2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
21-06-2019, 09:07, (En son düzenleme: 21-06-2019, 09:08 sokakbaşımeyhane28.)
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Öncelikle cezmik insanlara çamur atmamayı öğren..Sen ne kadar tanıyorsun Harun Cici yi de fetöcü diyorsun?? Psikolojide bir kural vardır.. insanlar kendi yediği pislikleri örtbas etmek için başkalarına aynı çamuru atarlar.
Gelelim komisyoncu sacite..Malesef Giresun spor akpnin ye teslim olmaktan öteye gidememiştir.Tüfadın oluşumunu çok yakından bilen biriyim..aday olma sebebleri Giresunu 3-5 çapulçuya teslim etmemek ve yarın bugün "Bak kimse yokken biz sahip çıktık"edebiyatı yapacaklara tepki olarak aday olmuşlardır..Ama ne yazık ki akp kanadının baskıları ve rantları elden gidecek diye her türlü oyunu yapmışlardır..Bazı kişiler çok rahatsız olmuş belli oldu.. bozbağ yamak nasılda gerginlerdi neyin telaşı hayırdır birader??
öncelikle 5 milyon borc(bence daha fazla)3 ayda nasıl yapıldı birisi anlatsın??Sercanın boş mukaveleini göstermekle olmuyor bu işler..
Tff den 20 milyona yakın para geleceği söylentisi gerçekmidir??
Sacit denen caniklinin çantacısının Giresunspor aşkı nerden gelmektedir?menacerlerden kaç lira komisyon almaktadır??Yazacak delikanlı var mı Giresunda???
Taraftar gruplarının kimse ksusura bakmasın hepsinin sacit aşkı nerden geliyor?? Sacit efendiGiresunspora cebinden kaç lira para vermiştir??100 Tl ye topçu alıp 500 tl borç giresunspora mı kitlenmektedir??Seçimden bir gün önce bozbağ ile aynı arabaya gidip aytekin şenlikoğluyla ne pazarlığı yapıldı??
SONUÇ:HALA BU KOMİSYOCU TAYFAYA İNANAN VARSA BUYRUN SONUNA KADAR BAĞIRSIN.."BÜYÜK BAŞKAN SACİT "diye...
Alıntı


Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından sokakbaşımeyhane28 - 21-06-2019, 09:07

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi