30-Hafta -Giresunsporumuz - Denizlispor
20-04-2019, 17:00,
RE: 30-Hafta -Giresunsporumuz - Denizlispor
(20-04-2019, 15:35)bulancak28 Wrote:
(20-04-2019, 15:32)Cotanakes28 Wrote: Bu goller devre arasına girene kadar 5 gol atıp devre arasında gönderilen mehmet akyüzden  o dönemin yönetim kuruluna gelsin.....

Bütün forum adama küfür ettik, Samsun maçında o golü atamadığı için. Sadece yönetim değil, taraftarın da çok suçu var bu işte.

Ben taraftarın sucu olduğunu düşünmüyorum taraftar bu söver yani ama sen adamı gönder yerine kimseyi alma devre arasına ilk ikide giren takım ne hallere geldi.Suç sadece yönetimin bu takımdan kim gittiyse bize karşı hep hırslı oluyo buda demekki buradan giderken hep sorunlu ayrılıp gidiyolar.
Reply
20-04-2019, 17:07,
(19-04-2019, 21:56)heyulaanil28 Wrote: Gelecek hafta Dauda dahil birçok oyuncuyu affederler akıllarınca mesaj veriyorlar taraftara ama klasik hareket bunlar.

Pazartesi herkes affedilir yeni sayfa açtık denir bu yönetime bu yakışır yönetim diyorum kuklalar.  Angry
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
20-04-2019, 17:57,
(20-04-2019, 15:33)kerasus Wrote: Beyler su maci niye izlersiniz bilmiyorumki. Mazoşist misiniz arkadas ne diye kendinize iskence etmekten hoslaniyorsunuz? Smile çıkın gezin dolaşın. ha yok evde durcam diyorsanda ac film izle gul eğlen. Hayat giresunspor maclarina katlanamayacak kadar kısa.

Big Grin Big Grin Big Grin
Reply
20-04-2019, 18:07,
beyler şimdi eğriye eğri, doğruya doğru

nabza göre yorum yapmayalım. Mehmet Akyüz'e ben dahil %90 ımız sövmekten beter ediyordu ve haklıydıkta. Takımı sabote ediyordu adeta, bilerek gol kaçırmalar, 2 maçta boş kaleye atmamıştı bilerek.

Sabote ettiği için gönderilmesi haklıydı, keza Dale'de markette tokat yediği için şehri terketti. Peki yönetim ne yaptı ? İşte yönetimin hatası burada başlıyor yerine adam almadılar, çöpleri topladılar..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
20-04-2019, 18:24,
Yüzümüzü kara cikarmadilar. Yine yenildiler. Allah hepsinden razı olsun.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
20-04-2019, 18:47,
(19-04-2019, 22:54)maicon_28 Wrote:
(19-04-2019, 22:37)kerasus Wrote:
(19-04-2019, 21:18)maicon_28 Wrote:
(19-04-2019, 20:24)semiko Wrote: sezon başında oyuncularla ilgili (kapalı kutu olanlar daha çok ) neredeyse hemen hemen tuttu. dauda için deplasmandaki ümraniye maçında notunu vermiştim. landel için tribün dergide ordulu bir arkadaş takım iyiyse çok iyi kötüyse başı çeker demişti aynen öyle oldu. sezon başında takım güzeldi biraz üf ne oyuncuymuş landel dedi herkes. külüp yönetmek şirket yönetmeye benzemez maalesef. kendine bir yancı bulursan ve yetkiyi ona verirse gelir seni de beller .. ben ligde kalacağımızı düşünüyorum. afyon bizi kurtaracak. ve yarın berabere bitecek bu maç .. haa hakan hocanın en ideal 11 i çıkarması lazım kendine göre. kulüp yetkililerininn baskılarına maruz kalırsa yandı. boluda gördük. sonradan değişiklikler onun insiyatifi ile oldu (bence) maçı çevirdik.  birde potansiyelli gençler vardı onları değerlendiremedik.  ama az kaldı . yanıma maycon kankamı alıp yönetim yapacağız Smile

Big Grin

Kanka biz kimsenin adamı olmadığımız, kimseye yanlamayacağımız için (en azından ben) kimse destek olmaz. Ekonomik anlamda destek bulamadığımız için küfür kıyamet şehirden kovuluruz Big Grin

Bu arada Dauda şehri terk etmiş. Kulüp bununla ilgili açıklama yapmış ve kadro dışıların ardı arkası kesilmeyecek devamı gelecek diye resmi  açıklama yapmış yönetim.

valla ben taraftar olarak istanbulda olduğum halde kombine alırım destek için. gerisini de bi zahmet sen hallet yöneticisin sonuçta Big Grin

iyi bari kanka yıllık soda parası çıktı, sağol Big Grin

projeler hazır sadece sponsor gelirlerine ihtiyacımız var Big Grin
Reply
20-04-2019, 18:58,
Benim zoruma giden gözümüzün içine baka baka, bizimle billur geçe geçe, s.kleri keyfine, bu takımı göz göre göre alt lige götürüyor bu kanını, şerefini, ızdırabını s.ktiklerim.
Kimin emeği varsa ta monacoluyum.Bile bile oynamıyor futbolcu müsvetteleri.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
20-04-2019, 19:30,
Hoca falan dedikte bence esas karaktersiz olan futbolcular en basından beri karın agrıları bitmedi koşmayan bir takımız ligin başında üç hafta galip gelirkende çok kötü takımdık sadece şansımız iyiydi bir veya iki pozisyona girip golü bulduk rakiplerde hazır degildi kendi göbeğimizi kesemiyoruz her şey afyona bağlı ligde kalsakta seneye aynı ızdırabı yine çekecegiz gibi yinede düşmektwn iyidir adamlar barçalı futbolcular gibi zannediyor yalnız iki pas yapamayıp gol pozisyonu üretmeden maç bitiyor rakibin kalecisi yere yatmıyor
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
20-04-2019, 20:42,
beyler maçı izlemedim de

Hakan Hoca, pozisyon yakaladık, iyi başladık erken gol bizi bozdu, fark 3 e çıkınca da olan oldu. Ne kadar iyi oynasakta puansız ayrıldık demiş

Forumda maçı izleyenlerin yorumlarına bakıyorum. Hani 1 kişi bile yarım cümle dahi takımı öven bir şey yazmadı Big Grin

Hakan hocayı kötü göstermek için söylemiyorum, olumsuz olarak anlaşılmasın.
Sadece öğrenmek için soruyorum bir önceki haftalardan daha farklı bir Giresunspor var mıydı ? Ufakta olsa daha fazla koşan, daha fazla hücum yapan, daha hırslı veya başka birşey var mıydı ?
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
20-04-2019, 21:09,
Yarin Afyon Altinordu'yu yenecek. Eminim. Böyle şerefsiz bir kadroyu ve yonetimi Giresunspor tarihi gormedi. Bozbağ ve Eren yonetimleri Giresunspor'un agzina sicti. Allah belalarini versin.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)