25.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ 3 - 1 Boluspor
12-03-2019, 23:06,
RE: 25.Hafta | GİRESUNSPORUMUZ 3 - 1 Boluspor
(12-03-2019, 22:56)turkuaz_0628 demiş ki: Güzel gelişme hoca istifa etti gelen yalçın koşukavak olmassa tadından yenmez yok takımı tanıdı etti filan istanbul savruk olur inş, ulan yine umutlandık görende play off kovalıyoruz sanacak : )

Bir an Kemal Kılıç gitti sandım
Alıntı
12-03-2019, 23:23,
(10-03-2019, 20:39)bulancak28 demiş ki: Görünen odur ki Eskişehir yakaladığı momentumu kaybetti. Ancak iç sahada ligin en güçlü 1-2 takımından biri bana göre, Afyon ve Elazığ ile oynayacaklar, bunun yanı sıra bir iki galibiyet daha koparırlar gibime geliyor bana göre düşmeyeceklerdir. Adanaspor da tehlikeli bölgeye yaklaştı. İstanbul, Afyon ve biz şu an en güçlü adaylarız.
Bu arada Bolulu bir usta var bizim fabrikada çalışan. Bu maçtan önce muhabbet etmiştik bana kesin yenersiniz, Bolu ile Giresun oldu olası birbirine yatar gibisinden şeyler söylemişti. Şimdi dün ki maça bakıyorum, İshak'ın elle müdahalesi, son dakika yapılan saçma sapan penaltı... Bolu resmen kaybetmek için uğraştı. 2-3 yıl önce Sözerili sezonda tam tersi durum vardı, Bolu 11 maçtır mı ne kazanmıyordu düşme hattına gerilemişti. O maç da mesela biz resmen bir tarafımızı yırtmıştık kaybetmek için penaltı falan kaçırmıştık sonra 90'da yiyip kaybetmiştik.

yatma muhabbeti demisken bu aksam trtsporda ki 1.lig programinda baya üzerinde durdular bu konu hakkinda hatta hayri ulgen nerdeyse bilerek gordu kirmiziyi der gibi ima efmeye calisti o derece izleyen gormustur
Sadece Giresunspor!
Alıntı
13-03-2019, 00:03,
(12-03-2019, 23:06)bulancak28 demiş ki:
(12-03-2019, 22:56)turkuaz_0628 demiş ki: Güzel gelişme hoca istifa etti gelen yalçın koşukavak olmassa tadından yenmez yok takımı tanıdı etti filan istanbul savruk olur inş, ulan yine umutlandık görende play off kovalıyoruz sanacak : )

Bir an Kemal Kılıç gitti sandım

Diğer arkadaşlar üstte yazınca bende isim yazmadan paylaşmışım aynen yazıdan kemal hoca istifa etti görünümü var : )
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
13-03-2019, 08:41,
(12-03-2019, 23:23)quaresma_28 demiş ki:
(10-03-2019, 20:39)bulancak28 demiş ki: Görünen odur ki Eskişehir yakaladığı momentumu kaybetti. Ancak iç sahada ligin en güçlü 1-2 takımından biri bana göre, Afyon ve Elazığ ile oynayacaklar, bunun yanı sıra bir iki galibiyet daha koparırlar gibime geliyor bana göre düşmeyeceklerdir. Adanaspor da tehlikeli bölgeye yaklaştı. İstanbul, Afyon ve biz şu an en güçlü adaylarız.
Bu arada Bolulu bir usta var bizim fabrikada çalışan. Bu maçtan önce muhabbet etmiştik bana kesin yenersiniz, Bolu ile Giresun oldu olası birbirine yatar gibisinden şeyler söylemişti. Şimdi dün ki maça bakıyorum, İshak'ın elle müdahalesi, son dakika yapılan saçma sapan penaltı... Bolu resmen kaybetmek için uğraştı. 2-3 yıl önce Sözerili sezonda tam tersi durum vardı, Bolu 11 maçtır mı ne kazanmıyordu düşme hattına gerilemişti. O maç da mesela biz resmen bir tarafımızı yırtmıştık kaybetmek için penaltı falan kaçırmıştık sonra 90'da yiyip kaybetmiştik.

yatma muhabbeti demisken bu aksam trtsporda ki 1.lig programinda baya üzerinde durdular bu konu hakkinda hatta hayri ulgen nerdeyse bilerek gordu kirmiziyi der gibi ima efmeye calisti o derece izleyen gormustur
Bende izledim adamlar ozellikle spiker de dahil neden yaptı anlayamadık dedi..afyinlularin tepkisi var dediler..resmen sike demeye getirdiler
Derelili çotanak
Alıntı
13-03-2019, 11:10,
Bolu niye bize yatsın Monako? Adam akıllı bir takımı en son yendikleri maçı hatırlamıyorum bile. Elazığ Karabük İstanbul gibi takımları yenmişler en son. Ligin başında aldıkları puanlarla Ligi garantilediler. Lig bitse de tatile çıksak modundalar.
Alıntı
13-03-2019, 12:45,
görünüşe bakınca ishak'ın yaptığı hareketi akıl ve mantıkla izah edebilmek mümkün değil. resmen şike dersin. ama gel gelelim burası zktiribktan ptt ligi yani, bu ligde böyle embesil futbolcu çoktur.
Alıntı
13-03-2019, 13:00,
Arkadaşlar size bir soru;

Giresunspor'un futbolunda önceki haftalara nazaran bir gelişme var mı?

Yoksa bu galibiyetler böyle şaibeli mi?
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Alıntı
13-03-2019, 16:03,
Şimdi arkadaşlar önce herkes kendi işine bakacak.Öyle foseptik atmak ile car car edip savundukları camiaya hizmet edemezler.Eskişehir Başakşehir'in uzattığı yardım elini hazmetsin önce.Biz şöyleyiz biz böyleyiz konuşmayı biliyorlar.Transfer yasaklarını kaldıramıyorlardı az kalsın.Çok büyük, über gelişmiş, harika bir şehirler güya.Bütün ülke neredeyse el pençe bunları ligde tutabilmek için.Tek doneleri TARAFTAR.Madem ki taraftar çok önemli o zaman Başakşehir'in şampiyonluğuna itiraz edeceksiniz ey çok bilmiş TV şaklabanları.

Giresunspor düşmeyi sonuna kadar hak ediyor.Hiçbir itirazım yok.Hiç güvenmiyorum bu oyuncu topluluğuna.Ama bir camiayi kurtaracağız diye başka bir camia üzerinden polemik yaratmak hoş olmuyor.Tek kirli maç Giresun - Bolu maçı mı ? Bu maç mı kaldı temizlenecek.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
13-03-2019, 20:15,
durup durup bu maçı izlerim Sad
https://www.youtube.com/watch?v=lyK3hCr2_mo
Alıntı
13-03-2019, 20:20,
hani herkes daleyi beğenmedi ya . işte şu maç önemli . adam servis adamı alıp gidemese bile vedattan sonra top indiren bi santrafor o vardı. https://www.youtube.com/watch?v=lx1cOQG2C-Q
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi