2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
20-06-2019, 13:49, (This post was last modified: 20-06-2019, 14:24 by cezmik.)
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Arkadaşlar size bir şey diyeceğim...

Harun Cici kimdir?

Niye durup dururken aday olmuştur?

Hele de yenileceğini bildiği halde..?

Yurt dışında ne tür bağlantıları var..?

Acaba adını anmak istemediğim terör örgütünün etkisi ile mi seçime girdi?

Giresunspor için para harcamaya geldim diyen ve 1. lig takımını yönetmeye aday olan biri, adaylığında bile para vermiyorsa insanı işkilendiriyor.

Hele ki, üye olmadığı halde gökten zenbille inmiş gibi başkan adayı oluyorsa şüphelenmemek elde değil.

Söylemlerini de dikkat etmek gerekir...

Ben bir şeyler diyorsam altında çok çıpanoğlu çıkar...

Benden söylemesi...
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
20-06-2019, 23:35,
Öncelikle hayırlı olsun seçim, şimdi bazı şeyleri yazmakta fayda var neden seçimde kaos oldu ? 1 gün kala gitti geldi oldu başkan, nahid yamak neden sırt diye liste oluşturmak istedi sonrasında sacid başkana kim okey verdi de geri geldi çok saçma şeylerde vol 44655656585222 ben bu kadar amatörlük görmedim arkadaş, hadi neyse yönetime bakalım cebinden ha deyince 50 bin tl koyabilecek potansiyelde kaç kişi var allah aşkına hani güçlü liste oluşuyorduya ne oldu ? Ankarada icazet alındı, beleidiye başkanları gezildi hoop tmm haydi başkansın. başkan geçen seneden birşeyler öğrenir demiştik ama yok arkadaş hala aynı, birde transferleri görelim devam ederiz.
Başkentten !
Reply
21-06-2019, 01:27,
(20-06-2019, 23:35)turkuaz_0628 Wrote: Öncelikle hayırlı olsun seçim, şimdi bazı şeyleri yazmakta fayda var neden seçimde kaos oldu ? 1 gün kala gitti geldi oldu başkan, nahid yamak neden sırt diye liste oluşturmak istedi sonrasında sacid başkana kim okey verdi de geri geldi çok saçma şeylerde vol 44655656585222 ben bu kadar amatörlük görmedim arkadaş, hadi neyse yönetime bakalım cebinden ha deyince 50 bin tl koyabilecek potansiyelde kaç kişi var allah aşkına hani güçlü liste oluşuyorduya ne oldu ? Ankarada icazet alındı, beleidiye başkanları gezildi hoop tmm haydi başkansın. başkan geçen seneden birşeyler öğrenir demiştik ama yok arkadaş hala aynı, birde transferleri görelim devam ederiz.

Baştan sona katılıyorum, ayrıca yönetimde iş çözecek para çözecek bir tane adam yok hatta başkan bile tek başına iş çözecek para çözecek bir adam değil, sırtımızı yine Canikli ve Cagriciya yasladık onlar ne yaparsa o başka da yok
Reply
21-06-2019, 08:02,
(20-06-2019, 23:35)turkuaz_0628 Wrote: Öncelikle hayırlı olsun seçim, şimdi bazı şeyleri yazmakta fayda var neden seçimde kaos oldu ? 1 gün kala gitti geldi oldu başkan, nahid yamak neden sırt diye liste oluşturmak istedi sonrasında sacid başkana kim okey verdi de geri geldi çok saçma şeylerde vol 44655656585222 ben bu kadar amatörlük görmedim arkadaş, hadi neyse yönetime bakalım cebinden ha deyince 50 bin tl koyabilecek potansiyelde kaç kişi var allah aşkına hani güçlü liste oluşuyorduya ne oldu ? Ankarada icazet alındı, beleidiye başkanları gezildi hoop tmm haydi başkansın. başkan geçen seneden birşeyler öğrenir demiştik ama yok arkadaş hala aynı, birde transferleri görelim devam ederiz.

Çok haklısın

Bırak 300 bin, 500 bin, 700 bin TL'yi dediğin gibi 50 bin TL koyacak adam yok.

Şuan yönetim kurulunu bu forumdan oluştursak kağıt üzerinde değişen hiç birşey olmayacaktı. Hatta yönetim kurulunun futbol bilgisi seviye atlardı Big Grin

Sanki semt takımı yönetimi gibi yönetim

Metin Koç falan bari olsaydı
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
21-06-2019, 09:07, (This post was last modified: 21-06-2019, 09:08 by sokakbaşımeyhane.)
Öncelikle cezmik insanlara çamur atmamayı öğren..Sen ne kadar tanıyorsun Harun Cici yi de fetöcü diyorsun?? Psikolojide bir kural vardır.. insanlar kendi yediği pislikleri örtbas etmek için başkalarına aynı çamuru atarlar.
Gelelim komisyoncu sacite..Malesef Giresun spor akpnin ye teslim olmaktan öteye gidememiştir.Tüfadın oluşumunu çok yakından bilen biriyim..aday olma sebebleri Giresunu 3-5 çapulçuya teslim etmemek ve yarın bugün "Bak kimse yokken biz sahip çıktık"edebiyatı yapacaklara tepki olarak aday olmuşlardır..Ama ne yazık ki akp kanadının baskıları ve rantları elden gidecek diye her türlü oyunu yapmışlardır..Bazı kişiler çok rahatsız olmuş belli oldu.. bozbağ yamak nasılda gerginlerdi neyin telaşı hayırdır birader??
öncelikle 5 milyon borc(bence daha fazla)3 ayda nasıl yapıldı birisi anlatsın??Sercanın boş mukaveleini göstermekle olmuyor bu işler..
Tff den 20 milyona yakın para geleceği söylentisi gerçekmidir??
Sacit denen caniklinin çantacısının Giresunspor aşkı nerden gelmektedir?menacerlerden kaç lira komisyon almaktadır??Yazacak delikanlı var mı Giresunda???
Taraftar gruplarının kimse ksusura bakmasın hepsinin sacit aşkı nerden geliyor?? Sacit efendiGiresunspora cebinden kaç lira para vermiştir??100 Tl ye topçu alıp 500 tl borç giresunspora mı kitlenmektedir??Seçimden bir gün önce bozbağ ile aynı arabaya gidip aytekin şenlikoğluyla ne pazarlığı yapıldı??
SONUÇ:HALA BU KOMİSYOCU TAYFAYA İNANAN VARSA BUYRUN SONUNA KADAR BAĞIRSIN.."BÜYÜK BAŞKAN SACİT "diye...
Reply
21-06-2019, 13:38,
vay bee demek harun cici fetöcüymüş.. vay hain vay, Sağolsun iyiki cezmik varda gözümüzü açmamızı sağladı.

bunu dememizi mi bekliyorsun ciddi ciddi? yanlış yerdesin, hala anlayamadınmı bunu? zamanında fetöyü hocaefendi diyerek yalayan sonra fetöye giydiren onlarca yazın var, hiçbirine itibar edilmedi bu sitede sende biliyorsun. daha hala neyin zorlaması? küfür yemek çokmu hoşuna gidiyor? hem harun cici kim diye lafa giriyorsun yani tanımıyorsun. sonra da terör örgütü bağlantısı kuruyorsun hiç tanımadığın biri hakkında. Hiçmi Allah inancın yok yahu, bir insana iftifa atmak hangi kitapta var? İnancın yoksa bari imzanı değiştir.
Reply
21-06-2019, 14:08, (This post was last modified: 21-06-2019, 14:16 by cezmik.)
http://www.habername.com/yazi-demliyazil...86_5110216

Bu linki tıklayın da ondan sonra iftira atın. Ben hiçbir zaman bu adını ağzına almayacağım adamın lehine yazı yazmış değilim.

Yukarıdaki yazımı da 17/25 Aralık olayından tam bir sene önce kaleme almışım. Eğer köşe yazılarımı incelerseniz bir sürü o teröristin aleyhine yazmış olduğum yazıları görürsünüz.

Şükür ki, biz 28 Şubat'tan sonra onun ne mal olduğunu anlamış birisiyiz.

Öyleyse cevap verin, bu Cici'nin Giresunspor Başkanı olma aşkı nereden geldi?

Eğer aşkına sadık olsaydı, Sn. Yamak'ın isteğine cevap vererek, Giresunspor'a bağışta bulunurdu.

Not : Yazımızdaki yorumlara da dikkatlice bakın, lütfen.
Haksızlık kɑrşısındɑ eğiImeyiniz; çünkü hɑkkınızIɑ berɑber şerefinizi de kɑybedersiniz. (Hz. AIi (r.ɑ))
Reply
21-06-2019, 14:18,
(21-06-2019, 13:38)kerasus Wrote: vay bee demek harun cici fetöcüymüş.. vay hain vay, Sağolsun iyiki cezmik varda gözümüzü açmamızı sağladı.

bunu dememizi mi bekliyorsun ciddi ciddi? yanlış yerdesin, hala anlayamadınmı bunu? zamanında fetöyü hocaefendi diyerek yalayan sonra fetöye giydiren onlarca yazın var, hiçbirine itibar edilmedi bu sitede sende biliyorsun. daha hala neyin zorlaması? küfür yemek çokmu hoşuna gidiyor? hem  harun cici kim diye lafa giriyorsun yani tanımıyorsun. sonra da terör örgütü bağlantısı kuruyorsun hiç tanımadığın biri hakkında. Hiçmi Allah inancın yok yahu, bir insana iftifa atmak hangi kitapta var? İnancın yoksa bari imzanı değiştir.

Eğer bu yalama sözünü geri almazsanız, sizinle ilgili olarak avukatım vasıtasıyla Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. 

Küfür etmek de aciz, zavallı ve cahil insanların işidir. Çünkü belgeli konuşamadıklarından karşı tarafa cevapları sövgü olur.
Reply
21-06-2019, 14:32, (This post was last modified: 21-06-2019, 14:41 by sokakbaşımeyhane.)
(21-06-2019, 14:18)cezmik Wrote:
(21-06-2019, 13:38)kerasus Wrote: vay bee demek harun cici fetöcüymüş.. vay hain vay, Sağolsun iyiki cezmik varda gözümüzü açmamızı sağladı.

bunu dememizi mi bekliyorsun ciddi ciddi? yanlış yerdesin, hala anlayamadınmı bunu? zamanında fetöyü hocaefendi diyerek yalayan sonra fetöye giydiren onlarca yazın var, hiçbirine itibar edilmedi bu sitede sende biliyorsun. daha hala neyin zorlaması? küfür yemek çokmu hoşuna gidiyor? hem  harun cici kim diye lafa giriyorsun yani tanımıyorsun. sonra da terör örgütü bağlantısı kuruyorsun hiç tanımadığın biri hakkında. Hiçmi Allah inancın yok yahu, bir insana iftifa atmak hangi kitapta var? İnancın yoksa bari imzanı değiştir.

Eğer bu yalama sözünü geri almazsanız, sizinle ilgili olarak avukatım vasıtasıyla Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. 

Küfür etmek de aciz, zavallı ve cahil insanların işidir. Çünkü belgeli konuşamadıklarından karşı tarafa cevapları sövgü olur.

cezmik harun cici ye fetöcü imasında bulunan sensin dikaktini çekerim..insanları karalamak bu kadar kolay mı??sen adama terörist de adam sana fetöyü öven bir sürü yazın var deyince dava aç..harun cici sana dava açsa ne diyeceksin???Bende senden cvp bekliyorum  ya özür dile ya da kanıtla.. yoksa bu yazını bende Harun Cici ye ileteceğim..
2.si yazımı oku demişssin kerasusa ben okudum..geçmişini inceledim..ZAMAN gazatesinde göreve başlamıssın..Daha fazla yoruma gerek yok..Anlamayan aptaldır zaten..
500.000 TL Verme mevzusuna gelince kulubün nasıl yönetileceği paraların nereye gittiği şeffaf değilken bırak 500.000 tl yi 5 tl bile vermenin aptallıktan başka bir açıklaması yok..NAHİD YAMAK Kendi versin bakalım 500.000 tl yi sacite hadi versin görelim..
Bu arada kimsenin avukatıda değilim ama yanlışlarada gözgöre göre evet demem..Sırf akpli diye eyyam yapmanın alemi yok..Konu GİRESUNSPOR..sizin siyaset oyuncağınız değil..
Reply
21-06-2019, 14:37,
(20-06-2019, 13:49)cezmik Wrote: Arkadaşlar size bir şey diyeceğim...

Harun Cici kimdir?

Niye durup dururken aday olmuştur?

Hele de yenileceğini bildiği halde..?

Yurt dışında ne tür bağlantıları var..?

Acaba adını anmak istemediğim terör örgütünün etkisi ile mi seçime girdi?

Giresunspor için para harcamaya geldim diyen ve 1. lig takımını yönetmeye aday olan biri, adaylığında bile para vermiyorsa insanı işkilendiriyor.

Hele ki, üye olmadığı halde gökten zenbille inmiş gibi başkan adayı oluyorsa şüphelenmemek elde değil.

Söylemlerini de dikkat etmek gerekir...

Ben bir şeyler diyorsam altında çok çıpanoğlu çıkar...

Benden söylemesi...
 Ben burada kesinlikle terör örgütüyle bağlantısı var demiyorum, sadece merak ediyorum. Onun için Sayın Cici de çıksın karşıma desin ki, böyle bir şey yok. Bizi ikna etsin. Bizi de ikna ederse, biz de teşekkür ederiz kendisine.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 5 Guest(s)