2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
03-06-2019, 16:51,
#75
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(03-06-2019, 13:07)kral1234 demiş ki: Hacılar erkan hoca iyi hoş da o kadar da abartıldığı kadar iyi bir hoca değil. Biz niye seviyoruz çünkü her geldiğinde bizi ipten aldı. Ama diğer yandan şampiyonluk oynayan takımlarda da başarısı yok. Orduspor ve gençlerbirliği örnekleri duruyor burda. Ben de inanmıyorum bizi de hedefe götüreceğine. Başka takıma gidebilir sonuçta geleceği yer yine belli Big Grin

eğer öyle olsaydı gerek ordu ve gerekse gençler taraftarları tüm imkanlara rağmen şampiyon yapamayan erkan hocadan nefret etmeleri gerekirdi değilmi? oysa tam tersi iki taraf içinde ayrı bir yeri var erkan hocanın. demek işin içinde olan yakından takip edenler pekte başarısız olarak görmüyorlar hocayı. hatta son dedikodular sonrası twitter de bakınıp duruyorum ve gençler tarafı erkan hocadan sonra gelip takımı 2. yapan ibrahim üzülmezin gidişinden çok memnun ve adeta erkan hocanın değerini anlamış durumdalar. hepsi de şampiyonluğun erkan sözerinin eseri olduğunu düşünüyor. 

ayrıca şampiyonluk bu ligde en çokta takım kimyasına bakıyor. mesela engin ipekoğluna iyi hoca diyen adamla ben futbol tartışmam bile. ama o bile tutturunca adanayla şampiyon oldu çıktı. erkan hocanında bizde o kimyası fazlasıyla tutuyor. o nedenle de şansı fazlasıyla hakediyor bence. 

son olarak abartı lafını çok anlamsız buluyorum. mesela abartı derken ne demişizki? erkan hoca bizi şampiyonlar ligine taşır demiyor kimse. veya açık ara çıkarız bu ligden diyende yok. sana göre hangi söylem abartı duruyor merak ettim. başarılı hocaya başarılı diyoruz. okadar.
Alıntı


Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından kerasus - 03-06-2019, 16:51

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi