2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
09-07-2019, 15:22,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Yani twitter daki mustafamıydı neydi onu doğrulamış. Valla onu bende okuyorum arada çok ciddi şeyler söylüyor ama yinede tam adını koyamadığım bişeyler var ona karşı kafamda, nedense emin olamıyorum. belki aşırı takıntılı oluşudur. yani erkan hoca mesela, küçükken babasını falanmı öldürdü diyorum bazen, yani bir insan bir teknik direktörden ne derece nefret edebilirki? yani bu adamın nefret düzeyi çok başka gerçekten. ha buna karşılık özat ayısının kankası olması, aziz yıldırımı övmesi falan samimiyet diye bişey bırakmıyor haliyle. ve belkide %100 haklıysa bile çok dikkate alınmıyor.
Reply
09-07-2019, 19:04,
10 tane yolu karabukten gecen adam kim?peki bu adamin saglik raporuna nasil ulasiyorlar? ben cevike sordum ses seda gelmedi ispat nedir dedim cevap yok anca sallamayi bilir 10 tane konunun 2si anca dogrudur bu kadar takintili olmasini anlamadim adam hakan unsala bile sallamis biosuna karabuk yazmamis diye :D
Sadece Giresunspor!
Reply
09-07-2019, 21:09,
Yapılan transferlerin yolu ister karabukten geçsin ister ordudan geçsin adriano saymazsak çok kötü trasfer yapmadik.Ama halen daha çok önemli eksiklerimizi kaliteli 7-8 adam daha almamız lazım.
Bu arada mehmet taş ayrıldımı kamptamı?Bilgisi olan varmıdır? Bana göre takım da kalması lazım 11 için olmasa bile iyi bir yedek olur.
Genç Çotanaklar

Reply
09-07-2019, 23:12,
Evet gelelim güzel giden şeylerden sonra KOMBİNE, FORMA V.S. satışlarına:

KALE ARKASI 100-TL

MARATON 200-TL

KAPALI 200-TL

VİP C BLOK 500-TL

VİP A-B BLOK 1200-TL

BU TAKIM BİZİMSE beklentiler yüksek ise şimdi pamuk eller cebe görelim kaç kombine satıyoruz öyle hiçbir destek olmadan sallamak yok en kötü bi maraton kombinesi almak şart yönetim karta taksit imkanı getirirse heleki 3-4 taksit çok rahat alınabilir. Görüldüğü gibi formada güzele benziyor tff onaylarından sonra storeye hemen koyulmalı malum gurbetçi akını bugün yarın başlar...100-tl forma 200-tl kombine bu şehir ve de takım için verelim inşallah.
Başkentten !
Reply
10-07-2019, 01:37,
Bu twitter'da mustafa denen herif aşırı boş yapıyor, sallayın gitsin, menajer transferi yapmayan tek bir kulüp yok ligde, ayrıca hoca kendi oyuncularını getiriyorsa dahi şuana kadar iyi transferler yapıldı, Drole, Del Valle ve Özgürcan gelirse daha da iyi kadro olucaz

Transferde biraz gaza basmak lazım
Reply
10-07-2019, 02:04,
Ya zaten pzevngin iddia ettiği gibi başkan menejerle bir olmuş klübü yemek için transfer yapıyor olsaydı drole ve del valle çoktan imzalamış olurdu. Amaç klübü soymak olsa ne diye fiyat pazarlığı yapsınki? nekadar yüksek fiyata imza attırırsa menejer ve başkanda okadar çok nemalanmış olur değilmi? Bukadar fiyat kırmaya çalıştığına göre klübün mali dengesini bozmamak için uğraşıyor demektir.

Bu arada özat ayusuna bukadar kanka olduğuna göre geçen devre arası olup bitenleri de yazsa madem. ADS nin bütün çöplerini bize aldırıp sonra yarı yolda bırakıp ads ye imza atması sadece tesadüfmü? İşin iç yüzünü biliyordur mutlaka, bizleri de aydınlatsa keşke.

Kombine konusuna gelince, zamanında YGBS için kombine alma hayalim vardı, kısmet olmadı. Tek bir maça bile gidemeyecektim muhtemelen ama amaç sırf klübe destek olmaktı karınca kararınca. Ama Giresunspor için asla aklımın ucundan geçmiş değildi şimdiye kadar. Neden? Çünkü basket takımına verdiğim her bir kuruşun nereye gittiğine adım gibi emindim. Oysa futbolda tam tersi idi. Ama şuan başkan inşallah birşeylerin değiştiğini gösteriyor.
Reply
10-07-2019, 10:05,
Mevcut duruma göre hangi mevkilere oyuncu transfer edilmelidir?
1. Yerli kaleci (çünkü yabancı kaleci ile yabancı kısıtlamasına takılabiliriz).
2. Sağbek (eğer Mehmet Taş kadroda yoksa).
3. Stoper (Mahmut Boz'un durumuna göre).
4. Solbek (örneğin Muhammed Bayır).
5. Orta saha (merkez orta saha. Örneğin Bekir Yılmaz veya Gökhan Alsan).
6. Sağaçık (örneğin Jean Armel Drole).
7. Solaçık (örneğin Yonathan Del Valle).
8. Her iki açıkta oynayabilecek yerli futbolcu (örneğin Ahmet İlhan Özek veya Burak Çalık).
9. Yerli santrafor (örneğin Özgürcan Özgür veya Oltan Karakullukçu veya Atabey Çiçek veya Bahattin Köse).
Reply
10-07-2019, 16:46,
Transferde bi sessizlik var inşallah bu fırtına öncesi sessizliktir.
Reply
10-07-2019, 17:56,
U-21kapandigi icin ekstra buyuk takimlardanda oyuncu kovalamamiz gerek bemce Umraniye Yasiri aldi oynatti 1 senede 1 trilyon kazandi super lig takimi icin az bir para ama bu lig icin guzel para
Reply
10-07-2019, 19:07,
Genç ve yetenekli olan U-21 Ligi futbolcularından yararlanma düşüncesi fevkalade akıllıca bir yaklaşım. İşte U-21 kategorisinde Süper Lig ve TFF 1. Lig gol krallığı listesi ile ilgili TFF sayfası:
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=825
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 5 Guest(s)