2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
16-09-2019, 14:33,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Defalarca yazmak istedim yalnız elim gitmedi ama artık bizlerinde bir şeyler deme zamanı geldi de geçiyor zannedersem…
Öncelikle bu takım yıllardır doğru yönetilmiyor örnekleriyle açıklamak mümkün ama gerek yok takip edenler zaten biliyor takip etmeyenlere de izahın mümkünü olmadığına göre bu konuyu uzatmayalım sadece diyeceğim kalıcı gelirlere ne oldu?
Benim için veya benim eksenimde düşünenler için asıl sorun bu şehirde medya yok sadece medyacılık oynayanlar var içlerinden 1-2 istisna çıkar geri kalan başka takım taraftarı hobi olsun diye bir de çorba parasına bu takımın yanında duruyormuş gibi yapıyor dikkat edin yanında dahi duramıyor. Diğer önemli husus yönetim oluşturamıyoruz en önemlisi başkan bulamıyoruz ne demek mi istiyorum Samsunspor a bakın anlarsınız o kadar borcun altına girecek her zaman bir Samsunspor lu bulabiliyorlar biz borçsuz dahi birilerinden icazet almadan başkanlık yapacak bir kişi dahi bulamıyoruz. Mevcut yönetim bazında bakarsak şahsi fikrim başkan futboldan hiç ama hiç anlamıyor işin kötü yanı anlamadığını da anlamıyor başkanlık transferden ibaret değildir gelenleri gidenleri yazsak mutlaka unutacaklarımız çıkar zira kim geldi kim gitti belli değil hele hoca konusu tam facia. Geldiğimiz nokta da kendimce önereceğim hoca değişimi kesinlikle olmamalı herkes yaptığının ceremesini çekmeli ne demek bırakıp gitmek bizler gibi bırakıp gidemeyecekler ne yapacak bu takımı kuranlar sene sonuna kadar tüm sonuçlara katlanmak zorundalar küme düşeceksek de beraber düşelim herkesin cv sine yazılsın bu olay.
Burada da çeşitli platformlarda da herkes hala transfer istiyor arkadaşlar futbol sistem oyunudur transfer anı kurtarır bazen de kurtarmaz ama geri dönüşleri çok kötü olur şuan bizim gidişatımız Orduspor gibi duruyor maalesef, bir yerler de durmamız lazım yoksa yarın çok geç olacak bunu görmek için alim olmaya gerek yok zannedersem.
Futbolun olmazsa olmazı taraftarlar yani bizim içinde dipnot herkes tribün lideri herkes reis önce tek yumruk olmayı becermeliyiz çünkü bizim gücümüz belli burada da taraftarcılık oynayanlar var ya taraftardır sın ya da değil bunun ortası olmaz ben hayata küsüyorum kötü sonuçlarda adamlar başka yerlerde başka renklerle foto paylaşıyorlar tüm bunlar olurken bu halimiz çok da yadırganmaz, karşılıksız çıkarsız ölümüne seven her hafta gırtlak patlatan gerçek Giresunspor lu kim varsa hepsine selam olsun bu zamana kadar hep sevdik yine ölümüne severiz ama hesap sorulacaksa da sorarız sormalıyız.
Peki çıkış yolu yok mudur? Her zaman vardır önce herkes nerede olduğunun farkına varacak en çok da başkan buranın çiftlik olmadığını herkese hatırlatacak, medya kendine gelecek, taraftar tek yumruk olacak v.s. en azından herkes yapması gerekeni yapacak yarın pişman olmamak adına…
BiZ GiRESUN'LUYUZ ÖLSEKTE EğiLMEZ BAşIMIZ
VASiYETiMiZ OLSUN YEşiL BEYAZ MEZAR TAşIMIZ!!!
Alıntı


Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından coto_zeki - 16-09-2019, 14:33

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 4 Ziyaretçi