2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
06-07-2019, 23:33,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(06-07-2019, 19:36)mvsr demiş ki: Kalede yabancı kullanmak çok mantıksız bir hareket.Üst düzey oyuncu olsa tamam dersin oda yok.
Bu sezon genelinde sevindiğim nokta hazırlık aşamalarını kurulu kadro ile geçireceğiz.Kim ne yaptığını bilerek başlayacak sezona.Yönetim bir düşüncenin ardı sıra oluşturulduğu için o düşüncenin yaptığı bir bölgeyi eksik bırakma politikasını uygulayacak mı merak etmiyor değilim tabi.
Endişe verici durum ise maddiyat.Değirmenin suyu akacak mı ?
Ben ikinci ihtimalin olası olduğunu düşünüyorum.Bu kulüp bu tür oyuncuları transfer edebilecek güçteydi.Bizler idare etme zihniyetine, yok denmeye alıştırıldık
.Borcumuz var ve kimse ağlamıyor.Ses dahi yok.

aynen öyle. öğrenilmiş çaresizlik gibi bişey oldu bizimki. eğer az buçuk düzgün oyuncu alınca klüp iflas edecek gibi korkuyoruz. oysa artık futbol piyasası bu şekilde. eskiden bende aynı kafadaydım, aman idare edelim falan. ama yok abicim bakıyorumda türkiyede bütün klüpler salakta bir bizmi akıllıyız? bir tek bizmi iyi yönetiliyoruz sanki? üstelik şuan öyle uber yıldız oyuncular almıyoruz hani, hersene yapmamız gerekeni şimdi yapıyoruz sadece. hazırlık kampından önce transfer çalışmalarını tamamlamak bile lüks olmuş la bize ona bile nasıl seviniyoruz. oysa aksi hiç düşünülmemeli bile. ve geçen seneye kadarki çöp kadro kurma, illaki bir bölgeyi mutlaka eksik bırakma ve son saniye ortada kalanlarla kadro oluşturmakla bu klübün değil tek kuruş borcu olmamasını, kasada baya ciddi miktarda parası yoksa şimdiye kadar baya iyi soyulmuş demektir o kasa.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından kerasus - 06-07-2019, 23:33

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi