34.Hafta | Giresunspor - Altınordu
14-05-2019, 18:41,
34.Hafta | Giresunspor - Altınordu
Giresunspor -Altınordu

18 Mayıs 2019 Cumartesi
Saat:16:30

Ligin son maçına çıkıyoruz.Eğer ads yi yenemeseydik ölüm kalım maçımızdı.Şimdi rahatız gençlerle çıkarız umarım dicemde ilk 11de oynacak genç oyuncumuz bir elin parmağını geçmez.Ayrıca bu maçın bir önemi daha var ümit ozat denen şahısın gözü kulağı bu maçta olacak.Ligde kalmamızın yanında birde ads playoffa kalamazsa değmeyin keyfime.
Genç Çotanaklar

Reply
14-05-2019, 19:37,
RE: 34.Hafta | Giresunspor - Altınordu
Yeneceğimizi düşünüyorum.
İlk 11’de genç isimlerimiz oynasın.Mesela forvette Yasin’i izlemektense genç bir ismi izlemeyi tercih ederim.Oynatılırlar mı ? Mümkün değil.

Dipçe:Orduspor Makedon oyuncusunun alacakları nedeniyle bir alt lig daha düşürülmüş.2. amatör kümeden devam edecekler.Yeri olmasada yazmak istedim.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
14-05-2019, 20:12,
(14-05-2019, 19:37)mvsr Wrote: Yeneceğimizi düşünüyorum.
İlk 11’de genç isimlerimiz oynasın.Mesela forvette Yasin’i izlemektense genç bir ismi izlemeyi tercih ederim.Oynatılırlar mı ? Mümkün değil.

Dipçe:Orduspor Makedon oyuncusunun alacakları nedeniyle bir alt lig daha düşürülmüş.2. amatör kümeden devam edecekler.Yeri olmasada yazmak istedim.

orduspor lig atlamadı mı hatta bal için maç yapmıştı diye biliyordum ben
Reply
14-05-2019, 20:37,
(14-05-2019, 20:12)semiko Wrote:
(14-05-2019, 19:37)mvsr Wrote: Yeneceğimizi düşünüyorum.

orduspor lig atlamadı mı hatta bal için maç yapmıştı diye biliyordum ben

Ben de öyle biliyordum merak edip baktım. BAL'a çıkma maçında Altınordu Belediyespor'a kaybetmişler. BAL'da bir şehrin en fazla üç takımı olabildiği için BAL'da Ordu takımları arasında sonuncu olan ile Ordu 1. Amatör Ligini şampiyon bitiren oynuyor. Kazanan BAL'a yükseliyor ya da devam ediyor. Dünyanın en saçma sapan sistemi. Orduspor'un bütün senelik emeği bir maç ile çöp oldu gitti. 

Çok daha vahim bir durum ile de karşılaştım bugün: https://www.sondakika.com/haber/haber-sa...-12047950/
Reply
15-05-2019, 00:11,
Ordusporun durumu üzücü, keşke bu ligde olsalar

Samsun dün elendi içimin yağları eridi Smile , sene başından beri iyi kafa ütülemişlerdi
Reply
15-05-2019, 01:16,
Bu arada Balıkesir dağılmaya başlamış iki oyuncusu ayrıldığını açıklamışım, bildiğim kadarıyla transfer yasakları da devam edecek elde var 1, Menemen de sıkıntılı gibi, belediye başkanı ile kulüp yönetimi arasında sıkıntı varmış elde var 2, araya biri her türlü girer
Reply
15-05-2019, 01:19,
son hafta maşallah takım revire dönmüş umarım daha önceki seneler gibi sakat oyuncularla devam etmeyiz.
Reply
15-05-2019, 02:08,
(15-05-2019, 01:16)genoa28 Wrote: Bu arada Balıkesir dağılmaya başlamış iki oyuncusu ayrıldığını açıklamışım, bildiğim kadarıyla transfer yasakları da devam edecek elde var 1, Menemen de sıkıntılı gibi, belediye başkanı ile kulüp yönetimi arasında sıkıntı varmış elde var 2, araya biri her türlü girer

Menemenin başkanı 1999'dan beri belediye başkanıydı,kulübü de yeniden kendi kurdu. Bu seçimde aday gösterilmedi partisinden ve kızgın doğal olarak. Başka bir isim var şu an belediye başkanlığında ve ikisinin sidik yarıştırması gibi bir durum söz konusu.Yeni belediye başkanı aşçıdan çalışanlara kadar herkesin kulüple ilişkisini kesmiş diyorlar.  Belediye takıma zorluk çıkaracak gibi bi algı var ilçede. Teknik direktör Suat Kaya da bu sebepten ötürü ayrıldı takımdan. Senelerce bu anı beklemişlerdi ama böyle giderse bu senenin bir numaralı düşme adayı olacaklar gibi duruyor.
Reply
15-05-2019, 10:43,
Hadi gözünüz aydın Giresunspor’a çok güçlü bir yönetim geliyormuş çok paralılarmış tek hedef süper ligmiş
Reply
15-05-2019, 11:53,
Erkan hocayla devam ettgimizde zaten düşme hattiyla pek bi alakamiz olmaz. Balkes falam takip etmemize gerek kalmaz bence.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)