2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
09-09-2019, 21:45,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(08-09-2019, 22:33)genc28 Wrote: Tam tersi  tıklanma sayısı daha artar.Ben bile bu siteye eskiden daha az girerken  acaba giresunspor düşmanları  ne yazmış diye bu aralar sırf meraktan biraz daha fazla  giriyorum.
Asıl mesele 2 kardeşe dur diyebilecek ne taraftarımız var nede  yöneticilerimiz.Bence bunu konuşalım.

Hiçbişeyin farkında olmayan özellille gurbetçi tayfası ilk zamanlar merak edip girer o arada artabilir. ama eğer böyle aleni şekilde düşmanlığa devam ederlerse ciddi sayıda düşer zamanla. başkan böylece farkındalık yaratmış olur bu önemli konuya.
Reply
11-09-2019, 09:23,
La şu vedat murici her izlediğimde musul kerkük meselesi gibi içime oturuyor her seferinde. Adamı çok ucuza gönderdik be.
Reply
11-09-2019, 10:44,
İlk 3 haftada izlediğim Giresunspor'da ki en büyük iki sorun;
1. Yaşlı bir takıma sezon başında uygulanan ağır idmanlardan kaynaklanan fiziksel yorgunluk,
2. Takım gol yeyince toparlanıp, geri dönüşü sağlayacak inanç eksikliği.
Fiziksel yorgunluk sorununun ortadan kalkması ve takımın forma girebilmesi için 5-6 haftalık bir geçiş süresi gerekmektedir ki buna hep birlikte sabır etmeliyiz. Bu süreyi en az hasarla ve sakatlık olmadan geçirebilmek için, takımı antrene eden ve yöneten ekibe büyük işler düşmektedir.
Takımın gol yediğinde dağılması ve geri dönüş yapmakta sıkıntı yaşaması ise, takım içerisinde ağabeylik yapabilecek 1-2 tecrübeli futbolcunun görevlendirilmemesi ve herkesin bireysel hareket etmesi ile alakalı olsa gerek.Oysa takım olabilmek ve takım ruhuyla mücadele edebilmek için bir an önce bu birlikteliğin sağlanması ve tüm takımın Süper Lig hedefine yönlendirilmesi elzemdir.
Reply
11-09-2019, 10:52,
Bu arada dün akşam ki milli maçta Moldova Milli Takımı'nın sağbeki Dinu Graur ile oyun kurucusu Radu Ginsari'yi çok beğendim. Ara transferde bize yakışırlar.
Reply
16-09-2019, 14:33,
Defalarca yazmak istedim yalnız elim gitmedi ama artık bizlerinde bir şeyler deme zamanı geldi de geçiyor zannedersem…
Öncelikle bu takım yıllardır doğru yönetilmiyor örnekleriyle açıklamak mümkün ama gerek yok takip edenler zaten biliyor takip etmeyenlere de izahın mümkünü olmadığına göre bu konuyu uzatmayalım sadece diyeceğim kalıcı gelirlere ne oldu?
Benim için veya benim eksenimde düşünenler için asıl sorun bu şehirde medya yok sadece medyacılık oynayanlar var içlerinden 1-2 istisna çıkar geri kalan başka takım taraftarı hobi olsun diye bir de çorba parasına bu takımın yanında duruyormuş gibi yapıyor dikkat edin yanında dahi duramıyor. Diğer önemli husus yönetim oluşturamıyoruz en önemlisi başkan bulamıyoruz ne demek mi istiyorum Samsunspor a bakın anlarsınız o kadar borcun altına girecek her zaman bir Samsunspor lu bulabiliyorlar biz borçsuz dahi birilerinden icazet almadan başkanlık yapacak bir kişi dahi bulamıyoruz. Mevcut yönetim bazında bakarsak şahsi fikrim başkan futboldan hiç ama hiç anlamıyor işin kötü yanı anlamadığını da anlamıyor başkanlık transferden ibaret değildir gelenleri gidenleri yazsak mutlaka unutacaklarımız çıkar zira kim geldi kim gitti belli değil hele hoca konusu tam facia. Geldiğimiz nokta da kendimce önereceğim hoca değişimi kesinlikle olmamalı herkes yaptığının ceremesini çekmeli ne demek bırakıp gitmek bizler gibi bırakıp gidemeyecekler ne yapacak bu takımı kuranlar sene sonuna kadar tüm sonuçlara katlanmak zorundalar küme düşeceksek de beraber düşelim herkesin cv sine yazılsın bu olay.
Burada da çeşitli platformlarda da herkes hala transfer istiyor arkadaşlar futbol sistem oyunudur transfer anı kurtarır bazen de kurtarmaz ama geri dönüşleri çok kötü olur şuan bizim gidişatımız Orduspor gibi duruyor maalesef, bir yerler de durmamız lazım yoksa yarın çok geç olacak bunu görmek için alim olmaya gerek yok zannedersem.
Futbolun olmazsa olmazı taraftarlar yani bizim içinde dipnot herkes tribün lideri herkes reis önce tek yumruk olmayı becermeliyiz çünkü bizim gücümüz belli burada da taraftarcılık oynayanlar var ya taraftardır sın ya da değil bunun ortası olmaz ben hayata küsüyorum kötü sonuçlarda adamlar başka yerlerde başka renklerle foto paylaşıyorlar tüm bunlar olurken bu halimiz çok da yadırganmaz, karşılıksız çıkarsız ölümüne seven her hafta gırtlak patlatan gerçek Giresunspor lu kim varsa hepsine selam olsun bu zamana kadar hep sevdik yine ölümüne severiz ama hesap sorulacaksa da sorarız sormalıyız.
Peki çıkış yolu yok mudur? Her zaman vardır önce herkes nerede olduğunun farkına varacak en çok da başkan buranın çiftlik olmadığını herkese hatırlatacak, medya kendine gelecek, taraftar tek yumruk olacak v.s. en azından herkes yapması gerekeni yapacak yarın pişman olmamak adına…
BiZ GiRESUN'LUYUZ ÖLSEKTE EğiLMEZ BAşIMIZ
VASiYETiMiZ OLSUN YEşiL BEYAZ MEZAR TAşIMIZ!!!
Reply
16-09-2019, 17:24,
Erkan Sözeri gitmiş diyolla
GİRESUNLUYUZ ÖLSEKTE EĞİLMEZ BAŞIMIZ, VASİYETİMİZ OLSUN YEŞİL BEYAZ MEZAR TAŞIMIZ
Reply
16-09-2019, 18:13, (This post was last modified: 16-09-2019, 19:50 by kral1234.)
Aha da ranza. Teknik direktör istifa ettikten sonraki ilk haftayı hocasız tamamlamak bizim tüzüğün gizli maddelerindendir. Big Grin Demekki bu hafta da gitti a m k
Reply
16-09-2019, 19:01,
Erkan Sözeri Erzurum ile söz kesmiş istifa bahane yönetim tarafı öyle söylüyor
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
16-09-2019, 20:12,
Sene başında Ahmet Tasyurek ismi düşmüştü. Erkan Sözeri Bursa ile görüşürken. Muhtemelen menajerler onu iteler bize
Reply
16-09-2019, 21:14,
Ne karaktersiz adammış sözleşmesi varken 2 kez takımı sattı.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 6 Guest(s)