29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz
17-04-2019, 05:29,
RE: 29.Hafta | Karabükspor 0 - 0 Giresunsporumuz
Yinede umudumuz var heleki afyon bize yardım ediyor yenilerek bolu denizli den puan aldı kendilerini affettirsinler 1 vedaya 3 PUAN alsınlar adanademir VE altınordu yu yen ligde kal
Reply
17-04-2019, 11:47,
(17-04-2019, 05:29)gorelelibey Wrote: Yinede umudumuz var heleki afyon bize yardım ediyor yenilerek bolu denizli den puan aldı kendilerini affettirsinler 1 vedaya 3 PUAN alsınlar adanademir VE altınordu yu yen ligde kal

Abim sıkıntı tam olarak bu cümlede işte. Ortada kendilerini affettirmeye gerek gören bir futbolcu topluluğu yok. Çoğu kariyerinin sonunda zaten Reis'tir, Çağlar'dır, Yasin Ozan'dır, Landel'dir bu adamların bırakın bu takımı, bu ligde dahi yeri yok bence. O yüzden ne takımın ne de taraftarın durumu bu adamların zerre kadar umrunda değil, hiçbiri kafa olarak odaklanmamış hepsi lig nasıl bitiyorsa bitsin alayım paramı defolup gideyim kafasında. Bu şartlar altında başarı gelmez. 

Yönetim yönetim olsa bu başı tutan elemanları derhal kadro dışı bırakır üstüne para cezası çeker. Ne demek ya, sen gelen geçenin fark attığı, burada hepimizin kafadan 3 puan yazdığı Karabük'e nasıl böyle oynarsın? Puan için hadi futbol bu, atarsın atarsın girmez, çok üzülmem ama böyle bir oyun en en en en masum tabirle "kabul edilemez". Yine hiç kusura bakmayın, Karabük'e karşı böyle oynayan takımın ne Adana Demir'e ne de Altınordu'ya karşı bir şansı olduğunu düşünmüyorum. 

Boğazımıza kadar batmış durumdayız. Bu durumdan kendi başımıza çıkamayacağımız aşikar. Afyon'a bakacağız. Hoş, kalsak ne yazar? Sacit denen adamın başkanlık anlayışını ve müthiş transfer politikasını görüyoruz.  O yüzden ben geleceğe dair herhangi bir umut göremiyorum ne yazık ki.
Reply
17-04-2019, 12:39,
landel dedinizde yine aklıma geldi. sene başında burda birileri güya büyük başkan landel ile anlaşmış ama metin hoca sıcak bakmıyormuş kendi oyuncularına yer açmak için diyordu. sonuç? demek sen getirdiğinde metin hoca engel olmuyormuş. ve dahası keşke getirmez olaymışsın kariyerinin sonundaki adamı.
Reply
17-04-2019, 14:05,
(16-04-2019, 03:43)123456 Wrote: Kadro dışılar olabilir yazmışlar. Sercan Cyriac ve Traore kadro dışı bırakılır galiba. Ilaç gibi gelir ,takıma büyük ders olur.

Ben tahmin ediyordum buna yakın olacağını. Adama Ba, Emre Nefiz ve Orhan Taşdelen kadro dışı .Orhan ve Emre oynamıyor zaten .Adama Ba da 2. Devre pek oynamadı .
Asıl kadro dışı bırakılması gerekenleri kadro dışı bırakacak tasak yok bu yönetimde .
Reply
17-04-2019, 14:53,
ahahaha

yine bomboş isimler kadro dışı bırakılmış.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
17-04-2019, 16:50, (This post was last modified: 17-04-2019, 16:50 by cotanak88.)
Bu isimleri de kesin şu an giresunsporu yöneten futbolcular vermiştir bi kadro dışı yapacağız onu bile beceremiyoruz yazık..
Reply
17-04-2019, 17:23,
İki ay önce kendi getirdikleri adamları, hem de kötü skorlarda pek de payları olmayan adamları kadro dışı bırakıyoruz. Neden kadro dışı bıraktıklarını sorsak vallahi de billahi de cevap veremezler.

Biz ikinci lige falan dusmeyelim, bizi doğrudan amatör kümeye yollasinlar bu yönetim şekliyle.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
17-04-2019, 17:26,
Yönetime tek bir laf dahi ediyorum, kelimeler kifayetsiz kalıyor mk
Reply
17-04-2019, 19:08,
Fatih Tekke ile anlaşmışız
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
17-04-2019, 20:44,