2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
18-05-2019, 19:21, (This post was last modified: 19-05-2019, 16:07 by mcagatayy.)
2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Bu konuyu ben açim dedim. İlk konum inşallah şans getirir. Sezon sonu şampiyon olur süper denilen lige çıkarız. Kadro da kimler kalmalı, planlama nasıl olmalı, nerelere transfer yapılmalı?
Reply
18-05-2019, 20:17,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Sorumluluğu tamamen Erkan Hocaya vermek lazım, hem yerli hem yabancı transferini hoca yapmalı, hem geçmişde hem de bu yıl yapılan menajer transferleri yapılmamalı 

Kaleci Anıl ya da Kayacan'dan biri ikinci kaleci olarak kalabilir ama mutlaka 1.Kaleci alınmalı 

Sol ve sağ beke mutlaka 4 adam almak lazım, mevcut beklerin hepsi 2.lig seviyesinde ama bence kalirsa Hüso kalır diğerleri gider

Stoperden kimse kalmamalı ama Aykut kalır gibi, takım içi hava için gitmesi gerek diye düşünüyorum,Aykut kalırsa yanına sağlam biri şart diğer iki stoper lig oyuncusu olabilir

Orta saha göbek için Tevfik kalabilir onun dışına gerisini M.Reis başta olmak üzere sutlanmali, Tevfik dışında 3 göbek ve Aissati, Tatos tarzı 10 numara şart oglu sart

Kanatlarda Volkan kalır, muhtemelen Kağan ya da Ozan'dan biri de kalır, Burak Çalık, Ziya ya da Kappel tarzı iki kanat almak lazım 

Zurnanın zırt dediği yer forvete geldik, forvet diye geçinen kimse takımda kalmamalı, parayı basip 2 tane gol atan arkalarına da ses çıkarmayacak yedek alınmalı 

Biz yine her yıl olduğu gibi yazacağız çizeceğiz ama dediklerimizin çoğu olmaz muhtemel 

M.Reis, Çağlar, Landel gibi adamlar kalır lig üstü kaleci ve forvet alınmazsa hiç boşuna umutlanmaya gerek yok
Reply
18-05-2019, 21:23,
Eveeeeeet şimdi gelelim konuya sayın başkan ,
Erkan hoca iyi takım kurar gibime geliyor kuramazsa çeker gider hiç umrunda olmaz...
Aykut bence kalır . Kafa yapısı olarak erkan hocayla uyuşuyorlar.
Landel'i erkan hoca tutar gibi çünkü seviyor. Landel de kendini bulabilir biraz bence..
Şimdi kaleden başlarsak anıl kalmalı iyi bir yedek olabilir ..
Berkan savaş çağlar gitmeli. Hüsam kalmalı ( kalmak zorunda )
Tevfik bence de kalabilir en kötü yedek olur. Keza renan da kalmalı.
Reis nolur gitsin . Onun yerine zaten tanase var. ben bir sene reis yerine tanase'yi çekerim ..
Gençlerden miray kağan,ozancan kesinlikle kalmalı. miray iş yapar ozancan da zamanla 11 bile yapar.
normal şartlarda volkan'ı gönderirdim ama bu sene ekstra özverili davrandı fiyatta biraz düşerse kalmalı. 4 forvetin 4 de şutlayalım . zaten dauda'mıza daha dava açıcaz şehri terketti diye. ulan ne günler var be ..
bir kere futbol stilimizi belirlemiz gerekiyor renan nerede oynayacak ona karar verelim tamam adam joker diye follofoş oldu. adam gibi sol stoper alalım ayağı düzgün aykut zaten toparlıyor. genç hücümcu bir bek alalım sağa. solda zaten hüsam oynayacak. kanatlardan biri kesinlikle burak çalık vari olmalı. forvette top indirebilen (özgürcan,vedat gibi) olursa iyi olur. çünkü kanatlar iş yapacak bizde forvet değil. biz öyle forvet alamıyoruz çünkü.. neyse daha da ekleme yaparım ben Smile hatta direkt futbolcu da yazarım
Reply
19-05-2019, 23:41,
Yav söyleyin oradan menajerin birine nerede ucuz, kalitesiz, 2. lig topçusu varsa toplasın gelsin.Çoğuyla devam edilecek mevcutun üstüne 3-4 transfer yapılacak göreceksiniz.Her sene aynı terane.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
19-05-2019, 23:59,
Aykut dışında bütün futbolcuları gönderirim diyecemde iskelet lazım takıma bence bütün yabancıları göndermek lazım elimizdeki yabancılar vasat bunlar gibi bir yığın saatci bulmak sorun olmaz gibime geliyor bunun dışında özellikle çağlar ve muhammed postalanmalı
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
20-05-2019, 01:07, (This post was last modified: 20-05-2019, 01:11 by 123456.)
Renan,Volkan,Tanase,Landel,Tevfik,Hüsam,Aykut takımın çekirdeğini oluşturacaktır. Berkan,Anıl veya Kayacan,M.Taş,Kağan Miray,Ozancan ve Bahadır Erolda yedeklerin çekirdeğini oluşturacaktır.
Forvette ve Ofansif orta saha için kaliteli adam şart. Geri kalan yerlere vasat fakat mücadelesi kaliteli olan oyuncular alanırsa Erkan hoca buradan yarışmacı bir kadro yaratır.
Yazmazsam içimde kalacak Cyriac,Sercan Yıldırım,Orhan Taşdelen,Emre Nefiz,Traroe ve Ergin Keleş şu sene bu takımdan para kazandıya,emeği geçenlerden misli ile çıkar inşallah.
Reply
20-05-2019, 09:37,
Boşuna umutlanmayın bu şehirde menajer parası yemeden yabancı futbolcu alacak yönetim olmadı olamaz.
Her zamanki gibi dua ederiz yabancılar patates çıkmasın diye.
Yerlileri Erkan hoca seçsin gerisinden çok da beklentim yok.
Reply
20-05-2019, 10:33,
Fanteziye gerek yok bu ligde bilinen yabancılardan alsınlar Renan Tanase Landel kalır muhtemelen. Erkan hoca Gençlerden birkaç adam getirir yabancı transferine de bizzat müdahil olur.
Reply
20-05-2019, 22:04,
Devre arası Bozbağ'ın kaldığı yerden devam etti Sacit başkan. Bozbağ nerde ne konuda hata yapıyorsa birebir tekrarladı. Eğer artniyetli değilse yani gerçekten bu takım ile birşeyler yapmak istiyorsa heralde hatasını görmüş ve ders almıştır. Buna göre yapması gereken klübün geleceğini ve hatta kendi koltuğunu ipten alan Erkan hocaya her türlü desteği verip arkasında durmak. Ki bunu sa yapacağınu umuyorum, inşallah yanılmam.
Reply
20-05-2019, 22:45,
Sercan Yıldırım kalsın, gerisi gitsin. Malum, ligde kaldiysak onun sayesinde.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)