2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
29-06-2019, 13:21,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Benim orda asıl mesajım erkan hoca çok karakterli ve süper hoca demek değil, bizim klübün leş haline isyan ettim açıkçası. Hoca şuan iyi bir kadro istemek en doğal hakkıdır. sen al hocaya iş görecek adamlar. bak şampiyonluğa oynayacak bile demiyorum, yeterki eli yüzü düzgün kazma olmayan adam akıllı kadro kur, bak ona rağmen giderse hep berber sövelim hocaya. ama şuan neyin tepkisini verdiğimizi anlayamadım doğrusu. ki ben olsam açıkçası bukadar bile beklemezdim valla. 3. kez geliyorum ve 3. kez takımı ipten alıyorsam 3.sünde bukadar şans vermezdim acaba iyi bi kadro kurulacakmı diye. şimdiye kadar imza atılmasa bile birçok oyuncu ile söz kesilmiş olmalıydı. ads maçından sonra başlayacaktın kafanda birkaç isim belirleyip çaktırmadan nabız yoklamaya falan. yahu ben izlemekten isyan ediyorum, adam hoca olarak nasıl uğraşsın her seferinde çöp kadro ile? ki üstüne basarak söylüyorum artık bu 3. sefer. 2 kez yarı yolda bırakılmışsın ve 3. kez hala acaba kadro kuracaklarmı diye bekliyorsun falan. valla ben olsam kesinlikle beklemezdim.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından kerasus - 29-06-2019, 13:21

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi