2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
21-05-2019, 18:54,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Valla belki küfredeceksiniz şaşıracaksınız ama bence eğer yarışmacı bi kadro kurulup ciddi disiplinli bir aile ortamı oluşturulacaksa M.Reis falan yedek tutulup faydalanmaya çalışmalıyız. Ha bahsettiim yapıya ne derece uygun peki Reis? şuanki haliyle hiç. Hatta aksine tamamen bozacak birisi. Ama işte tamda burada farklı düşünüyorum ben, bu seneki takıma bakarak karar vermemeliyiz hiçbir oyuncu için. Bu sene saldım çayıra mevlam kayıda bi yönetim anlayışı vardı, oyuncular sallabaşı al maaşı kafasında maç bitse de aleme aksak modundaydı her maç. Ki Erkan hocadan önceki haftalarda Volkan Okumak'a bile nasıl küfürler ediliyordu burada. Oysa bu kadro içinde belki en iyi bildiğimiz ve beğendiğimiz bir oyuncuydu. Ama o ortamda o bile ne hale gelmişti. Oysa düşünüyorumda, yarışmacı bir takım olduktan sonra Reis gibi biri de eminim bu son şansını kullanmak isteyecektir. Çünkü biz bıraktığımızda gideceği yer artık alt lig olacak. Elbette onun üzerine bir takım kurup çok bi başarı beklentimiz olmayacak. Ama yedek klübesinde isterse oynar diyip güvenebileceğimiz biri olsun. Ha oynamazsa da kendi bilir, nezaman istese aşağıda Samsun havada kapar. Artık 1. ligde play off mücadelesi için oynamayı mı tercih eder yoksa 2. ligden şuanki bulundupu lige çıkmak için oynamayı mı? Kararı kendisi versin.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından kerasus - 21-05-2019, 18:54

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi