2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
13-08-2019, 16:29,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(13-08-2019, 14:15)genoa28 demiş ki: Erzurum Hasan Ayaroğlu ile anlaşmış sanırım, ligin en iyi kadrosunu kurdu herifler, sağ ön arıyoruz keşke biz salça olsaydık, yaşı genç diye ilgilenmedik herhalde!
Erzurum iyi takım yaptı ne var ne yok topladı üst ligden düşen takımlar bir alt ligde ekonomik sıkıntı çekerler kendilerini bir üst lige çabucak atmak ister Erzurum da böyle bir refleks gösteriyor. Ben direk olarak çıkacaklarını düşünüyorum aksi takdirde onları da zor günler bekliyor genç heyacanı bir başkanları var göreceğiz. Bize gelirsek Drole gelse hem kanat hem de forvet olarak oynatabilirdir bu tarz bir oyuncu ihtiyacı var gibi. Ömer Şişmanoğlu boşta olabilir. Biz 10 numarasız oynamaya alıştık lakin ilerleyen yaşı ile Reisten çok faydalanacağımızı düşünmüyorum elde Tanase var geçen yılki kilosu ile işi zor bu sene nasıl bilmiyorum. Cuma maçı izleyelim daha iyi değerlendiririz. Sonu güzel olur inşalah.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından yalavu - 13-08-2019, 16:29

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi