2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
27-08-2019, 21:45,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Ya Tanaseyi nerde hangi maçta denedin de maçtaki performansdan onu sorumlu tutuyorsun. Rusescu olmayacaktı neden alıyorsun. Her sene 35 oyuncuyla oynarsak kulüp batar. Cidden kulübün parasına yazık. Artık birilerinin işe el atıp kulübünün geleceğini kurtarması gerekiyor. Yoksa sonumuz iyi gözükmüyor.
Reply
27-08-2019, 21:57, (This post was last modified: 27-08-2019, 21:59 by turkuaz_0628.)
Tanase kendisi gitmek istemiş yanlış olmasın yönetim göndermek istemiyor 2. haftada kendisini kadroda göremeyince bozulmuş not düşelim.

Bu arada Muhammet reis dün gece sitem dolu bir msj yayınladı o da gönderilmesine çok içerlemiş ne diim harbiden bazı şeyleri beceremiyoruz iyi kötü son 3 gün adama tüm kampları yaptırıp göndermekte acemice ama böyle böyle öğrenecekler besbelli.
Başkentten !
Reply
27-08-2019, 23:22,
Öncü gazetesi güzel yazmış, Menajer Bayram kimin yüzünü güldürdüki diye.
Reply
27-08-2019, 23:33,
Valla şu yazılanlar doğruysa Allah sonumuzu hayır etsin diyorum Tanase haklı Muhammet Reis'in Landel'in ve Çağlar'ın olduğu ortamda ben de 18 dışında kalsam ben de gitmek isterim.
Reply
28-08-2019, 01:24,
Ben endişeli değilim geç de olsa doğru hamleler yapmaya başladık, yabancılardan gidenler Landel ve Tanase olur gibi duruyor, ancak başkan hem sağ ön hem de forvet yabancı demişti ki gideceklerden biri Rusescu'da olabilir bu durumda

Sağ Bek, stoper, ofansif orta saha, sağ ön ve forvete ve olursa kaleye takviye yaparsak milli aradan sonra toparlarız

Forumda yazılan Kerim ve Nakoulma çok iyi isimler, umarım transferler gerçekleşir
Reply
28-08-2019, 01:40,
Reis 1.5 senede 2 maç adam gibi top oynadi ha sunu diyorsa hakli madem sebe basi yenilemeseydiniz o konuda katiliyorum sitemi varsa ama takim acisindan zararin neresinden donulse kardir ben bunu dusunuyorum pejte uzulmuyorum acikcasi ayrica bu Bulancak muhabbeti ne acaba tam olarak
Reply
28-08-2019, 11:29,
(28-08-2019, 01:24)genoa28 Wrote: Ben endişeli değilim geç de olsa doğru hamleler yapmaya başladık, yabancılardan gidenler Landel ve Tanase olur gibi duruyor, ancak başkan hem sağ ön hem de forvet yabancı demişti ki gideceklerden biri Rusescu'da olabilir bu durumda

Sağ Bek, stoper, ofansif orta saha, sağ ön ve forvete ve olursa kaleye takviye yaparsak milli aradan sonra toparlarız

Forumda yazılan Kerim ve Nakoulma çok iyi isimler, umarım transferler gerçekleşir
Beni endişelendiren gidecek oyuncular değil, bunun mali sonuçları
Reply
28-08-2019, 12:13,
Menajer Bayram bu kulübü yer..şimdiden uyaralım..zamanında olgun a burdan hayır gelmez dediğimizde linç edildik..Şimdi size soruyorum aydınlatın beni lütfen..Sacit Ali Eren’in Yaptığı açıklamada futboldan anlamdıgını açık açık beyan ettiğini biliyoruz..Peki kardeşim futboldan anlamıyorsunda bu Giresunspor aşkı nereden geliyor??Bana hiç inandırıcı gelmiyor..Menajer bayrama olan sevdan nereden geliyor??Biz iyi günlerde dile getirelim kötü günlerde söven çok olur..burnuma çok pis kokular geliyor..isminl vermeyeceğim bir menajer bayramdan uzak durmazsa Giresunspor u çok kötü günler bekliyor dedi..Çıktık çıktık çıkamadık Allah sonumuzu hayır etsin..ya herro ya merro
Reply
28-08-2019, 12:15,
Takımın akşam antemanındaki fotoğraflarında oyuncuların suratı sirke satıyor son gelişmeler takımı bir hayli etkilemiş herkeste bende gidebilirmiyim korkusu hakim haliyle yavv söylemeden yine edemeyeceğim şu Muhammedle Çağları lig başlamadan gönderseydin hiç bir sorun yoktu gereksiz bir maceraya girdiniz şimdi bütün sezonu riske attınız.
Reply
28-08-2019, 15:20,
Tanase yerine Reis’i oynatan adam gitsin simit satsın.Bu işten ekmek yemesin.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)