HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ...
27-12-2018, 13:51, (This post was last modified: 27-12-2018, 13:59 by heyulaanil28.)
HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ...
Kulüp tesislerinden yazıyorum an itibariyle Mustafa Temel Bozbağ aday olmayacağını bildirdi Sacit Ali Eren tek aday olup seçimi kazanmıştır.

Mustafa Temel Bozbağ son dönemlerinde kızsak eleştirsek de bu kulübü kayyumdan almıştır takımı buraya getirmiştir kulüpten para yememiştir harbi Giresun lu harbi Giresunspor'ludur mevcut delege yapısı ile devam da edebilirdi ama tamam demesini de bildi herşey için teşekkürler KOCA YÜREKLİ BOZBAĞ...

Sacit Ali Eren Peker görünümlü AK Parti ağırlıklı siyasetin içinde girdiği liste olmuş hayırlı olsun.

HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
27-12-2018, 14:35,
RE: HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER MUSTAFA TEMEL BOZBAĞ...
İnsanların hayallerini inananlar başarabilir.
(Başaramadı.)
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
27-12-2018, 14:35,
Herşey için teşekkürler başkan keşke bırakma isini gecen sezon sonunda yapsaydiniz daha iyi olurdu..hayirlisi olsun peker görünümlüden kasıt nedir bu arada sonucta yeni baskan da uzun donemdir yonetimdeydi..
Sadece Giresunspor!
Reply
27-12-2018, 14:36,
Yönetimde adı geçen tunuslu Said Safi kimdir necidir merak ettim doğrusu?
Reply
27-12-2018, 15:50,
Çok şükür kötü günler geride kaldı şimdi daha kötü günler geliyor.
Ismarlama yönetim olduğu Bozbağın çekilmesinden belli. İnşallah yanılırım da Giresunspor başarılı olur.
Reply
27-12-2018, 16:20,
(27-12-2018, 15:50)Yaglidereli Wrote: Çok şükür kötü günler geride kaldı şimdi daha kötü günler geliyor.
Ismarlama yönetim olduğu Bozbağın çekilmesinden belli. İnşallah yanılırım da Giresunspor başarılı olur.

Kulüp şuan haramilerin elinde yani yiyicilerin Giresunspor ne olur bilmem ama yönetimdeki arkadaşlar servetine servet katacaklardır o kesin dahasını da konuşmaya gerek.
Reply
27-12-2018, 16:21,
Heyulani saciti tanimam etmem akp li olduğu malum..anlamadigim bozbag tkp limiydi o da akp teşkilatını doldurdu..canikliden icazet aldı..siyasetin dibine kadar soktu kulübü..Tek anlamadığım peker kısmı??Adamları mi var yonetimde bilmediğim icin soruyorum
Derelili çotanak
Reply
27-12-2018, 16:23,
Giresun spor baskanligina Fatih kitapcidan başkası yakışmıyor...agirligi duruşu efendiliği...Gerisi bozbag da dahil hikaye
Derelili çotanak
Reply
27-12-2018, 16:45,
(27-12-2018, 16:21)sokakbaşımeyhane Wrote: Heyulani saciti tanimam etmem akp li olduğu malum..anlamadigim bozbag tkp limiydi o da akp teşkilatını doldurdu..canikliden icazet aldı..siyasetin dibine kadar soktu kulübü..Tek anlamadığım peker kısmı??Adamları mi var yonetimde bilmediğim icin soruyorum

Sorun akp li chp olmalısı değil ki Bozbağın da akp olduğu bilinir lakin konu bu değil bu yönetim atama yönetimdir yönetim listeside belli peker olayına gelince zaman herşeyin ilacı yalnız burada Bozbağ'a haksızlık yapılıyor yeri geldi bu forumda bana Bozbağ'ın kendisi dendi biz doğruya doğru yanlışa yanlış deriz Bozbağ bu kulübü uçurumdan almıştır günahıyla sevabıyla bu takımı buraya getirmiştir hiç değilse Giresunspor üzerinden servetine servet katmamıştır tek adam bile dendi burada adama adam aday olmadı ben Bozbağ'a son dönemde yanlışları olmasına rağmen hakkımı helal ediyorum.
Reply
27-12-2018, 17:11,
Yeni başkanın açıklamalarında hiçbir kesin ifade yok hocayla devam edecekmisiniz denmiş konuşacağız demiş,kadro dışı kalanlar ne olacak denmiş konuşacağız demiş,camiaya umut veren hiçbir açıklama yok sonumuz hayrolsun inşallah başarılı olur.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)