2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
04-07-2019, 07:58,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(03-07-2019, 22:04)ArmanınPeşinde Wrote:
(03-07-2019, 21:52)quaresma_28 Wrote: kulup twitterda foto paylasmis landelin yaninda bi tane yabanci var o kim acaba

Elindeki saat dolayısıyla antrenman için orada olduğunu düşünmüyorum. Big Grin Tercüman vs olabilir.

Tevfik yeni sezonda düşünülmüyormuş. Bahadır da aynı şekilde.
Bahadir hekimoglu trabzonla anlasti
Reply
04-07-2019, 13:04,
cidden 2 tane futbolcu var idmanlarda

dandikler gibi
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
04-07-2019, 13:13, (This post was last modified: 04-07-2019, 14:28 by genoa28.)
Yeni baştan kadro kuruyoruz neredeyse
Transferler başladığına göre bir kadro yapalım 

Kale=Adriano / Metin / Erkan 
Sağ Bek = Uğur / ?
Sol Bek = Orhan / ?
Stoper = Ahmet / Çağlar / Mehmet Taş / ?
6 Numara = Renan / Alperen / Samet Yalçın(Kalırsa)
8 Numara = Landel / ?
10 Numara = M.Reis / Tanase
Sol Kanat = Kalırsa Volkan / Ozan
Sağ Kanat = Kağan Miray / ?
Forvet = Rusescu / ? / ?

Stoper için İsmail Konuk, 6 numara için Osman Çelik, kanatlar için Drole, Del Valle ve Burak Çalık, forvet için Özgürcan isimleri geçiyor.

10 numaralar vasat kaldi, Landel'in oraya iyi bir 8 alınır umarım ama daha hiç orta saha ismi duymadık, sağ ve sol bek için takviye yapılır mı göreceğiz 

Kaleye Metin takviyesi yapılacağına keşke Anıl veya Kayacan'dan biri kalsaydı, hem takımı hem şehri biliyorlardı
Reply
04-07-2019, 16:47,
Kağan Miray yokmus heralde seneye
Reply
04-07-2019, 19:09,
Adriano
uğur/ahmet/renan/orhan akts
del valle/samet/osman celik/drole
Rusescu/özgürcan...eldeki ve soylenti isimlerle ideal onbirim bu oldu Big Grin
Sadece Giresunspor!
Reply
04-07-2019, 19:25,
Landel'in yanındaki saatçi kim?
Reply
04-07-2019, 19:53,
Stoperde mahmut boz da alternatifler arasında
Orta saha landele kalirsa yine sikinti büyük..
Uğur akdemiri çoğu kişi beğenmemiş ama ben antepte beğeniyordum..iyi takımda iyi oynar
Reply
04-07-2019, 20:02,
(04-07-2019, 19:53)sokakbaşımeyhane28 Wrote: Stoperde mahmut boz da alternatifler arasında
Orta saha landele kalirsa yine sikinti büyük..
Uğur akdemiri çoğu kişi beğenmemiş ama ben antepte beğeniyordum..iyi takımda iyi oynar

Aynen stoperde Mahmut'da var ama olsa olsa rotasyon oyuncusu olur almak lazım birini, Hoca geçen yıl Mehmet Taş'ı sağ bek de oynatmıştı oraya alternatif düşünüyor olabilir

Geçmiş sağ beklere bakılırsa bence Uğur iyi transfer, ayrıca çirkef deniyor o daha da iyi

Hoca hem sol hem de sağ öne yabancı oyuncu alacağız dedi onlar banko oynar, Rusescu banko etti 3, kaleci banko etti 4, Landel oynarsa 5, Renan ve Tanase kadroya giremiyor, her halükarda orta sahaya 8 ve olur 10 numara lazım ki orta saha da Reisle sezona başlarsak geçmiş olsun, bir başka garip olay da takım tamamen yenilenirken orta sahaya hiç dokunmuyor olmamız ne gönderdik ne aldık

@Giresun28

Kağan ile ilgilenen takımlar varmış, yeni sezon fotolarında da görmedim belki de gitmiştir ama rotasyon için kalabilirdi sanki

Giresun basını da sen ben ne biliyorsak onu biliyor, bir halttan haberleri yok, bu foruma bakıp, twittera bakıp haber yapıyorlar, kesin haber de yapamıyorlar hem mişli muşlu çünkü bilgileri yok
Reply
04-07-2019, 20:32,
Ugurun bir çok maçını izledim bu lig için standart bir bek.Takımda sırıtmaz ama dani alves etkiside beklemeyelim.Berkanda kalsa iyiydi yedek bek olarak.Mehmet taş kesin kaldımı tam bilmiyorum ama kalması iyi olur hem stoper hem sağ bek hem 6 numarada işimize yarar..
Genç Çotanaklar

Reply
04-07-2019, 22:30,
Valla transfer politikamız beni hiç sarmıyor çekirdek kadroyu koruyup üzerine transfer yapacaktık, kadroyu dağıttık geçen sezon saç baş yolduran 35 ilk reis ve Çağlar kadroda. Renan landel rusescu tanase kanatlara iki yabancı bir de skripic var kadroda tutulacak mı bilmiyoruz adriano kalede banko düşünülüyorsa bunlardan dördünü oynayabileceksin. Oynatmayacağın yabancıyı niye alıyorsun. Ya tutarsa misali tutmazsa sçp sıvarız.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)