2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
29-05-2019, 12:28,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Karagümrük diğer 2 takım gibi değil hem taraftar hemde maddi anlamda, semt takımı ama 5000 e oynarlar en kötü, biz bile daha o rakamları göremedik güya şehir takımıyız ! Hem bjk liler koşturduğu için tribün olarakta gayet iyiler. Osmanlıda günün bombası Caner arıcı ve 4 arkadaşı osman özköylüye saldırmışlar Smile belediye desteğide bitti seneye yallah bi alt lige ha keza k.örende melihin yavrusu ahmetin takımı Smile o da geldiği gibi geri döner, ama biz bu sene artık kim düşerde biz yırtarızdan ziyade kendimizi en kötü play offlara sokarmıyız peşinde olmalıyız lig gayet diri takımlar ile oluştu.
Başkentten !
Reply
30-05-2019, 16:18,
Hocam ben Akhisar toparlanır direk yürür diye düşünüyorum, bu sene saçma hoca tercihleri ve başkanının belediyeye oynaması nedeniyle tökezlediler. Ama Avrupa ligi ve kupadan dünya para kaldırdılar, hele bir de eskaza süper kupayı da kazanırlarsa direk yürürler ki hali hazırda borcu yok diye biliyorum.
Reply
30-05-2019, 17:14,
Akhisar belediyesi tüm desteği çekmiş. Akhisar da gidici.
Reply
30-05-2019, 22:15,
(30-05-2019, 17:14)Yaglidereli Wrote: Akhisar belediyesi tüm desteği çekmiş. Akhisar da gidici.

normalde böyle derdik ancak takım iyi para kaldırdı eğer şeffaf ve yiyici bir yönetim yok ise tutulurlar
Reply
31-05-2019, 00:59, (This post was last modified: 31-05-2019, 01:00 by turkuaz_0628.)
(30-05-2019, 16:18)bulancak28 Wrote: Hocam ben Akhisar toparlanır direk yürür diye düşünüyorum, bu sene saçma hoca tercihleri ve başkanının belediyeye oynaması nedeniyle tökezlediler. Ama Avrupa ligi ve kupadan dünya para kaldırdılar, hele bir de eskaza süper kupayı da kazanırlarsa direk yürürler ki hali hazırda borcu yok diye biliyorum.

erşey pozitif değil negatif.
--Kötü bir şekilde küme düştük.
--Taraftar baskısı olmaması daha iyi midir tartışırız.
--Akhisar'da kulüp başkanımız, 3 döneme takılan Hızlı'nın yerine Cumhur İttifakı Bld. Başkan Adayı oldu ve kulübe dava açan ve kazanan BŞB Başkanı ve Manisaspor eski Başkanı(Cengiz Ergün) ile propaganda yaptı, sonuç: CHP ezici üstünlükle aldı. Kim geldi, AKP dönemi öncesi eski Akhisar Bld. Başkanının oğlu. Bu başkan, 70 çalışanının Akhisarspor çalışanı olduğunu açıkladı. Yeni başkandan daha neler duyacağım bilmiyorum ama durum bu.
--Maddi açıdan musluk kesilir. Keskinoğlu Konkordato, Ramiz öldü. Belediye CHP, kulüp AKP. Öyle bakıp çıkmak için para lazım, Akhisarspor'un çok yabancısı, sözleşmeli yabancısı var. Kolay değil.

TD DE BİR AKHİSARLI PAYLAŞMIŞ

osmanlı, akhisar eskişehir kAFADAN 1-0 GERİDELER 
Başkentten !
Reply
31-05-2019, 01:03,
Gazisehirli Segbefia Erkan hocaya cok tesekkur etti mac sonu.
Erkan hoca gel dese gelecek gibi.
Reply
31-05-2019, 02:53,
Seneye kimse öyle aman aman kadro kuramaz buna Bursa ve Erzurum'da dahil, Akhisar ortalara oynar gibi ya da dusmemeye

Alttan gelen bi Karagümrük iyi kadro kurar, Menemen ve Keçiören'de Afyon havası seziyorum ben

Gözümüzde büyütmeye gerek yok, bu ligden kimse elini kollaya kollaya çıkamaz, Hatay 2.lif kadrosu ile play-off yaptı

Biz ortalama kadro kurup içine 3-4 sivrilmiş futbolcu atabilirsek Erkan Hoca ile sıkıntı yaşamadan yukarıyı zorlarız
Reply
31-05-2019, 14:39,
valla ben artık altan gelen üsten ortadan gelene bakmıyorum. kim nekadar yatırım yapıyor değilde biz napıcaz o önemli. ads her sene hayvani bütçe ayırıyor ama onlar dururken hatay ilk senesinde çıkıyordu az daha, ortalama bir kadroyla hemde. bu ligin formülü belli artık ve bunu en iyi biz biliyor olmalıyız. çok büyük para harcamaya gerek kalmadan kariyer hedefi olan mücadeleci oyunculardan kurulu bir kadro ve olmazsa olmaz kural TAKIM OLMAK. ve o takımın başında da takımla kimyası tutmuş ve yine kariyer hedefi olan şehri sahiplenmiş bir hoca. bu konuda bizim için en doğru hocalardan biri kesinlikle erkan hocadır. istediği bütçeyi vereceksin eline ve transfere hiç karışmayacaksın. tutupta osman gibi komisyonculuk yapacağını yada ads gibi bol keseden para harcayıp çöp kadro kuracağını düşünmüyorum.
Reply
01-06-2019, 05:17,
Erzurum-Erkan Sözeri haberleri çok dolaştı dün.
Reply
01-06-2019, 08:43,
Hocanın seçimi bekleyeceğini dusunuyorum eğer soz verilen kadro kurulmazsa gitmek en doğal hakkidir ama secimi beklemeden giderse ayip eder
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 19 Guest(s)