21.Hafta | Giresunsporumuz 1 - 1 Ümraniyespor
10-02-2019, 22:19,
RE: 21.Hafta | Giresunsporumuz - Ümraniyespor
Biz bu maçı alabilsek haftaya Afyon mutlak galibiyet hederi ve müthiş baskı ile maca çıkmak zorunda kalacak. Bizim için daha iyi ortam olacak ama ben takıma güvenmiyorum açıkçası.
Reply
11-02-2019, 07:53,
İnşaAllah kazanırız be. Çok istiyorum bunu ya. Tek çıkış yolumuz kenetlenmek. Başka da çıkış yolumuz yok. Akşam çalışıyor olmasaydım yeminimi bozup paso çıkartıp bu maça kesin giderdim.
Reply
11-02-2019, 08:10,
Çok kritik maç. Ulan kazanamıyorsak bile mücadele edelim, savaşalım, sahayı Ümraniye'ye dar edelim be.
Reply
11-02-2019, 09:19,
(11-02-2019, 08:10)bulancak28 Wrote: Çok kritik maç. Ulan kazanamıyorsak bile mücadele edelim, savaşalım, sahayı Ümraniye'ye dar edelim be.

valla hacı onu diyeceğimiz maç afyon maçı. bu maçta top mop oynamayı boşver gerekirse dötümüze çarpıp kaleye girsin top ama bi şekilde girsin. afyon maçına büyük avantajla çıkıp beraberliğin bile çok büyük yol katedeceği bi maça çıkmalıyız.
Reply
11-02-2019, 10:10,
Maç maç bakmak lazım Ümraniye ölüm kalım maçı sayılır bizim için. 3 puan bozuk yoldan bizi asfalta çıkarır. Sonra otobana çıkmak için Afyon maçına bakarız.
Taraftar şimdilik yönetimdir vs bir kenara bırakmalı ve kenetlenmeli. Onların icabına artık sezon kurtarılınca bakarız. İleride dönülmez yola girmek de var.
Reply
11-02-2019, 11:30,
Yönetim giresunluları stada davet ediyorda en azından şehiri havaya sokmak için de birşey yapsa fena olmaz mesela meydanda müzikli bir stand açsa ufak hediyeler dağıtsa en azından küçük bayraklar çocuklar için, belediye sürekli anons verse, caddeye bayrak asılsa bunlar ufak şeyler ama etkili olabilir şeyler şu an giresunlu tamamen futbolu unuttu insanlara bişeyleri hatırlatın artık geç olmadan.
Reply
11-02-2019, 12:28,
(11-02-2019, 11:30)cotanak88 Wrote: Yönetim giresunluları stada davet ediyorda en azından şehiri havaya sokmak için de birşey yapsa fena olmaz mesela meydanda müzikli bir stand açsa ufak hediyeler dağıtsa en azından küçük bayraklar çocuklar için, belediye sürekli anons verse, caddeye bayrak asılsa bunlar ufak şeyler ama etkili olabilir şeyler şu an giresunlu tamamen futbolu unuttu insanlara bişeyleri hatırlatın artık geç olmadan.

yönetim derken? trabzonspor yönetimi bizim maç için neden etkinlik yapsınki taraftar çekmek için. ordu zaten kendi haline yansın. Rize desen aramız limoni. Farkındaysan Giresunspor yönetimini ihtimaller arasında bile saymadım  Big Grin
Reply
11-02-2019, 12:57,
(11-02-2019, 12:28)kerasus Wrote:
(11-02-2019, 11:30)cotanak88 Wrote: Yönetim giresunluları stada davet ediyorda en azından şehiri havaya sokmak için de birşey yapsa fena olmaz mesela meydanda müzikli bir stand açsa ufak hediyeler dağıtsa en azından küçük bayraklar çocuklar için, belediye sürekli anons verse, caddeye bayrak asılsa bunlar ufak şeyler ama etkili olabilir şeyler şu an giresunlu tamamen futbolu unuttu insanlara bişeyleri hatırlatın artık geç olmadan.

yönetim derken? trabzonspor yönetimi bizim maç için neden etkinlik yapsınki taraftar çekmek için. ordu zaten kendi haline yansın. Rize desen aramız limoni. Farkındaysan Giresunspor yönetimini ihtimaller arasında bile saymadım  Big Grin
ironi yapıyorsun anladık ama şakası kalmadı artık bu işin eskişehirin çocukları sırf o stadın atmosferiyle maç kazanıyor dışarda 4-5 yiyorlar tabi bir eskişehiri giresunla nufus açısından kıyaslama yapmak doğru olmaz ama en azından 5-6 bin kişiye oynasak belki bir etkimiz olur. Her hafta bende kızıyorum ediyorum ama iç saha maçını kaçırmıyorum şans eseri bir mucizeyle çıktık şu lige ama bu sefer düşersek toparlanmamız çok zor.
Reply
11-02-2019, 13:15, (This post was last modified: 11-02-2019, 13:15 by mvsr.)
Bu işin nüfus ile alakası yok.Giresun’un çakılı bir topluluğu vardı.Önemi olmayan karşılaşmalarda bile o maraton diye tabir edilen tribün doluyordu.Karşıdan baktığın zaman tribün boş demiyordun.
Sağolsun Koca Yalan insanlarda şevk bırakmadı.Çok fanatik insanlar tanıyorum ki yemin edip maça gelmeyi bıraktılar.Neden peki Giresunspor kötü oynadığı için mi ? Hayır kandırıldıklarını hissettikleri için.Bu adamlar bu takımın herşeyini görmüş, yeri belli olmayan sahalara deplasman yapmış adamlar.
Kötü yönetmek ayrı bir konu kandırmak ayrı bir konu.Tribün boşluğumuzun nedeni işte tam bu ince çizgide ayrılıyor.Nüfus yoğunluğundan bağımsız.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
11-02-2019, 14:57,
(11-02-2019, 12:57)cotanak88 Wrote:
(11-02-2019, 12:28)kerasus Wrote:

ironi yapıyorsun anladık ama şakası kalmadı artık bu işin eskişehirin çocukları sırf o stadın atmosferiyle maç kazanıyor dışarda 4-5 yiyorlar tabi bir eskişehiri giresunla nufus açısından kıyaslama yapmak doğru olmaz ama en azından 5-6 bin kişiye oynasak belki bir etkimiz olur. Her hafta bende kızıyorum ediyorum ama iç saha maçını kaçırmıyorum şans eseri bir mucizeyle çıktık şu lige ama bu sefer düşersek toparlanmamız çok zor.

Ben yönetime atıfta bulundum zaten o ironi ile. taraftarın gelmesi, dahası bunun için yönetimin ciddi manada bişeyler yapması şart oğlu şart zaten. bu arada eskişehir ile kıyaslanamayız ama melese nüfus değil. eskişehir o bakımdan türkiyenin en iyi takımıdır bence. ha giresun da bulunduğu liglere ve çok küçük bir şehir olmasına rağmen kendi dengi takımların çok çok üzerindedir her zaman. ama gerek passolig gerekse bozbağ yönetimi milleti bezdirdi artık takımdan. eskiden istanbul yada yakında maçı olsa koca şehirde hayat dururdu giresunlular için. şimdi herkes ezberledi ki, takım ligin ilk yarısı oynayıp 2. yarı yatmaya yani maçları satmaya başlıyor. bu benim düşüncem asla değil, ama gurbetten takımını takip eden milyonların uzaktan edindiği intiba bu malesef. millet fındıktan döneceği zamanı bile bari lig başlasın 1-2 maç izleyim öyle döneyim diye ayarlayanda çoktu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)