemiyor. Özellikle son iki senedir adı sanı duyulmayan hakemler bizim ligde. Bi özgüç türkalp bi de süleyman Abay var elle tutulur. Onlar da kızağa çekildiği için bizim ligdeler. Geri kalanlar tırışka. Cüneyt Çakır bile bir zamanlar bizim ligde maç yönetiyordu.
Gerçi bu konu vardan dolayı da böyle olabilir. Çünkü 3 tane hakem de varda görev yapıyor.
Reply
25-12-2018, 19:23,
(25-12-2018, 15:15)kral1234 Wrote: Hakemler konusunda TFF son iki senedir bizim ligi pek sklemiyor. Özellikle son iki senedir adı sanı duyulmayan hakemler bizim ligde. Bi özgüç türkalp bi de süleyman Abay var elle tutulur. Onlar da kızağa çekildiği için bizim ligdeler. Geri kalanlar tırışka. Cüneyt Çakır bile bir zamanlar bizim ligde maç yönetiyordu.
Gerçi bu konu vardan dolayı da böyle olabilir. Çünkü 3 tane hakem de varda görev yapıyor.

dün akş"Lüften argo kelimeler kullanmayınız"i maç hakem hatası değildi yalnız. tecrübesizlik yada yetersizlik değil, basbaya kasıt vardı. adama tembihlemişler giresunspor kazanmayacak diye. o pozisyona ofsayt çalmanın başka açıklanabilir tarafı yok. ileriki haftalarda dikkat edin bu isme, süper lig ile ödüllendirilebilir. hiç unutmam, malum rize maçı vardı 1.5 metre dışardaki pozisyoma penaltı çalmıştı cüneyt çakır. o maçı katledip ertesi hafta gs maçına çıktı süper ligde. yani açıkça ödüllendirildi.
Reply
26-12-2018, 00:00,
(25-12-2018, 19:23)kerasus Wrote:
(25-12-2018, 15:15)kral1234 Wrote: Hakemler konusunda TFF son iki senedir bizim ligi pek sklemiyor. Özellikle son iki senedir adı sanı duyulmayan hakemler bizim ligde. Bi özgüç türkalp bi de süleyman Abay var elle tutulur. Onlar da kızağa çekildiği için bizim ligdeler. Geri kalanlar tırışka. Cüneyt Çakır bile bir zamanlar bizim ligde maç yönetiyordu.

dün akş"Lüften argo kelimeler kullanmayınız"i maç hakem hatası değildi yalnız. tecrübesizlik yada yetersizlik değil, basbaya kasıt vardı. adama tembihlemişler giresunspor kazanmayacak diye. o pozisyona ofsayt çalmanın başka açıklanabilir tarafı yok. ileriki haftalarda dikkat edin bu isme, süper lig ile ödüllendirilebilir. hiç unutmam, malum rize maçı vardı 1.5 metre dışardaki pozisyoma penaltı çalmıştı cüneyt çakır. o maçı katledip ertesi hafta gs maçına çıktı süper ligde. yani açıkça ödüllendirildi.

Abi yok ben buna inanmıyorum. Biz kimiz ki Giresun’un golü iptal edilecek desinler. Adamın eline ne geçer? Hadi idda falan oynadıysa tamam da öyle masbaşında Giresun kesinlikle kazanamicak iddialarını pek mantıklı bulmuyorum. Benim görüşüm hakemler bi bktan anlamıyor. Örneğin Denizli maçı. Bize verilen geri pas, kibongun atılması, verilmeyen net penaltımız, yediğimiz son golde verilmeyen faul. Yine ads maçında Volkan’ı düşüren elemanın kırmızı yememesi ve bizim attığımız gol. Klasik bizim hakemlerimiz işte. Bi bka yaramıyorlar.
Burda suçu yönetimde ararım ben. Güya kulüpler birliği başkanısın ne işe yarıyorsun? Getir bizim Lige de var uygulamasını. Veya protesto et yapılacak çok iş var bu konuda.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)