2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
29-06-2019, 11:56,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(29-06-2019, 01:19)kerasus demiş ki: Erkan hocaya ne için kızdığınızı anlamış değilim. Adam her hocanın istediğini ve en doğal hakkı olan şeyi istiyor, adam akıllı kadro kurun. Bu adam 3. kez bize geliyor ve hepsinde de birilerinin arkasını temizleyip, işleri b.k eden yönetimi ipten aldı. 4. sezona devam etmek içinde yeter mk sizin pintiliğinizin ceremesini ben çekemem demek en doğal hakkıdır. Yahu beyler daha 1 sene önce forvet alınmadığı zaman metin hocaya sallayanlar siz değilmiydiniz" sende hoca olarak ağırlığını koysaydın" diyerek. E şimdi de hoca ağırlığını koyuyor diye saydırıyorsunuz. Ya tamam hepimiz giresunsporluyuz ama gerçekçi olalım, bu kafayla bize erkan hoca falan 1-2 beden büyük geliyor. Getireceksin bahri kaya ayarında birini, 2 sene sonra 3.ligde rahat rahat takıl. Çünkü bu kafada transfer yapıyor ve bu mentalite ile yönetiliyoruz. 3.lig takımı gibi yönetilip 1. lig hocası getirince anlaşamıyoruz.

Knk dediklerin kısmen doğru

Ama Erkan Sözeri de sütten çıkmış ak kaşık değil

Örneğin; Varsayımsal olarak aynı ligte bulunan hem biz hem Bursaspor yönetimi Erkan hocaya transfer bütçemiz 20-25 milyon ve listendeki oyuncuların tamamı kolay iş.
Kerim Avcı
Burak Çalık
Del Valle
Lukac
Ahmet Kesim
Özgürcan
gibi oyuncuların hepsiyle anlaştık dese.
Erkan sözeri söz verdiği halde, mevcut takımı olmasına rağmen gider bizle devam etmez ve Bursaspor ile anlaşır.

Bursaspor bu işin sadece örneği. Atıyorum örnekteki Bursa yerine Göztepe, Ankaragücü, Sivas, Kayseri, Gaziantep olur. Futbolun dinamikleri açısından bizden daha güçlü, daha popüler takımı bize her zaman tercih eder. Karakteri böyle
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı


Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından maicon_28 - 29-06-2019, 11:56

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi