25.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ 3 - 1 Boluspor
12-03-2019, 15:10,
RE: 25.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ 3 - 1 Boluspor
İstanbul hocayı yollamış biz olsak yeni hocayla kaybederdik adamlar kesin kopek gibi oynayacak
Alıntı
12-03-2019, 15:23,
(12-03-2019, 00:02)kerasus demiş ki:
(11-03-2019, 12:59)cezmik demiş ki: Arkadaşlar,

Anlıyorum haklı tepkiniz var. Ama tepki Giresunspor'a zarar verir mi, vermez mi? Öncelikle onu düşünelim.
Stad bomboş ve futbolculara aşırı tepki var.
Öncelikle şunu söyleyeyim; bu sezon bitene kadar bu futbolcuları sevmesek de arkasında olalım. Onları ateşleyelim.
Sonuçta takım bizim, elimizdeki malzeme de bu.
Bizi ligde bırakmayı garantilesinler de ondan sonra gelecek senenin değil, üç - dört yıllık bir planlama yapılsın. İlla ki, gelecek sene şampiyonluğa oynayan bir takım olmasın. Takım olabilecek futbolcular alınsın ve bu futbolcular bir sene boyunca alışma dönemi geçirsinler. Ondan sonra şampiyonluk veya süper lige çıkması düşünülsün.
Sert çıkışların sert inişleri olur. Ama planlı çıkışlarda takımlar daha istikrarlı olur.

Çok güzel şeyler yazıyorsun iyi güzel de, hangi pencereden bakarak yazıyorsun önemli olan o. Yani iç saha-deplasman, yağmur-çamur, kar-kış demeden takımın tüm maçlarına giden kombine sahibi bir taraftar olarak mı? Yoksa klavye başında mantık yürüten biri olarak mı? 

Eğer yönetim bu klübü ticarethane mantığı ile yönetip herşeyin ucuzuna kaçar ve taraftarı ise sadece müşteri olarak görürse, öyleyse bende derimki müşteri herzaman haklıdır. İşletme sahibi ticretini yaptığı ürün yada hizmeti daha ucuza maletmek için malzemeden çalıyorsa, müşteriye "Niçin benden alışveriş yapmıyorsunuz" diye sitem etmesi saçma olur. Bizdeki durum aynen bu. Taraftar forvet alın diye yırtınırken züküne takmayanlar bugün kötü gidişatta hemen taraftara sayıyorlar. Kimse bana Yok Eskişehir yok bilmemnespor taraftarından örnek vermesin. Eskişehirli gençlerin mücadelesini görünce taş olsa heyecanlanır destekler valla. Giresun merkez nüfusuyla Eskişehir nüfus rakamlarını da bi zahmet benden öğrenmeyin, elinizin altında Google amca varken. Taraftar dediğinde robot değil, herzaman her şartta destekleyecek maddi manevi herşeyini takıma verecek.. O da etten kemikten bi insan yani. Onun da kendi ailesi işi arkadaş çevresi vs var. Tüm bunlardan fedakarlık edip takıma destek veriyor zaten, karşılığında çok ama çok basit birşey istiyor. Her maç 3-5 er gol atıp kazanmak değil, her sene şampiyonluk değil, maça gelmeleri karşılığında eşantiyon değil, sadece ama sadece formayı ıslak görmek. Ula bırak formayı ıslatmayı, ütüsü bile bozulmadan maç bitiyor. 

Hafta boyunca heyecan içinde bekleyip, günleri saya saya nihayet Cuma akşamından yola çıkıp Pazar gecesi evine dönüp, birde sahada ruhsuz bi futbolla mağlup olup 1 hafta da üzüntüden kendine gelemeyen arkadaşlar illaki vardır burada. Hah işte onlar desinler takıma sahip çıkalım vs vs diye. Saygım sonsuz.
Dostum tamamen doğru söylüyorsun. Diyecek bir şey yok, ancak şu anki durum bunu gerektirmiyor mu?
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Alıntı
12-03-2019, 16:08,
(12-03-2019, 15:10)Giresun28 demiş ki: İstanbul hocayı yollamış biz olsak yeni hocayla kaybederdik adamlar kesin kopek gibi oynayacak
Fatih tekkeye şansımız bir türlü tutmuyordu iyi olmuş ama şimdi gelecek isim daha önemli Big Grin
Alıntı
12-03-2019, 17:16,
(12-03-2019, 16:08)Aynen o zamancotanak88 demiş ki:
(12-03-2019, 15:10)Giresun28 demiş ki: İstanbul hocayı yollamış biz olsak yeni hocayla kaybederdik adamlar kesin kopek gibi oynayacak
Fatih tekkeye şansımız bir türlü tutmuyordu iyi olmuş ama şimdi gelecek isim daha önemli Big Grin

Aynen o zaman kazanırız Big Grin
Alıntı
12-03-2019, 17:49,
(12-03-2019, 16:08)cotanak88 demiş ki:

Koşukavaka gitmişler diye gordum ama bilmiyorum tam
Alıntı
12-03-2019, 17:56,
Cidden sevinsem mi üzülsem mi bilemedim ben de Big Grin
Alıntı
12-03-2019, 19:02,
Şu Fatih Tekke'yi yeneriz artık diye seviniyordum, adam gitmiş
Alıntı
12-03-2019, 20:27,
1 hafta daha kalsa belki gitmesine bile gerek kalmayacaktı Smile
Alıntı
12-03-2019, 21:51,
Bu sene kac macimizdan once rakip takim td degistirdi?

Alıntı
12-03-2019, 22:56,
Güzel gelişme hoca istifa etti gelen yalçın koşukavak olmassa tadından yenmez yok takımı tanıdı etti filan istanbul savruk olur inş, ulan yine umutlandık görende play off kovalıyoruz sanacak : )
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi