2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
07-06-2019, 21:03,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(07-06-2019, 19:17)sokakbaşımeyhane28 demiş ki: Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.uzun süredir.eski sifremle bir türlü giriş yapamadım.Forum yoneticilerinden yardım ıstiyorum yardımcı olursa sevinirim..
Ikincisi yazışmaları okuyorum başkan herkesi güzel kekliyor bana hiç inandırıcı gelmiyor..bir futbolcunun babasiyla konuştum sercani sakat olduğunu bile bile aldılar diye??Bir başkan sakat oynatmayacagi oyuncuyu neden alır??cvp komisyon..kimse kimseyi kandirmsasin..olgun acik acik yapıyordu bunlar gizli gizli..tek fark bu..kral çıplak...5 milyon borcu nasil yaptın..cyriac kaç lira aldi nereye kayboldu??
Seffamis ş.kerler öyle seffafligi..
Bende o twitleri okudum erkan sozeri yi bilemem ama başkan açıkça bayramla oturmuş..adam ispatlamış..zaten hüseyin kalparin ayrılma sebebi bu biz o menajerin topculrini almak zorundayiz demis ne demek bu???

tekrar hoşgeldin

ya 3. veya 4. kez karşılaşılan bir durum. Bundan sonrası için bir önlem alınamaz mı ? Şifre unutulduğu zaman site yönetiminden biriyle iletişime geçilemez mi? Güvenlik sorusuyla beraber şifre sıfırlama gibi durumlar

not: Bu arada başkana bende güvenmiyorum
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından maicon_28 - 07-06-2019, 21:03

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi