2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
19-09-2019, 12:52,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
Şampiyonluğa oynayan bir kadro falan kurulmadı sadece öyle gaz verildi ve kadroya epey para harcandi. Bekir Yılmaz, Mehmet Güven alt seviye oyuncular Özgürcan, Numan orta seviye takımda üst düzey diyebileceğimiz Ahmet İlhan, Del Valle ve Ahmet Kesim var. Rusescu ve Adriano resmen elde patladı.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
19-09-2019, 13:04,
(19-09-2019, 10:47)hartama Wrote: 2009-2010 sezonundan sonra en kötü sezon başlangıcını yaptık. Arada 2 sezon 2.lig var ve  bu sezondan iyiymişiz.
Hatırlamayanlar için o sezon Levent Eriş'in geldiği İzmir'deki Altay maçı ve Konya'ya playoffu kaptırdığımız sezon.

Bazen hoca değişiklikleri iyidir alır takımı götürür Mehmet Birinci gibi 13 maçlık seri yakalar. Ama şimdi umutlu değiliz. Umarım biz yanılırız alır götürür.

o kadro baya ateş ediyordu zaten. ilk haftalar dibe yerleşmesi yüksel yeşilovanın b.k yemesiydi. hiçbir özelliği olmayıp sırf peker ile yakın ilişkileri sayesinde gelmişti zaten. levent eriş döneminde de hücumda çok etkili olsakta(ki o kadroyla da etkili olsun bi zahmet), savunma aşırı pozisyon veriyordu. çoğu maçta resmen melekler koruyordu kalemizi. ki herşeye rağmen ilk 6 yapardık ama altayı yenip birkaç hafta kala 6. sıraya yerleşmemizden itibaren takım resmen bıraktı ligi anlamsız şekilde. 

mehmet birinci ise çok başka bir olay. bizden başka kariyerinde neredeyse başarısı yok gibi ama bize gelince bambaşka bir seviyede top oynatıyor. hep dediğimiz takım kimyası işte. gerçek bi giresunsporlu gibi çünkü, şehri ve takımı çok seviyor sahipleniyor. bu nedenle özellikle şuanki gibi kriz ortamlarında takımı kurtaracak nadir hocalardan biridir. her gelen kriz ortamından faydalanıp yolunu bulmaya geliyor çünkü.
Reply
19-09-2019, 13:32,
cidden Hakan Kutlu nedir ya alt yapı hocaları ile devam et daha iyi resmen menajerler çalışıyor yerel medyada şova devam futbolcular ölü toprağını atmış göreceğiz
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
19-09-2019, 16:48,
hakan kutlunun pozları efsane ya Big Grin adamın zaten gelmesi şansa olmuş.
ümit teke olayına gelirsek. sportif direktör dediğin kişi kulüp için efsanevi olan birisi olur . ve kulübü benimseyen kişi olur. ümit teke 10 sene oynamadı sonuçta burda. ha desen ki 10 sene sonra sportif direktörü hüsam yaptım ağzımı açmam çünkü adam oynadı yani. benimsemek çok önemli. belkide ümit teke iş yapıyordur biz görmüyoruzdur ancak alınan kötü sonuçlardan o sorumlu değildir ki hocayı o getirmedi , terranao vardı fenerde herkesi o getirdi şi yaptı sonra tak adamı gönderdiler çünkü o getirmişti herkesi. bu iş böyledir. o yüzden sportif direktör işleri yalandır. kimse kanmasın. rusescu patlak dedik,bekir yılmaz patlak inanmadınız al. hoca patlak dedik o da çıktı. ama ben hakandan birazcık ümitliyim ya. çokta az olsa bir ümidim var.
neyse ben askere gidiyorum 21 gün boyunca kendinize dikkat edin takım da önemli ama kalpten falan gitmeyin takım için. dip not ta çotanak store'ye . bizim kız bana süpriz olsun diye sipariş vermiş kimse takmıyor anasını satıyım bu nası iş. daha forma da gelmedi. antin kuntin adamlarla anlaşmışlar chat yapmaya çalışıyor.. kötü olmuş şuan için
Reply
19-09-2019, 16:51,
(18-09-2019, 21:09)maicon_28 Wrote:
(18-09-2019, 20:36)semiko Wrote:
(18-09-2019, 17:05)maicon_28 Wrote:
(18-09-2019, 14:35)kral1234 Wrote: Bu işin baş sorumlusu sacittir, hatta daha öncesinde bozbağdır. Ciddiyetin, disiplinin olmadığı yerde herkes s2ne göre davranır. Isteyen çekip gidiyor, ben beğenmedim deyip istifa ediyor, futbolcu gruplaşma yapar, gelmeyecek adamı kaptanlık vericem deyip ikna ederler. Böyle olayların olduğu yerde de herkes istediğini yapar. Bu adamın çok abartıldığını söylemiştim, bu adamın geçmişteki başarısızlıklarını dediğimizde ya öyle ama oralara kadar getirdi, başarının asıl mimari vs dediler. Forma markasına karışan hoca mi olur Allah aşkına?
Sözün özü tüm bu yaşananların tek sorumlusu takimi menajer ve hoca çiftliğine çeviren yönetimdir. Umarım karabük, manisa gibi falan olmayız.

neden olabilir sence bu

özellikle nike istemişti sanırım Erkan sözeri
Komisyon falan mı alıyor acaba, bana mantıklı açıklama gelmiyor cidden neden forma markasını belirler

Balıkesir den kavgalı ayrılmasının sebebi Nike.  Başkana demiş ben nikedan başka giyinmem. En az 6 takım ven ve yardımcıları dahil. Kavga ordan başlamıştı. Haberi bulsan atıcam da bulamadım

Hani klas, bakımlı, İbrahimovic gibi egoist biri olur diğer markaları beğenmez Nike'tan başka giyinmem der neyse. Öyle de değil

Diğer seçenek komisyon desem, zaten tonlarca para kazanıyor, komisyon için 3-5 neyse o paraya düşecek kadar aç mı gözlü hala mantığıma oturtamıyorum. Garip bir istek yani

haberi de buldum burada biraz üstü kapalı anlatıyor da ben direk başkandan dinlemiştim açık açık anlatıyordu ,http://www.hurriyet.com.tr/ege/balikesir...u-40065977
Reply
19-09-2019, 18:59, (This post was last modified: 19-09-2019, 19:00 by genoa28.)
Başkan açıklamalarda bulunmuş, Bozbağa göre daha şeffaf ne alındı ne verildi açıklıyor en azından

Bu giden "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" daha ikinci haftadan gitmek istemiş başkan tutmuş, yine gitmek isteyince yol verilmis, Allah görüyor o en iyisini yapar

spor28'e fena geçirmiş yalnız iyi de olmuş tabi hatta az bile demiş
Reply
19-09-2019, 21:07,
"Aldığı 1 milyon 250 bin liranın, 450 bin lirasını geri aldık"

Ulan dönen paralara bak. Bu Erkan Sözeri bir bilim adamı mı, bir yazar mı, bir araştırmacı mı, yetenekli bir futbolcu mu ya da yetenekli bir hoca mı ? Takımın anasını belledi, adeta bizimle oyuncak gibi oynadı, aldığı paraya bak.

Bizde ayda 3-5 bin TL'ye kahır çekelim, stres yaşayalım, ağız kokusu çekelim.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
19-09-2019, 22:29, (This post was last modified: 19-09-2019, 22:30 by 123456.)
Geçen senede 1 trilyon almıştı
6 ayda 1 milyon 800 bin.

Gerçi bu sadece Sözeri için geçerli değil. Futbol dünyasında gereksiz fazla para dönüyor.
Reply
19-09-2019, 22:54,
(19-09-2019, 22:29)123456 Wrote: Geçen senede 1 trilyon almıştı
6 ayda 1 milyon 800 bin.

Gerçi bu sadece Sözeri için geçerli değil. Futbol dünyasında gereksiz fazla para dönüyor.

ne kadar sövsekte futbolculara bir nebze anlayabiliyorum

en azından adamlar haftada 5 gün, günde 2 antrenman, antrenman başı 1.5-2 saat antrenman yapıyorlar bir fizik gücü harcıyorlar. Sonra haftasonu 90 dk maç yapıyorlar, yine bir fizik güç ve nerden baksan 10 km koşuyorlar. Üstelik bir sakatlanma riskleri var

Hocalar ise (fark yaratan hocaları tenzih ediyorum) 5 günlük antrenmanda 2 düdük çalıyorlar, antrenman çift kalesinde hakem oluyorlar, zaten sadece komuta ediyorlar asıl işi yardımcılar yapıyor.
Hafta sonu maçta da, 1-2 taktik geliştir, 3 oyuncu değişikliği yap hop bitti

Baktın kötü gidiyon kulüp kovar tazminat verir veya sen kulüp bulursun kendin gidersin. Gelişime açık olma, teknolojiyi takip etme, futbolcu izleme falan 0
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
19-09-2019, 23:54,
(19-09-2019, 22:54)maicon_28 Wrote: ne kadar sövsekte futbolculara bir nebze anlayabiliyorum

en azından adamlar haftada 5 gün, günde 2 antrenman, antrenman başı 1.5-2 saat antrenman yapıyorlar bir fizik gücü harcıyorlar. Sonra haftasonu 90 dk maç yapıyorlar, yine bir fizik güç ve nerden baksan 10 km koşuyorlar. Üstelik bir sakatlanma riskleri var

Hocalar ise (fark yaratan hocaları tenzih ediyorum) 5 günlük antrenmanda 2 düdük çalıyorlar, antrenman çift kalesinde hakem oluyorlar, zaten sadece komuta ediyorlar asıl işi yardımcılar yapıyor.
Hafta sonu maçta da, 1-2 taktik geliştir, 3 oyuncu değişikliği yap hop bitti

Baktın kötü gidiyon kulüp kovar tazminat verir veya sen kulüp bulursun kendin gidersin. Gelişime açık olma, teknolojiyi takip etme, futbolcu izleme falan 0

Ya onu bunu geçte, hadi biz günde 10 saat boyunca sırtında taş taşıdığını farzedelim. yine de çok kek bir meslek bu teknik direktör işi. düşünsene çalıştığın firmaya çok büyük maddi ve manevi zararlara yol açıyorsun, bariz şekilde başarısız oluyorsun. ve bunu sektördeki tüm rakip firmalarda görüyor takip ediyor. ve ilginçtir bu başarısızlıktan sonra daha iyi bir iş teklifi alıp bir nevi terfi ediyorsun. başarısız olup terfi ertmek dünyanın neresinde ve hangi meslekte var? sen bugün işini mükemmel yapsan bile iş değiştirmek zorunda kalsan yeni gireceğin firma kılı kırk yarar neden ayrıldın önceki işyerinden falan diye araştırır. hele birde açığını bulsalar iş bulman imkansız.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)