2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
19-09-2019, 16:48,
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler
hakan kutlunun pozları efsane ya Big Grin adamın zaten gelmesi şansa olmuş.
ümit teke olayına gelirsek. sportif direktör dediğin kişi kulüp için efsanevi olan birisi olur . ve kulübü benimseyen kişi olur. ümit teke 10 sene oynamadı sonuçta burda. ha desen ki 10 sene sonra sportif direktörü hüsam yaptım ağzımı açmam çünkü adam oynadı yani. benimsemek çok önemli. belkide ümit teke iş yapıyordur biz görmüyoruzdur ancak alınan kötü sonuçlardan o sorumlu değildir ki hocayı o getirmedi , terranao vardı fenerde herkesi o getirdi şi yaptı sonra tak adamı gönderdiler çünkü o getirmişti herkesi. bu iş böyledir. o yüzden sportif direktör işleri yalandır. kimse kanmasın. rusescu patlak dedik,bekir yılmaz patlak inanmadınız al. hoca patlak dedik o da çıktı. ama ben hakandan birazcık ümitliyim ya. çokta az olsa bir ümidim var.
neyse ben askere gidiyorum 21 gün boyunca kendinize dikkat edin takım da önemli ama kalpten falan gitmeyin takım için. dip not ta çotanak store'ye . bizim kız bana süpriz olsun diye sipariş vermiş kimse takmıyor anasını satıyım bu nası iş. daha forma da gelmedi. antin kuntin adamlarla anlaşmışlar chat yapmaya çalışıyor.. kötü olmuş şuan için
Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
RE: 2019-2020 Sezonu Kadro Planlaması,transferler ve Yapılması Gerekenler - tarafından semiko - 19-09-2019, 16:48

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi