2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
08-09-2019, 16:33,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(08-09-2019, 00:54)kral1234 demiş ki: Başkanın yerinde olayım şu akten kardeşlere bırak akreditasyon vermeyi passoliglerini iptal ederim maça sokmam.

hiç gerek yok, madem savaş açtılar kendi kendilerine başkanda resti çeksin. açıklama yapsın klübümüz hakkında asılsız ve kasıtlı haberler yapan x sitede yer alan haberler bizim için yok hükmündedir diye. tıklanma sayısı çok ciddi şekilde düşer. ozaman görelim bakalım savaş açmak nasıl oluyor.
Alıntı
08-09-2019, 22:33,
(08-09-2019, 16:33)kerasus demiş ki:
(08-09-2019, 00:54)kral1234 demiş ki: Başkanın yerinde olayım şu akten kardeşlere bırak akreditasyon vermeyi passoliglerini iptal ederim maça sokmam.

hiç gerek yok, madem savaş açtılar kendi kendilerine başkanda resti çeksin. açıklama yapsın klübümüz hakkında asılsız ve kasıtlı haberler yapan x sitede yer alan haberler bizim için yok hükmündedir diye. tıklanma sayısı çok ciddi şekilde düşer. ozaman görelim bakalım savaş açmak nasıl oluyor.

Tam tersi  tıklanma sayısı daha artar.Ben bile bu siteye eskiden daha az girerken  acaba giresunspor düşmanları  ne yazmış diye bu aralar sırf meraktan biraz daha fazla  giriyorum.
Asıl mesele 2 kardeşe dur diyebilecek ne taraftarımız var nede  yöneticilerimiz.Bence bunu konuşalım.
Genç Çotanaklar

Alıntı
09-09-2019, 21:45,
(08-09-2019, 22:33)genc28 demiş ki: Tam tersi  tıklanma sayısı daha artar.Ben bile bu siteye eskiden daha az girerken  acaba giresunspor düşmanları  ne yazmış diye bu aralar sırf meraktan biraz daha fazla  giriyorum.
Asıl mesele 2 kardeşe dur diyebilecek ne taraftarımız var nede  yöneticilerimiz.Bence bunu konuşalım.

Hiçbişeyin farkında olmayan özellille gurbetçi tayfası ilk zamanlar merak edip girer o arada artabilir. ama eğer böyle aleni şekilde düşmanlığa devam ederlerse ciddi sayıda düşer zamanla. başkan böylece farkındalık yaratmış olur bu önemli konuya.
Alıntı
11-09-2019, 09:23,
La şu vedat murici her izlediğimde musul kerkük meselesi gibi içime oturuyor her seferinde. Adamı çok ucuza gönderdik be.
Alıntı
11-09-2019, 10:44,
İlk 3 haftada izlediğim Giresunspor'da ki en büyük iki sorun;
1. Yaşlı bir takıma sezon başında uygulanan ağır idmanlardan kaynaklanan fiziksel yorgunluk,
2. Takım gol yeyince toparlanıp, geri dönüşü sağlayacak inanç eksikliği.
Fiziksel yorgunluk sorununun ortadan kalkması ve takımın forma girebilmesi için 5-6 haftalık bir geçiş süresi gerekmektedir ki buna hep birlikte sabır etmeliyiz. Bu süreyi en az hasarla ve sakatlık olmadan geçirebilmek için, takımı antrene eden ve yöneten ekibe büyük işler düşmektedir.
Takımın gol yediğinde dağılması ve geri dönüş yapmakta sıkıntı yaşaması ise, takım içerisinde ağabeylik yapabilecek 1-2 tecrübeli futbolcunun görevlendirilmemesi ve herkesin bireysel hareket etmesi ile alakalı olsa gerek.Oysa takım olabilmek ve takım ruhuyla mücadele edebilmek için bir an önce bu birlikteliğin sağlanması ve tüm takımın Süper Lig hedefine yönlendirilmesi elzemdir.
Alıntı
11-09-2019, 10:52,
Bu arada dün akşam ki milli maçta Moldova Milli Takımı'nın sağbeki Dinu Graur ile oyun kurucusu Radu Ginsari'yi çok beğendim. Ara transferde bize yakışırlar.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi