2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
18-09-2019, 19:31,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
(18-09-2019, 18:29)chotanax Wrote: Bari Cengiz Demir gelseydi, şehrin cocugu sayılır, hiç yoksa o kazanırdı...
Sonuna kadar katılıyorum hiç yoktan etmeyecek adamlara bu kadar para harcamazdık.bu bizim liglerimizin en büyük sorunu başka kimseye şans vermiyoruz ligde hocasını değiştirecek takımın aklına üç beş hoca geliyo hocalarda işi biliyor yazın tatildeyim lig başlasın bi takımın başına illaki geçerim diyo.böylece ligimizde hoca yetişmiyo paraları bu arkadaşlar yiyo yazık...
Reply
18-09-2019, 19:39,
Hakan Kutlu'nun az da olsa başarılı olduğu bir takım var mı ?

Kısmen başarılı olduğu bir takım sadece geçen seneki Ads performansı. Hani onda da çok başarılı değil ama illa bir tane söylemek gerekirse diye..
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
18-09-2019, 20:36,
(18-09-2019, 17:05)maicon_28 Wrote:
(18-09-2019, 14:35)kral1234 Wrote: Bu işin baş sorumlusu sacittir, hatta daha öncesinde bozbağdır. Ciddiyetin, disiplinin olmadığı yerde herkes s2ne göre davranır. Isteyen çekip gidiyor, ben beğenmedim deyip istifa ediyor, futbolcu gruplaşma yapar, gelmeyecek adamı kaptanlık vericem deyip ikna ederler. Böyle olayların olduğu yerde de herkes istediğini yapar. Bu adamın çok abartıldığını söylemiştim, bu adamın geçmişteki başarısızlıklarını dediğimizde ya öyle ama oralara kadar getirdi, başarının asıl mimari vs dediler. Forma markasına karışan hoca mi olur Allah aşkına?
Sözün özü tüm bu yaşananların tek sorumlusu takimi menajer ve hoca çiftliğine çeviren yönetimdir. Umarım karabük, manisa gibi falan olmayız.

neden olabilir sence bu

özellikle nike istemişti sanırım Erkan sözeri
Komisyon falan mı alıyor acaba, bana mantıklı açıklama gelmiyor cidden neden forma markasını belirler

Balıkesir den kavgalı ayrılmasının sebebi Nike.  Başkana demiş ben nikedan başka giyinmem. En az 6 takım ven ve yardımcıları dahil. Kavga ordan başlamıştı. Haberi bulsan atıcam da bulamadım
Reply
18-09-2019, 21:09,
(18-09-2019, 20:36)semiko Wrote:
(18-09-2019, 17:05)maicon_28 Wrote:
(18-09-2019, 14:35)kral1234 Wrote: Bu işin baş sorumlusu sacittir, hatta daha öncesinde bozbağdır. Ciddiyetin, disiplinin olmadığı yerde herkes s2ne göre davranır. Isteyen çekip gidiyor, ben beğenmedim deyip istifa ediyor, futbolcu gruplaşma yapar, gelmeyecek adamı kaptanlık vericem deyip ikna ederler. Böyle olayların olduğu yerde de herkes istediğini yapar. Bu adamın çok abartıldığını söylemiştim, bu adamın geçmişteki başarısızlıklarını dediğimizde ya öyle ama oralara kadar getirdi, başarının asıl mimari vs dediler. Forma markasına karışan hoca mi olur Allah aşkına?
Sözün özü tüm bu yaşananların tek sorumlusu takimi menajer ve hoca çiftliğine çeviren yönetimdir. Umarım karabük, manisa gibi falan olmayız.

neden olabilir sence bu

özellikle nike istemişti sanırım Erkan sözeri
Komisyon falan mı alıyor acaba, bana mantıklı açıklama gelmiyor cidden neden forma markasını belirler

Balıkesir den kavgalı ayrılmasının sebebi Nike.  Başkana demiş ben nikedan başka giyinmem. En az 6 takım ven ve yardımcıları dahil. Kavga ordan başlamıştı. Haberi bulsan atıcam da bulamadım

Hani klas, bakımlı, İbrahimovic gibi egoist biri olur diğer markaları beğenmez Nike'tan başka giyinmem der neyse. Öyle de değil

Diğer seçenek komisyon desem, zaten tonlarca para kazanıyor, komisyon için 3-5 neyse o paraya düşecek kadar aç mı gözlü hala mantığıma oturtamıyorum. Garip bir istek yani
Reply
18-09-2019, 21:47,
Giresunsporgazete Hakan Kutlu için geldi yazıyor.1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşmeye imza attı deniyor.Yarın şehre gelip akşamda idmana çıkacakmış.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
18-09-2019, 21:59,
2 yıl nedir Allah aşkına? Yani yönetimde bir Allah kulu olsun inanıyor mu acaba Hakan Kutlu'nun 2 yıl kalacağına? Devre arasını dahi görmesi çok zor olan hocaya 2 yıllık sözleşme nedir? Yani adam istediği kadar batırsın, istifa etmezse eğer 2 yıllık parasını ödeyeceksin.
Reply
18-09-2019, 22:37,
Ne yazsam ne desem bilemedim ümit ayısının madiğinden sonra erkanınki sarstı bu kadar ucuz olmamalı bu işler anlatılan şeyler iğrenç işler bizde masum köylü havasında inandık düzelir düzelir takım alsın 2 maçı savunduk gerçi bakıcaz kim oynamıyor ya da oynatmamış ! gerçi hakan kutlu ile bu anlaşılırmı muamma hoca olarak çok hafif kalır bu kadroya umarım yine yanılan biz oluruz.

Bu sene en çok duyulan şey bu takım bu borçla düşer, deneyecektik yıllardır beklenilen şeyi ama bu şekilde değil çok acil başkan sacit ortaya çıkıp açıklaması lazım bu işleri, bu kadar hatalı yönetim olamaz çocuk işine döndü 4 maçta erkan gitti 8..hafta başkan olağanüstü kurul ile gidiyorum demesin.

Ümit teke defolsun bu kulüpten ilk önce başkanada ders olsun dicemde hakan kutluyu gördükten sonra diyeceğiz bu gidişle .....

Yazık koca bir yazık nasıl ki ümit ayısı günyüzü göremedi ise erkan beyde görecektir en yakın zmanda ...
Başkentten !
Reply
18-09-2019, 23:19,
Sinirden kendime saplicam arkadaş hakan kutlu nedir? Erkan sözeri 2 bu arkadaş. Kayseride elinde süper lig ayarında takım vardı, o takımda birşey yapamadı. Geçen sene adsyi verdiler yine birşey yapamadı. Adam eskişehirle anlaşacaktı az kalsın. Demekki bizim amacımız eskişehir gibi ligde kalmakmış.
Reply
18-09-2019, 23:32, (This post was last modified: 18-09-2019, 23:33 by maicon_28.)
biz bunları amatör olarak yazıyoruz, her şey para olmuş

1-) Ümit Teke bizde nasıl bir iz bıraktı da menajer yapıyoruz. Adam lider ruhlu bile değildi ne alaka anlaştık anlamadım yazmıştım, resmi açıklamanın olduğu gün. Hani Şenol Demirci olur, Volkan Koçaloğlu olur, Bülent Bölükbaşı olur, Ömer Hacısalihoğlu olur, Levent Demiray olur falan neyse. Ümit Teke pasif adamdı

Sonuç: Ortada

2-) Başkan çok toy, pasif, halısaha tesis başkanı gibi. Ağırlığı ve futbol bilgisi yok + Galatasaraylı.
Hatay maçında hakeme gitti maç sonu, Erkan Sözeri sanki askerlik ahbabı gibi eliyle itekliyor. Abdullah Avcı Fikret Ormana, Ersun Yanal Ali Koç'a yapabilir mi? Bir ciddiyet vardır aralarında her zaman
Yine pasifliğini konuşturup menajer önerisiyle hoca getirdi. Bu tarzla bir şey olmaz dedim

Sonuç: Ortada

3-) Yine yönetim kurulu sanki halısaha tesisleri yönetim kurulu gibi.Yoldan geçerken kazayla yönetime girmişler, hiç güçlü isim yok dedim. Bari hiç yoktan Metin Koç'u ikna etseydiniz dedim o da yok

Sonuç ortada: Daha bir tane yönetici ismiyle iz bırakmadı

4-) Herkes çok para harcandığı için şampiyonluk hayali kurarken, gerçi yalan olmasın forumda belli bir kesim playoff derken kadro mühendisliğinin çok kötü olmasından playoffun bile sürpriz olacağını söylemiştim. Zaten sezona girince bu fikrimde değişti, direkt düşmemeye oynayacağız.
Defansı sağlam kurdular, kanatlarda fena değil, geri kalanı at çöpe

6-8-10 numaralar çöp
Kale çöp
Santrafor çöp

1 sene daha gitti, bunları amatör olarak biz görürken bu beceriksizler ya göremiyor ya da bilerek yapıyorlar
Eğer bir çıkarları varsa hakkımız helal değil
Reply
19-09-2019, 10:47, (This post was last modified: 19-09-2019, 10:48 by hartama.)
2009-2010 sezonundan sonra en kötü sezon başlangıcını yaptık. Arada 2 sezon 2.lig var ve bu sezondan iyiymişiz.
Hatırlamayanlar için o sezon Levent Eriş'in geldiği İzmir'deki Altay maçı ve Konya'ya playoffu kaptırdığımız sezon.

Bazen hoca değişiklikleri iyidir alır takımı götürür Mehmet Birinci gibi 13 maçlık seri yakalar. Ama şimdi umutlu değiliz. Umarım biz yanılırız alır götürür.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 7 Guest(s)