2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
16-09-2019, 22:11,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Şu menajer bayram olayını forumda ilk dile getirenim transfer iyi görününce pek ses çıkmadı lakin gelinen noktada acı acı yemenin acı acı çıkarması olacak bizim ülkede en kolay iş kulüp başkanlığı teknik direktörlük maya tutmadı de çekil kenara bu başkanlar geliri oranında harcasınlar harcama fazlasının zarar diye kendilerine yazsınlar şahsi borçları olsun bakalım kulübün kapısından geçerler mi. Geçmiş yönetim de bunlara çanak tuttu. Son iki senedir kulübün itibarı iki paralık ettiler şahsi menfaatlerini düşünerek Erkan hoca Erzurum yazılmış ikidir tşşk geçiyor zorla güzellik olmaz bizim yönetim de buna çanak tutuyor devam etmek istiyor bu yolun sonu kırmızı yada beyaz geçen yıl yırttık balına bu yıl kaçış yok birkaç hafta sonra fareler gemiyi terk etmeye başlar şu landel kadar kimliğinde Giresun yazan bizim evlatlarımız formayı haketmedi mi bu çocukların suçu Giresunsporlu olmaları mı oynasalar dört maçta bir puan çıkarırlardı. Öbür yanımızda Ahmet Ağaoğlu denen bir adam çıktı takımını her alanda sahiplendi ölüyü diriltti gençlerine güvendi kaleyi 20 yaşında çocuğa verdi biz 37 lik adama mahkum edildik insan imreniyor. Fuat çapa ismi yazılmış onunla ilgilide pis kokular geliyor futbolcu transferlerinde. Getirsinler mehmet birinciyi bizden biri en azından işin pçliğinde olmaz
Reply
16-09-2019, 22:15, (This post was last modified: 16-09-2019, 22:19 by sokakbaşımeyhane.)
Hoca olmadığını biliyordum da karaktersizliginide ispatladı..
Reply
16-09-2019, 22:21,
Alanyaspor takımının yaş ortalaması 29 süper ligte 4 te 4 yaptılar liderler, bizim yaş ortalamamız 29,1 sondan 2.ciyiz sanırım bu iş sadece yaşla değil adamlar bilerek isteyerek oynamıyor
Reply
16-09-2019, 22:26,
Ulan nasıl bir orosbu evladiymis lan bu, şerefsiz kansız herif
Reply
16-09-2019, 22:48,
Erkan sözerinin gitmesi sıkıntı değilde Erzuruma giderse çok sıkıntı her şeyi yedik yok menejer dalgası yok kaçması filanda harbiden erzuruma gitmesi zaman olarak manidar olur o zaman yazarız hakkını, hoca olarak kim gelsin kısmında fuat çapadan yanayım gayet iyi olur.
Başkentten !
Reply
16-09-2019, 22:53, (This post was last modified: 16-09-2019, 22:53 by sokakbaşımeyhane.)
Bence olumlu gelişme..Takıma farklı bir hava gerekli.Umarım iyi tercih yaparlar..
Reply
16-09-2019, 23:01,
Tee 2 sene evvel Metin Hoca gelip takımı toparladığında avatarıma onu koymuştum. Sonra bir anlık sinirle kaldırmıştım. Geçen senede o iğrenç sezonda bizi kümede bıraktığı için sözeriyi koydum. Kendisiyle aynı değeri verdiğim için Metin Hoca'nın şahsından özür dilerim.
Ayrılık sinyalini verir vermez erzuruma gideceğinden emindim, hiç şaşırmadım. Artık üzülemiyorum yani sinir uçlarım donmuş gibi tepki veremiyorum geçen sene ümit bu sene erkan. Kulübün itibarı yerlerde paspas olmuş. Yönetimden hiçbir şey beklemiyordum hala daha beklemiyorum, transferlerin tamamının erkan sözerinin demesi üzerine alındığı belliydi zaten bizim yönetimin futbolla falan alakası yok. Hoca menajer gelip sacit erene "başkanım sana oyuncu bulduk" diyordur, sacit eren de "tamam alalım" diyip kahvede galatasaray maçı izlemeye devam ediyordur yani. Kulübü sahiplenen yok. Oyuncular geldiğinde hepimiz sevindik, iyi takım kuruyoruz dedik, şu takımı bir tane sahiplenen oyuncu yok, yenilgiyi kabullenmeyip çıkıp savaşacak oyuncu yok. Söyleyin yani bu saatten sonra fuat çapa gelse nolur, birinci gelse nolur, mourinho gelse nolur. Zihniyet değişmedikçe, yalavu'nun dediği gibi Ahmet Ağaoğlu kıvamında harbi Giresunsporlu biri gelip de bu kulübü sahiplenmedikçe biz 40 yıl daha çıkamayız. Ama maalesef o da yakın gelecekte olacak gibi gözükmüyor. Olan bizlere, işini gücünü bırakıp deplasmanlara gidenlere, akşam vardiyalarında gizlice maçı takip edenlere oluyor. Yazık!
Reply
16-09-2019, 23:03,
Yazmayı unutmuşum, ek olarak bu manzara bana 2015-16 senesinin Karşıyaka'sını hatırlatıyor. Sonumuz benzemez inşallah ne diyim.
Reply
16-09-2019, 23:06,
Bizden cacık olmaz bu saatten sonra. O sebeple gençleri pişirip seneye hazır hale getirecek bir hoca lazım. Kırmızı & beyaz, nasibimizde ne varsa artık!
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
17-09-2019, 15:47, (This post was last modified: 17-09-2019, 15:56 by sokakbaşımeyhane.)
Erkan sözeri çark etme mesajları atmış Osman özköylü erzıruma gidiyormuş çark etme mesajı şimdi daha iyi anlaşıldı
Giresunspor u nasıl olsa kekliyor sıkıntı yok..Akşama kalırsa (inşallah gider) hemen kahraman ilan edilir..bırakmadı bizi diye Bursaspor macerası gibi...Vallahi helal olsun çok güzel olta atıyor da bu saatten sonra hiçbirşey olmaz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)