2018-2019 Sezonu Devre arası Yönetim seçimi, Transfer Dedikoduları vs.
Dün, 15:51,
RE: 2018-2019 Sezonu Devre arası Yönetim seçimi, Transfer Dedikoduları vs.
(14-01-2019, 23:41)turkuaz_0628 demiş ki: Birde değişil ölçüde tribüne yeni oluşumlar görüyorum özelikle keşap kanadı har harlar adı altında amatörde görsel ve sayıca iyi işler yapan bi ekip kurmuş Giresunspor maçlarına düzenli olarak kumyalı ile hareket ediyorlar sanırım, Göreleden sonra kalabalık en iyi ekip bu tarz oluşumlar ile hep birlikte maratona girilmeli artık totalde 3000-4000 kemik tayfa olmalı maratonda, yoksa 100 orda 250 burda olmaz bu işler herkes şapkasını önüne alsın..

Şu an kemik tayfaların maratonda toplanması pek mü"Lüften argo kelimeler kullanmayınız"ün görünmüyor. Olması gereken o ama maalesef imkansız gibi.
Giresunluyuz, Giresunsporluyuz!
Alıntı
10 saat önce,
Neden mü"Lüften argo kelimeler kullanmayınız"ün değil maratonda toplanmak ? Yada ayrı gayrı olacaksada kumyalı maratonda olsun.
Alıntı
10 saat önce,
Malatyalı Peraira bizim ligden gelen teklifleri yetersiz bulmuş
Alıntı
7 saat önce,
başkan transfere hızlı başladı ama tıkandı bir anda 7 oyuncu gönderildi sery,adama ba,idazzanın durumu belirsiz yani 10 oyuncu gitti 6 geldi 1'i sezonu kapattı 5 oyuncu içerdeyiz, sakatlıklar devam ederse (ki bence devam edecek) büyük sıkıntı yaşayabiliriz.
Alıntı
6 saat önce,
orta saha kanada okan derici gelse iyi olurdu
Alıntı
5 saat önce,
Altınordu kapmış
Alıntı
3 saat önce,
(6 saat önce)Semih Karahan demiş ki: orta saha kanada okan derici gelse iyi olurdu

Bende acaba bizimkiler ilgilenir mi diyordum baktım Altınordu çökmüş
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi