2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
27-08-2019, 00:25,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
yollanan isimlerin hepsi de çok isabetli karar. çok çok geç evet, ama artık buna saydırmak yersiz. geçte olsa hatamızı anladık ve toparlamaya çalışıyoruz. ki eğer giresunspor taraftarıysak bu bile çok büyük gelişme bizim için. kocakafa zamanında olsa ben yaptım oldu der ve asla geri adım atmazdı, baktı işler kötü gidiyor 2 hafta sonra hocayı yollar güya neşteri vurmuş olurdu. 

birde hoşuma giden kısım, bu haberi klübün resmi twitter hesabındaki paylaşımdan öğrendim. bu bile lüks la bizim için. bu arada reis ve çağlar için yeni sözleşmemi yapılmıştı yoksa mevcut sözleşmeleri mi devam ediyordu acaba? m.güven için hatay maçı özetinde demiştim dikkat etmek lazım böyle lig gitmez diye. onuda daha 2. haftadan yol verilmiş. 

spor28 konusunda da merak ediyorum, acaba komşularımızda böyle birşey olabilir mi? yani trabzon yerel sitesi çıkıp açık açık trabzonspora giydirecek açıkça savaş açacak.. pek sanmıyorum açıkçası. giresunspora savaş açan siteyi bu şehirde barındırıyorsak(ticari anlamda tabiki, şiddet anlamında değil) asıl bizim taraftara yazıklar olsun. bu cesareti bulmalarına kızıyorum ben asıl.
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından kerasus - 27-08-2019, 00:25

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi