2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
28-06-2019, 18:23,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Adam açıklamasını yapmış kalacam diye daha neyin muhasebesini yapıyor sunuz
Reply
28-06-2019, 18:56,
(28-06-2019, 18:23)nazmiemrah Wrote: Adam açıklamasını yapmış  kalacam diye  daha neyin  muhasebesini yapıyor sunuz
Hay ağzına sağlık biz zaten hep bu yüzden kaybediyoruz şehir olarak bir bütün olamıyoruz. Başkanın hataları varmı var hocanın da var ama adam açıklama yapmış bitirmiş olayı artık birşeyleri deşmenin anlamı yok transferleri bir görelim desteğimizi olalım gerisi zaten kendiliğinden gelir.
Reply
28-06-2019, 19:22,
Teşekkür ederim çok sağ ol
Reply
28-06-2019, 21:39,
(28-06-2019, 19:22)nazmiemrah Wrote: Teşekkür ederim çok sağ ol
konu dışı

ilk defa "sağ ol" seklinde dogru yazan birini goruyorum. Big Grin
Reply
29-06-2019, 01:19,
Erkan hocaya ne için kızdığınızı anlamış değilim. Adam her hocanın istediğini ve en doğal hakkı olan şeyi istiyor, adam akıllı kadro kurun. Bu adam 3. kez bize geliyor ve hepsinde de birilerinin arkasını temizleyip, işleri b.k eden yönetimi ipten aldı. 4. sezona devam etmek içinde yeter mk sizin pintiliğinizin ceremesini ben çekemem demek en doğal hakkıdır. Yahu beyler daha 1 sene önce forvet alınmadığı zaman metin hocaya sallayanlar siz değilmiydiniz" sende hoca olarak ağırlığını koysaydın" diyerek. E şimdi de hoca ağırlığını koyuyor diye saydırıyorsunuz. Ya tamam hepimiz giresunsporluyuz ama gerçekçi olalım, bu kafayla bize erkan hoca falan 1-2 beden büyük geliyor. Getireceksin bahri kaya ayarında birini, 2 sene sonra 3.ligde rahat rahat takıl. Çünkü bu kafada transfer yapıyor ve bu mentalite ile yönetiliyoruz. 3.lig takımı gibi yönetilip 1. lig hocası getirince anlaşamıyoruz.
Reply
29-06-2019, 01:47,
Bir-kac güne imzalar peş peşe gelir
Reply
29-06-2019, 11:56,
(29-06-2019, 01:19)kerasus Wrote: Erkan hocaya ne için kızdığınızı anlamış değilim. Adam her hocanın istediğini ve en doğal hakkı olan şeyi istiyor, adam akıllı kadro kurun. Bu adam 3. kez bize geliyor ve hepsinde de birilerinin arkasını temizleyip, işleri b.k eden yönetimi ipten aldı. 4. sezona devam etmek içinde yeter mk sizin pintiliğinizin ceremesini ben çekemem demek en doğal hakkıdır. Yahu beyler daha 1 sene önce forvet alınmadığı zaman metin hocaya sallayanlar siz değilmiydiniz" sende hoca olarak ağırlığını koysaydın" diyerek. E şimdi de hoca ağırlığını koyuyor diye saydırıyorsunuz. Ya tamam hepimiz giresunsporluyuz ama gerçekçi olalım, bu kafayla bize erkan hoca falan 1-2 beden büyük geliyor. Getireceksin bahri kaya ayarında birini, 2 sene sonra 3.ligde rahat rahat takıl. Çünkü bu kafada transfer yapıyor ve bu mentalite ile yönetiliyoruz. 3.lig takımı gibi yönetilip 1. lig hocası getirince anlaşamıyoruz.

Knk dediklerin kısmen doğru

Ama Erkan Sözeri de sütten çıkmış ak kaşık değil

Örneğin; Varsayımsal olarak aynı ligte bulunan hem biz hem Bursaspor yönetimi Erkan hocaya transfer bütçemiz 20-25 milyon ve listendeki oyuncuların tamamı kolay iş.
Kerim Avcı
Burak Çalık
Del Valle
Lukac
Ahmet Kesim
Özgürcan
gibi oyuncuların hepsiyle anlaştık dese.
Erkan sözeri söz verdiği halde, mevcut takımı olmasına rağmen gider bizle devam etmez ve Bursaspor ile anlaşır.

Bursaspor bu işin sadece örneği. Atıyorum örnekteki Bursa yerine Göztepe, Ankaragücü, Sivas, Kayseri, Gaziantep olur. Futbolun dinamikleri açısından bizden daha güçlü, daha popüler takımı bize her zaman tercih eder. Karakteri böyle
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
29-06-2019, 13:21,
Benim orda asıl mesajım erkan hoca çok karakterli ve süper hoca demek değil, bizim klübün leş haline isyan ettim açıkçası. Hoca şuan iyi bir kadro istemek en doğal hakkıdır. sen al hocaya iş görecek adamlar. bak şampiyonluğa oynayacak bile demiyorum, yeterki eli yüzü düzgün kazma olmayan adam akıllı kadro kur, bak ona rağmen giderse hep berber sövelim hocaya. ama şuan neyin tepkisini verdiğimizi anlayamadım doğrusu. ki ben olsam açıkçası bukadar bile beklemezdim valla. 3. kez geliyorum ve 3. kez takımı ipten alıyorsam 3.sünde bukadar şans vermezdim acaba iyi bi kadro kurulacakmı diye. şimdiye kadar imza atılmasa bile birçok oyuncu ile söz kesilmiş olmalıydı. ads maçından sonra başlayacaktın kafanda birkaç isim belirleyip çaktırmadan nabız yoklamaya falan. yahu ben izlemekten isyan ediyorum, adam hoca olarak nasıl uğraşsın her seferinde çöp kadro ile? ki üstüne basarak söylüyorum artık bu 3. sefer. 2 kez yarı yolda bırakılmışsın ve 3. kez hala acaba kadro kuracaklarmı diye bekliyorsun falan. valla ben olsam kesinlikle beklemezdim.
Reply
29-06-2019, 19:06,
Erkan hocalık bi durum yok bence adam bizi bırakıp gitse sonuna kadar haklı bence.Başkan kongreden 1 gün önce adaylıktan çekilecek kongreye 2 saat kala tekrar aday olacak ben hocanın yerinde olayım kongredeki rezillikten sonra s krm yapacağınız işi deyip basar giderdim.
Genç Çotanaklar

Reply
30-06-2019, 00:32,
Erkan hocada benim kızdığım nokta bırakması değil. Kongreden sonra Ali Erenle görüşüp devam dedikten sonra Bursa ile görüşmesi. Görüşmeden sonra deseki benden bu kadar. Eyvallah. Sıkıntı yok. Ama kongreden sonra devam dedikten  sonra dedikodu çıkması uzuyor insanı .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)